What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Facebook delete

firefistmark

Half-Ogre
Joined
Dec 19, 2012
Messages
402
Πήρα τη μεγάλη απόφαση να διαγράψω το λογαριασμό,η μάλλον ξαναπήρα την απόφαση γιατί η πρωτη απόπειρα ήταν αποτυχημένη.. :whistle:
Απορίες.. τι γίνεται με το messenger στο κινητό;χρειάζεται ξεχωριστά διαγραφή η είναι ενιαίο με το facebook και απενεργοποιείται αυτομάτως;Πρέπει να περάσουν 14 μέρες χωρίς να κάνω log in για να διαγραφεί οριστικά;
 

nofear

Hobgoblin Captain
Joined
Jan 15, 2013
Messages
275
δεν διαγραφεται οριστικα το φβ νομιζω . απλα το απενεργοποιεις
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,679
Τίποτα δεν διαγράφεται στο facebook. Έχουν κρατημένο αρχείο/φάκελο επ' αόριστων για κάθε λογαριασμό.

Ψάχνω για την υπόθεση του Δανού φοιτητή νομικής που ζήτησε το λογαριασμό του σε έντυπο ώστε να διαγραφεί. Ένας πάκος 1000 σελίδες μόνο για πάρτη του και αυτό πριν 2 χρόνια. Not bad.
 

firefistmark

Half-Ogre
Joined
Dec 19, 2012
Messages
402
Τα δεδομένα σίγουρα δεν διαγράφονται απλά ο λογαριασμός πάυει να ισχύει, έχει απενεργοποίηση και διαγραφή λογαριασμού.εγώ πάτησα το 2ο και μου λέει ότι πρέπει να περάσουν 2 βδομάδες χωρίς log in.
 

firefistmark

Half-Ogre
Joined
Dec 19, 2012
Messages
402
Ave firefistmark κωλοτούμπα 2 μέρες κράτησες το delete! :p
 

infamousjohn

Death Knight
Joined
Dec 7, 2012
Messages
2,516


Firefistmark wrote:
:salute: :throw:</blockquote>
450 hours a year???? spent for a non gaming activity online???????
omg!!
και γω που νομιζα οτι επασχα απο εθισμο στη Dota...
κολοκυθια! γυρω μου τελικα υπαρχουν και χειροτερα! :whistle:

 

firefistmark

Half-Ogre
Joined
Dec 19, 2012
Messages
402
O κόσμος σήμερα χωρίζεται σε τέσσερις κατηγορίες 1στους gamers 2 στους χρήστες του facebook 3 gaming + facebook και 4 σε σε εξωγηινους που δεν ασχολούνται με τίποτα απο τα προηγουμενα xD
 
Top Bottom