What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

FALLOUT 76: Wastelanders Update

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
“Ο ορισμός της παράνοιας είναι να κάνεις το ίδιο πράγμα ξανά και ξανά περιμένοντας διαφορετικά αποτελέσματα”, λέει ένα ρητό που αποδίδεται (πάντα λανθασμένα) σε αρκετές μεγάλες προσωπικότητες της ιστορίας, ωστόσο είναι τόσο πιασάρικο που συνεχίζει να εμφανίζεται διαρκώς στο προσκήνιο. Αυτό το πιασάρικο ρητό, λοιπόν, απηχούσε στο μυαλό μου όσο κατέβαζα το κολοσσιαίο (49gb μέγεθος! Πρακτικά πρέπει να ξανακατεβάσεις όλο το game) Wastelanders Update που κυκλοφόρησε για το Fallout 76 της Bethesda πριν λίγες ημέρες.



Και, πώς θα μπορούσε να μην απηχεί. Είναι ήδη καταγεγραμμένες οι σκέψεις μου για το Fallout 4, το review για το Fallout 76 ήταν αρκούντως καταδικαστικό, ενώ η πραγματεία μου πάνω σε αυτό που αντιλαμβάνομαι ως πεμπτουσία του Fallout...

Continue reading...
 
Last edited:

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
tenor.gif
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Ήρωας δεν έχω κάτι άλλο να πω.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
"Αν συμβούν αυτά, ίσως το σκεφτόμουν να μαζευτώ με 4-5 άλλους φίλους και να μπούμε για να χαριεντιστούμε στα Απαλάχια ενώ στην τηλεόραση παίζει παράλληλα σε ζωντανή σύνδεση με το Δελφινάριο το 50 Αποχρώσεις του Greece του Μάρκου Σεφερλή για μέγιστο εφέ αποβλάκωσης. Μέχρι σοβαρής αποδείξεως του εναντίου όμως, οι δημιουργοί του θα εξακολουθούν να εξισώνονται ποιοτικά με αντίστοιχους Σεφερλήδες που παράγουν επιθεωρήσεις για το Δελφινάριο. "


Με εκανες να γελαω μεγαλοπαρασκευιατικα παναθεμα σε! Αξιος!!!
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
tldr: Επιτέλους μπορείς να επιστρέψεις στο Bannerlord.
 

Snipereye

Umber Hulk
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral
Joined
Sep 17, 2013
Messages
774
Αδικειται μεχρι και ο Σεφερλης απο αυτη τη συγκριση
 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Ποιός ξέρει τί συμβαίνει άραγε στο εσωτερικό της εταιρίας μετά απ' το 2011 (θα πω εγώ, αφού απόλαυσα τόσο τα Elder Scrolls μέχρι το Skyrim, όσο και τα Fallout 3 + New Vegas)! Ίσως ακούν πολύ το marketing τμήμα τους, το οποίο δεν θα αποτελείται από gamers.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Όταν βάζεις new Vegas βάζεις άλλο studio. Θα ήθελε η Bethesda να έχει τέτοια γραφή στα παιχνίδια της. Γενικά story wise η Beth δεν το έχει.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,262
Ποιός ξέρει τί συμβαίνει άραγε στο εσωτερικό της εταιρίας μετά απ' το 2011 (θα πω εγώ, αφού απόλαυσα τόσο τα Elder Scrolls μέχρι το Skyrim, όσο και τα Fallout 3 + New Vegas)! Ίσως ακούν πολύ το marketing τμήμα τους, το οποίο δεν θα αποτελείται από gamers.

Η δική μου υπόθεση είναι ότι η βασική ομάδα ασχολείται με Elder Scrolls VI και Starfield και τα υπόλοιπα projects ξεπετώνται από τους αναπληρωματικούς.
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,422
2 σωστά πράγματα έκανε η Bethesda με το Fallout IP: Ανέθεσε στην Obsidian το New Vegas (αν και της είχε ρίξει βαρβάτη μπανανόφλουδα με την ρήτρα για το bonus βάσει Metacritic, και λόγω Gamebryo), και μπορούμε να προσποιηθούμε ότι τα 3, 4 και 76 μαζί με τα DLC κτλ δεν είδαν ποτέ το φως του ήλιου.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Εγώ να ευχαριστήσω για το link προς το review του vanilla fallout 76, το οποίο ευχαριστήθηκα για άλλη μια φορά. Από τα καλύτερα review ever!
 
Top Bottom