What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Flash Mini-Meetings

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Μέσα στον Σεπτέμβρη θα κάνω κι εγώ μια έφοδο στην Αθήνα. Ελπίζω να κάτσει <strike>η μάνα</strike> η φάση και να τα πούμε
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Για τι ημερομηνία το βλέπετε να γίνετε η μεγάλη μάζωξη; Έχουμε και την τελευταία εξεταστική να διανύσουμε, καθώς και επισκέψεις σε γιατρούς να χρυσοπληρώσουμε.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Ρεαλιστικά, θα σου έλεγα να αδειάσεις το ημερολόγιο για την <u>πρώτη Οκτώβριου ημέρα Σάββατο</u>.<br><br>Δεν είναι confirmed, αλλά είναι το πιθανό.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Αυτη ειναι η τρολλια της χρονιας.<br>ταξιδεψα 6.000 χιλιομετρα.μου πηρε 17 ωρες μεχρι να φτασω ελλαδα. Θα μεινω ελλαδα σχεδον ενα μηνακι.<br>Το ragequit θα μαζευτει οταν θα φευγω.<br>Το τρολλινο κερασακι θα ειναι οτι εκεινες τις μερες καποιοι θα γκρινιαζουν οτι πρεπει να παρουν 2 λεωφορεια για να ερθουν. Αλλοι θα λενε οτι ειναι μακρυα γιατι θα τους παρει 45 λεπτα για να φτασουν. Αλλοι θα λενε οτι πρεπει να περπατησουν 15 ολοκληρα λεπτα.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Εμένα με απασχολεί το μετά, ήτοι που θα μείνω. Με τα ΜΜΜ έχω συμβιβαστεί και δεν με απασχολούν
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Αν δεν βρεις που να μείνεις, μπορούμε να κάνουμε την extended version του Meating μέχρι το πρωί. Να ξημερώσει να επανέλθουν τα λατρεμένα ΜΜΜ και αρχίσει το ταξίδι της επιστροφής με κτελ (; )
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Αυτό θα γινόταν, λογικά σε κάποιο μπαράκι. Αφού προσφέρεται η μισοπεθαμένη κοινότητα να πεθάνει από αϋπνία εγώ είμαι μέσα. Αλλά μήπως να το κυνηγούσαμε για λίγο νωρίτερα μπας και βολεψουμε τον Λέλο; Εγώ από τις 25 θα ειμαι ελεύθερος
 

cercaphus

Mind-flayer
Joined
Feb 26, 2015
Messages
1,804
<blockquote><br>Αυτό θα γινόταν, λογικά σε κάποιο μπαράκι. Αφού προσφέρεται η μισοπεθαμένη κοινότητα να πεθάνει από αϋπνία εγώ είμαι μέσα. Αλλά μήπως να το κυνηγούσαμε για λίγο νωρίτερα μπας και βολε΄ψουμε τον Λέλο; Εγώ από τις 25 θα ειμαι ελεύθερος<br></blockquote><br>Σωστός ο παίκτης, ο Λελος έχει τόσες ιστορίες να διηγηθεί... <br><br>Sent from my N5206 using Tapatalk<br><br>
 

zombiecow

Blackguard
Joined
Nov 26, 2013
Messages
1,358
Μεχρι 29 θα ειμαι και γω Αθηνα. Μπορει να μην κατσει full meating, αλλα ενα flash σιγουρα.
 

donatello

Gelatinous Cube
Joined
Sep 9, 2016
Messages
70
Κερναω πιτσα στο σπιτι μου<br>Μονο μην φερετε την γατα σας για ευνοητους λογους
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
<blockquote><br>Κερναω πιτσα στο σπιτι μου<br>Μονο μην φερετε την γατα σας για ευνοητους λογους<br></blockquote><br>ισχυει και για τις βαλσαμωμενες; δεν παω πουθενα χωρις την μπετυ.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Θα φερω αυτες τις  γατες που εκπαιδευω. Η μια ειναι χοντρη τεραστια αλλα τρεχει γρηγροα και γρατζουναει καλα. Η αλλη ειναι αδυνατη αλλα εχει δυναυα νυχια και αυτη. Η μια ειναι ασπρομαυρη και η αλλη γκριζα. Ειναι και οι δυο απο αγρια ρατσα απο αυτες που ειναι πολυ πιστες στο αφεντικο τους και ξεσκιζουν ολους τους κακκους
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
<blockquote><br>Μα εσύ δεν είσαι ο κακός;<br></blockquote><br><br>Για αυτό φοράει πανοπλία. Έχεις νιώσει πότε γρατσουνιά από γάτα; Απαπαπαπαπ
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
<blockquote><br><blockquote><br>Μα εσύ δεν είσαι ο κακός;<br></blockquote><br><br>Για αυτό φοράει πανοπλία. Έχεις νιώσει πότε γρατσουνιά από γάτα; Απαπαπαπαπ<br></blockquote><br>Ειμαι αλλα υπαρχουν καποιι κακκοι που ειναι εναντιον μου . Δεν ειμαστε ολοι οι κακκοι φιλοι μεταξυ μας. Τι να γρατζουνησιε η γατα. Με την πανοπλια δεν καταλαβαινω τιποτα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Το κακο ειναι οτι την φορας συνεχεια.<br>Αν δεν την βγαλεις μονο νυχια απο γατες θα νοιωθει το πετσι σου.
 

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,326
<blockquote><br>Ειναι και οι δυο απο αγρια ρατσα απο αυτες που ειναι πολυ πιστες στο αφεντικο τους και ξεσκιζουν ολους τους κακκους<br></blockquote><br><br>SHREDDINGERS CATS !?!??!?!??! <br><br>Έχεις 2 γάτες σε ένα κουτί. Μέχρι να ανοίξεις το κουτί...
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
<blockquote><br> Ειναι και οι δυο απο αγρια ρατσα απο αυτες που ειναι <u><b>πολυ πιστες στο αφεντικο </b></u>τους και ξεσκιζουν ολους τους κακκους<br></blockquote><br><br>Δεν ξέρεις από γάτες. <br>Οι γάτες όπως όλα τα αιλουροειδή δεν έχουν αφεντικό.
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Άλλο οι γάτες και άλλο οι γάτες ninja του Σρέντερ, τις έχει μεταλλάξει για να τις κάνει τσιράκια του  :deal:
 
Top Bottom