What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Flash Mini-Meetings

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Περασαμε πολυ ωραια. Επρεπε να ειχατε ερθει ολοι. Συζητησαμε για το Mass effect αλλα και το ιστορικο κουτι . Ουτε 2 ευρω να το πουλαγα δεν θα το επαιρναν. Δεν ντρεπονται ρε?
 

blender5d

Umber Hulk
Joined
Dec 15, 2016
Messages
894
<blockquote><br>Περασαμε πολυ ωραια. Επρεπε να ειχατε ερθει ολοι. Συζητησαμε για το Mass effect αλλα και το ιστορικο κουτι . Ουτε 2 ευρω να το πουλαγα δεν θα το επαιρναν. Δεν ντρεπονται ρε?<br></blockquote><br>Σρέντερ μην το γενικεύεις, αυτό είναι άδικο. Εγώ σου είπα ότι δεν θα το έπαιρνα ούτε με 2€. Μπορεί κάποιος άλλος να το έπαιρνε για 3€!!!
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Πραγματικά πολύ ωραία σύναξη και καλαίσθητος ο χώρος. Δίπλα μας είχαμε μια παρέα μοντελιστών που μας πήρε λιγάκι τα αυτιά αλλά δεν βαριέσαι. Εξαιρετική και η βάις η βαρελίσια του μαγαζιού. Ξεφυλλίσαμε κάποια παλιά περιοδικά, ζοχαδιαστήκαμε για την επόμενη αναβάθμιση του Σρέντερ, μιλήσαμε αρκετά για τα πράγματα που μας εξάπτουν το ενδιαφέρον και επιφυλασσόμαστε για την επόμενη συνάντηση. Τον Χρήστο, τον Βαλάντη και τον Σρέντερ τους ξέρω ήδη καιρό αλλά και με τον Νικόλα μέσα σε λίγα λεπτά ένιωθα την απόλυτη άνεση που προσφέρει η κοινότητα ημι-χαρντκοροποιημένων μεταξύ των μελών της. :drinks:
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
:drinks: :drinks: η αλήθεια ειναι οτι τραβούσε και άλλο.
 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,625
καταπληκτικη η Weiss οπως και τα λουκανικα ευγενικη χορηγια του Νικολα :drinks:<br> Για άλλη μια φορά ομως ήμουν ο καληνυχτακιας :lol:<br>
 

blender5d

Umber Hulk
Joined
Dec 15, 2016
Messages
894
Περάσαμε πάρα πολύ ωραία. Το θέμα είναι να το ξανακάνουμε για να περάσουμε ακόμα καλύτερα!!!<br>Μόνο αν το δεις από κοντά θα καταλάβεις ότι αυτό το forum έχει "άλλη" ποιότητα!!!!<br>
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Ειπαμε και τον επιταφιο. Μου ειπαν πως ειναι ενας χοντρος και κοντος που ολο ετρωγε και μετα ηπιε 2 λιτρα κρασι και μεθυσε και αρχισε να τα σπαει ολα! Επρεπε να ημουν εκει να τον δω Ουτε ο τρελος χοντρος δεν κανει ετσι.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Λελο, την επόμενη φορά που θες βα πέσει η ρουκέτα;
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
από τώρα σκέφτεσαι που θα βγάλεις αυτα που θα πιεις? πιες τα πρώτα βρε άνθρωπε μου και βλέπουμε
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
<blockquote><br>Ειπαμε και τον επιταφιο. Μου ειπαν πως ειναι ενας χοντρος και κοντος που ολο ετρωγε και μετα ηπιε 2 λιτρα κρασι και μεθυσε και αρχισε να τα σπαει ολα! Επρεπε να ημουν εκει να τον δω Ουτε ο τρελος χοντρος δεν κανει ετσι.<br></blockquote><br><br>Έχω ήδη αρχίσει δίαιτα, και έχω χάσει 15 κιλά. Την επόμενη φορά που θα ρθω σε meeting θα &#039;μαι αδύνατος!<br><br>ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΛΥΣΩ ΤΟΝ ΣΡΕΤΕΡ ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΜΟΥ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΩ
 

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,326
<blockquote><br>από τώρα σκέφτεσαι που θα βγάλεις αυτα που θα πιεις? πιες τα πρώτα βρε άνθρωπε μου και βλέπουμε<br></blockquote><br><br>Βλέπει μπροστά. Τι χρονομάντης είναι άλλωστε.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
<blockquote><br><blockquote><br>από τώρα σκέφτεσαι που θα βγάλεις αυτα που θα πιεις? πιες τα πρώτα βρε άνθρωπε μου και βλέπουμε<br></blockquote><br><br>Βλέπει μπροστά. Τι χρονομάντης είναι άλλωστε.<br></blockquote><br><br>σωστά έχεις δίκιο. μάλλον πρέπει να τον πάρω τηλ να μου πει την μοίρα μου xD
 

blender5d

Umber Hulk
Joined
Dec 15, 2016
Messages
894
<blockquote><br>Πραγματικά πολύ ωραία σύναξη και καλαίσθητος ο χώρος. <b>Δίπλα μας είχαμε μια παρέα μοντελιστών που μας πήρε λιγάκι τα αυτιά αλλά δεν βαριέσαι.</b> Εξαιρετική και η βάις η βαρελίσια του μαγαζιού. Ξεφυλλίσαμε κάποια παλιά περιοδικά, ζοχαδιαστήκαμε για την επόμενη αναβάθμιση του Σρέντερ, μιλήσαμε αρκετά για τα πράγματα που μας εξάπτουν το ενδιαφέρον και επιφυλασσόμαστε για την επόμενη συνάντηση. Τον Χρήστο, τον Βαλάντη και τον Σρέντερ τους ξέρω ήδη καιρό αλλά και με τον Νικόλα μέσα σε λίγα λεπτά ένιωθα την απόλυτη άνεση που προσφέρει η κοινότητα ημι-χαρντκοροποιημένων μεταξύ των μελών της. :drinks:<br></blockquote><br>Οι μοντελιστές μας πήραν τα αυτιά!!!!!  :rofl:
 

sarpedon

Gelatinous Cube
Joined
Feb 12, 2017
Messages
59
θα ηθελα πολυ να παραβρεθω σε μια συναντηση μελων μονο και μονο για να δω απο κοντα τον σρεντερ,φαινεται πολυ ενδιαφερον χαρακτηρας!<br>αμα κανετε καμια συναξη σε φιλικο προς την εργατια μαγαζι πειτε το.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Άκουσα πως στο Da Capo στο Κολωνάκι χτυπάει έντονος αγωνιστικός παλμός πλέον, μέχρι και ο Οδηγητής σκέφτεται να του κάνει αφιέρωμα στο επόμενο τεύχος. Σκεφτείτε το.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Και εχει ενα σιδερενιο ποδι ενα γυαλινο ματι και ενα πλαστικο χερι επειδη σε μια μαχη τραυματιστηκε!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Ποιος διαολε παει σε μαχη με πλαστικο χερι?<br>Πλην μοντελων, που πανε παντου με την πλαστικουρα που κουβαλανε σε πισινους, βυζους, χειλη και δεν ξερω κι εγω που αλλου.  <br>Και του επιθεωρητη κλουζω βεβαιως.
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Σόδα, τώρα αυτό ήταν flash mini meeting?
 
Top Bottom