What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Flash Mini-Meetings

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,689
Οριακά on-topic μιας και δεν πρόκειται ούτε για flash, ούτε για mini, ούτε καν για meeting, αλλά ελλείψει άλλου θρεντ και επειδή είμαι μπροστά από την εποχή μου, οραματιστής, και βλέπω μπροστά γενικά, δηλώνω από τώρα πως μάλλον θα είμαι Αθήνα 28-29-30 Σεπτέμβρη + 1 Οκτώβρη για ένα συνέδριο στις 29-30.

Απλά το αφήνω να αιωρείται στο background ως γεγονός, σε περίπτωση που εν τέλει η κάθοδός μου μετασχηματιστεί σε παΐδια προβατίνας στη λαδόκολλα.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,426
Να κανονισουμε Παρασκευη η Σαβατοκυριακο flash meeting? Εχουν περασει τοσοι μηνες απο την τελευταια φορα!
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,342
<blockquote>“ΝΕΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ”

http://euromed2017.eu/forum2018-learn-more/" target="_blank" rel="nofollow noopener">http://euromed2017.eu/forum2018-learn-more/</blockquote>


Ενδιαφέρον φαίνεται, και είναι και κοντά στα μέρη μου!! Θα έχει και 3D modelling μέσα?
 

Ultimus

Umber Hulk
Joined
Nov 30, 2012
Messages
884
Φίλοι συμφορουμίτες και συμφορουμίτισσες!

Ναι, υπάρχω, βρίσκομαι εδώ και ζω το όνειρο της επιστροφής από την άδεια  :cool:

Λοιπόν, με συνοπτικές διαδικασίες, ποιός ψήνεται για ένα φλας μίνι μίτιν δευτέρα απογευματάκι κατά κέντρο Αθήναι; Θα είμαστε η αφεντιά μου και η Κάρα.

Προσοχή, θα υπάρχουν πολλά κλισέ τύπου:
<ul>
<li>Καλό χειμώνα</li>
<li>Τέλος τα ψέμματα</li>
<li>Τα κεφάλια μέσα</li>
<li>Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του (ακόμα αναρωτιέμαι γιατί βρίσκονται σε πάγκο οι κατεργάρηδες)</li>
</ul>
Ευχαριστώ, παρακαλώ.
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Εγώ μέσα.
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,142
Καλό χειμώνα στις 30 Αυγούστου έχω ακούσει... απο τις 10 όμως ποτέ!

Καλά να περάσετε! Πιείτε και κανα μιλκ σέηκ για μένα!
 

f2bnp

Mind-flayer
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,737
Θέλω πολύ να έρθω, αλλά πιθανότατα θα λείπω εκτός Αθηνών. Αν γυρίσω Δευτέρα τελικά θα κοιτάξω να έρθω!
 

tommas

Half-Ogre
Joined
Dec 2, 2012
Messages
739
Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου και εγώ μέσα.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,342
<blockquote>
<ul>
<li>Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του (ακόμα αναρωτιέμαι γιατί βρίσκονται σε πάγκο οι κατεργάρηδες)</li>
</ul>
Γιατί εξέτιαν την ποινή τους στις γαλέρες (κάτεργα), και ο πάγκος ήταν η θέση τους, όταν κωπηλατούσαν!!!</blockquote>
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Οπότε θα τα πούμε Δευτέρα (αύριο) στις 18,00 έξω από το μετρό στο Σύνταγμα στις σκάλες. Να πάμε σε κάποια καφετέρια εκεί γύρω.
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Αν έχετε όρεξη μπορούμε να πάμε σε αυτές που έχει στην πλατεία Καρύτση που είναι ωραία και το γράφουμε μετά εδώ να έρθει όποιος αργήσει.
 

f2bnp

Mind-flayer
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,737
Τελικώς θα τα καταφέρω να έρθω, απλά θα αργήσω λίγο καθώς θα έρθω απευθείας από το ΚΤΕΛ. See you there.
 

grmadness

Death Knight
Approval of the Admiral
Joined
Apr 3, 2013
Messages
4,952
Έχε χάρη που εργάζομαι πρωί νύχτα σήμερα αλλιώς θα σας έλεγα εγώ.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
αρχίσαμε από τώρα τις δικαιολογίες φραπέ για την επόμενη περίοδο που θα χαθείς? :/
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,426
Εγω ειχα βγει χτες με τους φιλους μου γι αυτο δεν ηρθα. Ποτε θα γινει η επομενη συναντηση?
 

grmadness

Death Knight
Approval of the Admiral
Joined
Apr 3, 2013
Messages
4,952
Σε 5-6 χρόνια που θα ξαναμπώ στο forum να ποστάρω εντυπώσεις από το HL3
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,678
Αισιόδοξο σε βρίσκω. Και για το ένα και για το άλλο.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,426
Αν θελετε μπορουμε να συναντηιουμε αυριο ολοι μαζι. Λοιπον. Θα ειμαι αυριο στις 7 το απογευμα στην πλατεια Αγιας Παρασκευης μαζι με 2 φιλους μου μπροστα απο το Goodys και το chillbox. Και μετα θα δουμε τι θα κανουμε. Να ειστε ολοι εκει! Σας περιμενω! Επισης το Σαββατο το απογευμα στις 6 θα παω μαζι με 3 φιλους μου στην εκθεση τεχνολογιας digital expo που γινεται Σαβατοκυριακο https://dexpo.gr/ Ετσι μπορουμε να κανουμε 2 συναντησεις σε 2 μερες! Πειτε ποιοι θα ερθετε!
 
Top Bottom