What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Flash Mini-Meetings

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,223
Όλοι τους και κανένας :cylons:
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
εγώ μένω 583 χιλιόμετρα μακριά. άρα μπορείς να πεις ότι μένω Αθήνα :trollface:
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,648
Mogrey πού είναι κατά τη γνώμη σου το καλύτερο μέρος για να φας μπουγάτσα στην Αθήνα?
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
θυμάμαι ένα καλό το είχε σαλονικιος πάνω στην πατησιών στο ύψος της ευελπιδων αλλά παίζει να έκλεισε. γενικά ήταν δύσκολη η ευρεση. θυμάμαι ένα θερμαικου γεύσης κάπου αρχή της λεωφόρου αλεξανδρας αλλα δεν θυμάμαι καν αν ήταν καλή. οι μερακλήδες θυμάμαι κάτι έλεγε άλλα δεν θα το έβαζα στα καλύτερα. τώρα για 583 χμ μακριά. έχει χαλάσει. κάνα ρεκόρ την παλεύει ακομα (απο τα μερη που θυμάμαι πάντα)
 
Last edited:

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,408
Μπουγατσες εχουν ολα τα ζαχαροπλαστεια οπου και να παμε το ιδιο ειναι. Εκτος αν παμε στο cup cup στο Ελληνικο που εχει γλυκα με μορφη τερατων αν θελετε κατι διαφορετικο. Απο τον Απριλιο παω εκει μια φορα το μηνα με τους φιλους μου η μια φορα καθε 2 μηνες.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Μπουγατσες εχουν ολα τα ζαχαροπλαστεια οπου και να παμε το ιδιο ειναι. Εκτος αν παμε στο cup cup στο Ελληνικο που εχει γλυκα με μορφη τερατων αν θελετε κατι διαφορετικο. Απο τον Απριλιο παω εκει μια φορα το μηνα με τους φιλους μου η μια φορα καθε 2 μηνες.
σρε θα σε στεναχωρήσω αλλά όχι. εκεί κάτω δεν έχουν καταλάβει καν ότι μπουγάτσα δεν είναι η γέμιση.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
Τα Χριστούγεννα θα φύγετε στα χωριά σας όλοι? Αν, υποθετικά, κανονιζόταν πρόχειρο Meating κάποια στιγμή ανάμεσα 20-25 του Δεκέμβρη στην ευρύτερη περιοχή Αττικής, θα ήταν κανένας στα πέριξ?

Αν δεν είναι στις 20, μέσα κι εγώ.
Νομίζω η 21 είναι καλή ημερομηνία, είναι και Σάββατο. Μετά μπλέκονται Κυριακές, αργίες, χριστούγγενα κλπ.
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Μέσα και εγώ, ειδικά για 21 του Δεκέμβρη.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,223
Θα έρθει και ο Ουτσι!

(Ευκαιρία να μάθετε την ιστορία με το Πιτσί)
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,408
Θα ερθει και αυτος ο φιλος μου που εχουμε παει δυο φορες στο Ballywood. Αλλα αυτος οπως σας εχω πει δεν εχει pc γι αυτο παει στα ιντερνετ καφε και παιζει μεχρι να μαζεψει λεφτα για να παρει δικο του pc. Που θα γινει η συναντηση?
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Θα ερθει και αυτος ο φιλος μου που εχουμε παει δυο φορες στο Ballywood. Αλλα αυτος οπως σας εχω πει δεν εχει pc γι αυτο παει στα ιντερνετ καφε και παιζει μεχρι να μαζεψει λεφτα για να παρει δικο του pc. Που θα γινει η συναντηση?
Πώς θα μαζέψει λεφτά αν τα χαλάει στα Internet Cafe οεο;
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,408
Βρηκε δουλεια πριν 3 εβδομαδες ενω μεχρι τωρα ζηταγε απο τους γονεις του και επειδη εχει 6 αδελφια δεν εχουν λεφτα για να παρουν ενα pc στον καθενα και ειδικα οταν μιλαμε για θηρια pc σαν τα δικα μας! Γι αυτο δεν εχει αλλη επιλογη απο το internet cafe. Στα εξαρχεια που ακριβως θα συναντηθουμε?
 

panosgamer1989

Awakened Shrub
Joined
Dec 4, 2019
Messages
1
Γεια σας παιδια , καινουργιος εδω , καποιοι με ξερουν στο Steam ως Mancubus πολλα χρονια ....ειμαι τρελος gamer δυο δεκαετιες και βαλε...
πρωινα δουλεουουμε εμεις οι εργαζομενοι , αν κανονισετε κανα σαββατο εξοδο για meeting θα ειμαι μεσα για να γνωριστουμε κι απο κοντα
have fun στη συναντηση σας !
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,343
Γεια σας παιδια , καινουργιος εδω , καποιοι με ξερουν στο Steam ως Mancubus πολλα χρονια ....ειμαι τρελος gamer δυο δεκαετιες και βαλε...
πρωινα δουλεουουμε εμεις οι εργαζομενοι , αν κανονισετε κανα σαββατο εξοδο για meeting θα ειμαι μεσα για να γνωριστουμε κι απο κοντα
have fun στη συναντηση σας !

Καλώς ήλθες Πάνο, βάλε και ένα avatar πλιζ! Ευχαριστώ!
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,648
Όπως φαίνεται έχει οριστεί ως ημερομηνία η 21η Δεκεμβρίου (ημέρα Σάββατο).

Μένει μόνο να λήξει ο χώρος και ο χρόνος. Υπάρχουν τρεις εναλλακτικές:
  1. Μάζεμα το πρωί-μεσημέρι κάπου στο κέντρο (Εξάρχεια ή Μοναστηράκι) όπου βολεύει τους περισσότερους και καφές, ελαφρό τσίμπημα. Ελοχεύει ο κίνδυνος του τελευταίου Σαββάτου πριν τα Χριστούγεννα, οπότε και το κέντρο αναμένεται να είναι ασφυκτικά γεμάτο.
  2. Μάζεμα το απόγευμα-βράδυ στο κέντρο για φαγητό.
  3. Μάζεμα στα κλασσικά λημέρια απόμακρα του κέντρου (Ν. Φιλαδέλφεια μεριά), όπου θα υπάρξει γκρεαντοφαγία, μπυροποσία κτλ.
Όσοι ενδιαφερόμενοι ας αποφασίσουν. :)
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,244
Να πω την αλήθεια με βολεύει η μεσημεριανή μάζωξη για να μπορέσω να γυρίσω αυθημερόν, αλλά τώρα αν η πλειοψηφία αποφασίσει για βραδινή κατάνυξη, θα ακολουθήσω κι ας καραδοκούν οι κλέφτες κι οι αρματωλοί στα σκοτεινά στενά της πρωτεύουσας
 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,625
Ελοχεύει ο κίνδυνος του τελευταίου Σαββάτου πριν τα Χριστούγεννα, οπότε και το κέντρο αναμένεται να είναι ασφυκτικά γεμάτο

This.
Το ίδιο θα ισχύει βέβαια και σε κάθε respectful ταβέρνα/μεζεδοπωλείο κλπ, μεσημέρι ή βράδυ ανεξαρτήτως κέντρου, οπότε πρέπει να βρεθεί ενα σκοτεινό καταγώγιο που να μην πατάει ψυχή :p
Επίσης συγκλίνω περισσότερο σε μεσημεριανή/απογευματινή μάζωξη but i'll follow the (m)asses.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,648
πρέπει να βρεθεί ενα σκοτεινό καταγώγιο που να μην πατάει ψυχή
Έχουμε αποδείξει ότι άνετα βρίσκουμε τέτοια, αλλά στόχος είναι να βολεύει άπαντες με μέσα. Θα περιμένουμε να τοποθετηθούν και οι υπόλοιποι, ειδάλλως θα παρθεί εκζεκιουτίβ ντισίζιο.

Σίγουρα το Mall ΔΕΝ είναι λύση, Shredder, για να σε προλάβω.
 
Top Bottom