What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Football is life...

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,654
Αν μοιράζουμε badges, θέλω κι εγω το δικό μου για το dd.

giphy.gif


Χρωστάω πολλά badges και τη συνέχεια του run. 😊
 

billakos90

Gelatinous Cube
Joined
Jul 19, 2020
Messages
76
Μπιλλακο, να δω ποιός θα κάνει καλύτερη πορεία στην Ευρώπη, γιατί πάλι δεύτεροι θα είστε.

Μετά τα 50 μύρια του τζολάκη και του τοροσίδη τώρα έπιασες την ευρώπη... :p Συγκρίνεις ολυμπιακό με παοκ/αεκ/παο στην ευρώπη. Κάθε ποστ που κάνεις καταφέρνεις εκτός απο το να δείχνεις σε όλους οτι είσαι άσχετος με το ποδόσφαιρο αλλα να δείχνεις κ πόσο αστείος είσαι. Συνέχισε, εδώ θα είμαι να σε γλεντάω.:p
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,249
Μπορεί να είμαι άσχετος αλλά στο στοίχημα έχω θετικό ισοζύγιο και χωρίς να μου τα σφυράει ο πρόεδρος.
Τώρα για την Ευρώπη, επειδή θυμάμαι ότι μας τα ξαναχες πει, βαριέμαι να ανοίξω κουβέντα. Θα δούμε ποιος θα τα πάει καλύτερα και φέτο. Μακάρι να τα πάτε κι εσείς καλά, αλλά φοβάμαι μην πέσετε σε καμιά Γιούβε
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,640
Συγκρίνεις ολυμπιακό με παοκ/αεκ/παο στην ευρώπη.

"Στην Ευρώπη πρέπει να είσαι σοβαρός και συγκεντρωμένος, είτε παίζεις με τη Ρεάλ είτε με... τον Ολυμπιακό" ~ Σερ Άλεξ Φέργκιουσον.

Ότι και να λέμε, οι άλλες 3 ομάδες δεν έχουν ευτυχήσει να απαθανατιστούν σε αντίστοιχο ρητό μεγάλης προσωπικότητας. Και αυτή η ζήλεια μου ΚΑΤΑΤΡΩΕΙ ΤΑ ΣΩΘΙΚΑ.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
νταξ τίμια προσπάθεια ακομα ένας αποκλεισμός.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
ωραια φωτο. φερνει αναμνησεις.
"Και σιγα μην το χασει ο τσορι .... Τσορι ξεκιναει για το οσκαρ της μεγαλης ανατροπης .... τσοριιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ....... ααααουυυυυυυυυυυυυυυττ!!!!! 😭😭😭..."

α, και κατι αλλο, τωρα που το ειδα το παλικαρι. ο ολαιτάν δεν ειν αυτος? παιζει πουθενα τωρα? ελπιζω να ναι καλα στην υγεια του ο ανθρωπος...
δεν ειχε ανακοινωθει ποτέ ακριβως ποιο ηταν το προβλημα υγειας του. ας ειναι καλα τωρα και περασμενα ξεχασμενα... 🤔🤔
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Συνέχισε, εδώ θα είμαι να σε γλεντάω
εδώ είναι το πρόβλημα. τώρα ποιο πρόβλημα θα σε αφήσω να το βρεις μόνος σου.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,640
Ο Μπιλάκος στο διαγώνισμα ιστορίας Γ' Γυμνασίου (λογικά τώρα πέρσι-πρόπερσι):

Ερώτηση: Γράψτε τι ξέρετε για τη Μάχη των Οχυρών.

Απάντηση Μπιλάκου: "Η μάχη έγινε πριν γεννηθώ εγώ, άρα δεν έχει σημασία. Η πρώτη καταγεγραμμένη νίκη του Ελληνογερμανικού Πολέμου ήταν το Βέρντερ - Οσφπ 1-3 του 2007, γεγονός που ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ".

Βαθμός στο διαγώνισμα: Μηδέν.

Πάει ο Μπιλάκος σπίτι, τον ρωτάει ο πατέρας του ο Δημήτρης Διαμαντίδης τι έγινε στο διαγώνισμα.

"ΑΣΕ ΠΑΤΕΡΑ Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΑΘΕΤΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΙΔΗ, Ε ΡΕ ΠΟΣΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΑΧΟΑΧΟΑΧΟΑΧΟ".

Ακόμη μία τυπική ημέρα στην οικία Μπιλάκου.

ΥΓ. "Εκεί που έχω ταξιδέψει εγώ..." λέει ένα σύνθημα που θα γλεντάει για πάντα τους Μπιλάκους του κόσμου. Δεν πειράζει, ξύδι. Προχωράμε.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,779
Μακάρι να τα πάτε κι εσείς καλά, αλλά φοβάμαι μην πέσετε σε καμιά Γιούβε
Τι του λες τώρα κι εσύ; Αφού ήταν αγέννητος τότε. Θα ρώταγε κάνα Τσουκαλά για διευκρινίσεις αλλά δε μιλάνε για ταμπού θέματα.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,249
Εδώ αναφερομουν

Θέλουμε μεγάλα σκορ και όχι ασσοδυα, για να ανέβουμε στην βαθμολογική κλίμακα. Δεν θυμάμαι άλλο ματς μεταξύ των δύο ομάδων
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,779
Α γιατί εγώ αναφερόμουν σε αυτό (η περιγραφή στο βίντεο είναι χαρακτηριστική - δε σε χάλασε Μπιλάκο)...
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
βλέποντας κάτι ευκαιριαρες που έχασε η γιουβε τον λες και τυχερό τον γαυρο που άρπαξε μόνο 7.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,249
Είστε βάλτος του Σαββίδη!
Τι μπάλα έπαιζε η Γιούβε των Ντελ Πιέρο και Τρεζεγκέ ρε γμτ. Καθώς και με τον Πιππο πριν πάει στην Μίλαν.
 

tommas

Half-Ogre
Joined
Dec 2, 2012
Messages
736
ωραια φωτο. φερνει αναμνησεις.
"Και σιγα μην το χασει ο τσορι .... Τσορι ξεκιναει για το οσκαρ της μεγαλης ανατροπης .... τσοριιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ....... ααααουυυυυυυυυυυυυυυττ!!!!! 😭😭😭..."

Να 'σαι καλά το είχα ξεχάσει αυτό το επικό. Με έβαλες να το ψάξω.

 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Υπάρχει μια λάθος εντύπωση στον κόσμο λόγω του μεγάλου σκορ. Την τότε περίοδο (2003-2004) η Γιούβε ήταν ένα μάτσο χάλια. Στο πρωτάθλημα πήγαινε κατά διαόλου. Τερμάτισε 3η 13 βαθμούς πίσω από την Μίλαν. Πέτυχε τον γάβρο με εκείνο τον κυριούλη στον πάγκο (Sir John Koll) και το μόνο που έκανε σε όλο το ματς ήταν να κατεβάζει την μπάλα κάθετα στο κέντρο, στα 3/4 να βγάζει μπαλιά στην πλάτη του δεξιού μπακ, σέντρα και γκολ. Ήταν ένα ξέσπασμα, απέναντι σε μια πολύ αδύναμη ομάδα, επιβεβαίωση μιας άθλιας χρονιάς. Γι' αυτό το τόσο μεγάλο σκορ. Ακριβώς το αντίθετο του Ιταλικού ποδοσφαίρου.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
όσο και να του πονάει του μπιλακου αν ο βαζελος το έπαιζε λίγο πιο έξυπνα σε φάση ας μην περάσω απο τους ομίλους να πάω ουεφα ίσως να είχε και ευρωπαϊκή κούπα και θα έκλαιγε μετά όλος ο Πειραιάς.
 
Top Bottom