What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Football is life...

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,655
Δεν αφήνεις τα ντεμεκ ημίμετρα λέω εγώ ρε ΧειρομαλάΧτη? Εδώ παίζει μπαλιτσα (σχετικό με το thread) μόνο η Μενδωνη που ρίχνει τον Τσαϊκόφσκι και τη Λίμνη των κύκνων από το Μέγαρο. Τη μούρη κρεας στους Ρώσους αν και πόσες πια θυσίες θα υποφέρουν οι παραγωγικές μερίδες της χώρας που είχαν τη δυνατότητα να πάνε να το δουν?
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,826
Το παραθέτω γιατί συμφωνώ με πολλά από αυτά που αναφέρονται στο άρθρο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
@Northlander
σφεντονη την αποκαλω την κυρια (ισως τοξικο απο μερους μου, αλλά η χειρομαλαξη ειναι εξ ορισμου τοξικη) και ως αντισταση και ενδεχομενως ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΣΕ ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ποσταρω (κλασικα οφτοπικ) στο κρυφο σχολειό του ρεηκουί το παρακατω:

 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,655
Η Ε.Ο.Λ. (Ειδική Ομάδα Λογοκρισίας) θα συνεδριάσει και θα αποφασίσει αν θα πάρει ΙΣΧΥΡΑ ΜΕΤΡΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ, αφαιρώντας το παραπάνω post.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
το θεαματικο κολαν του ρουντι απο μονο του, ειναι αιτια για να παραμεινει εσαει καρφιτσωμενο το ποστ.
ειστε τρανσομοφοβικοι. θα σας καταγγειλω στο Σ.Υ.Δ., Κούγιες!!!

#κανσελ_ρεηκουί
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,646

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,826
Προλαβαίνει άραγε η ΑΕΚ να μείνει εκτός τετράδας?
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,366

Λογική απόφαση, ήταν βλακώδης κουτοπονηριά η αρχική.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,536
Και ο ΠΑΣ πιστεύω θα πάρει πίσω τους βαθμούς. Θα γίνει μάχη στα play off. Το βρίσκω βλακώδες πάντως ο πρωταθλητής να συμμετέχει σε αυτά. Γενικά όσο και να συμφέρει την ομάδα μου να βγει ευρώπη μέσα από αυτά, που είναι τώρα 5η μετά τα νέα δεδομένα θα έπρεπε να καταργηθούν γενικώς τα play off. Γενικώς ενδιαφέρον πρωτάθλημα το φετινό. Πολλές ομάδες έπαιξαν αξιόλογο ποδόσφαιρο

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,366
Και ο ΠΑΣ πιστεύω θα πάρει πίσω τους βαθμούς. Θα γίνει μάχη στα play off. Το βρίσκω βλακώδες πάντως ο πρωταθλητής να συμμετέχει σε αυτά. Γενικά όσο και να συμφέρει την ομάδα μου να βγει ευρώπη μέσα από αυτά, που είναι τώρα 5η μετά τα νέα δεδομένα θα έπρεπε να καταργηθούν γενικώς τα play off. Γενικώς ενδιαφέρον πρωτάθλημα το φετινό. Πολλές ομάδες έπαιξαν αξιόλογο ποδόσφαιρο

Εγώ νομίζω ότι είναι καλή η απόφαση για συμμετοχή του πρωταθλητή στα play-offs γιατί τα τελευταία παιχνίδια της σεζόν που μπορεί να κρίνουν το πρωτάθλημα θα είναι αν όχι όλα, τα περισσότερα ανταγωνιστικά. Τα προηγούμενα χρόνια είχαμε σε αυτό το στάδιο πολλές αδιάφορες ομάδες που δεν κόντραραν τα ματς και βλέπαμε ομάδες να κάνουν τερατώδη αήττητα σερί. Αν η διαφορά δεν ήταν τόσο μεγάλη θα βλέπαμε ματς που θα είχαν όλα ενδιαφέρον.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
μετα την αποφαση το sdna βρισκετε σε πανικο.

the Hellenic Football Federation shall pay a contribution of CHF 5,000 (five thousand Swiss Francs) towards Aris Football Club’s legal fees and other expenses incurred in connection with these arbitration proceedings.

καλα πηγε αυτο για την επο.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,646
Επεστράφησαν και στον ΠΑΣ οι βαθμοί εν τέλει.

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,366
Κρίμα που δεν είναι μικρότερη η διαφορά του Ολυμπιακού με τους υπόλοιπους να βλέπαμε ενδιαφέροντα play-offs, Θα γίνει βεβαίως μεγάλη μάχη για την Ευρώπη αλλά το διακύβευμα είναι κάπως μικρό όσο νά' ναι.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,826
Κρίμα που δεν είναι μικρότερη η διαφορά του Ολυμπιακού με τους υπόλοιπους να βλέπαμε ενδιαφέροντα play-offs, Θα γίνει βεβαίως μεγάλη μάχη για την Ευρώπη αλλά το διακύβευμα είναι κάπως μικρό όσο νά' ναι.
Πρακτικά τρεις ομάδες θα παλέψουν για τις δύο θέσεις της Ευρώπης. Οι άλλοι τρεις είναι αδιάφοροι.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
καλα, ηταν γνωστο, αλλά το ειχα στριμωξει σε μια γωνιτσα του εγκεφαλου, μπας και το ξεχασω, οπως κι εγινε. τελικα δεν αλλαξε κατι. ακομα ο αντενας δειχνει το μουντιαλ...

παρασκευη η κληρωση των ομιλων. μην ξεχνιεστε, ειναι το πρωτο χειμωνιατικο. 21/11 - 18/12 του 2022.

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,646
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,366

Αξέχαστη στιγμή, θα τη θυμάμαι μέχρι να πεθάνω.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
ημουνα φανταρος, στην βασικη εκπαιδευση. το μονο ισως καλο σ εκεινη την περιοδο, ειναι οτι βλεπεις αλλιως τα πραγματα και υπαρχει ενα δεσιμο των φανταριών που ξεπερναει χαζομαρες οπως τα οπαδικά κλπ.

στο γκολ του χρησταρα σειστηκε το κψμ (το χαν αφησει ανοιχτο για το ματς). ολοι αγκαλια, παναθηναικοι, ολυμπιακοι, αεκ, παοκ, ολοι τσιμπιομασταν να το πιστεψουμε. τεραστια στιγμη.

οπως την επομενη χρονια ειχα χειροκροτησει και γω το ευρωκατσαρολι του οσφπ, με ιβκοβιτς και ριβερς, που ειχε παιξει μπασκετάρα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,646
Είναι αλήθεια πως με όλους όσους έχω συζητήσει θυμούνται πού ήταν και τί έκαναν όταν μπήκε εκείνο το γκολ.

Εγώ 10 χρονώ ήμουν, τι να έκανα, σπίτι μου ήμουν και το έβλεπα γιατί την επομένη είχα σχολείο ΧΔ
 

asparagus_12

Gelatinous Cube
Joined
Nov 26, 2019
Messages
181
Το μοναδικό γκολ Ελληνικής ομάδας, πλην ΑΕΛ κι Εθνικής, που έχω πανηγυρίσει.
 
Top Bottom