What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Football is life...

billakos90

Gelatinous Cube
Joined
Jul 19, 2020
Messages
76
Για τον πίνακα του σδνα απάντησα. Πήγε μια φορά τελικό στα 100 χρόνια ο παο με την βοήθεια της χούντας (το πληρώσαμε κ θα το παρουμε!) παίζοντας συνολικά ούτε τα μισά παιχνίδια που πρέπει να παίξεις τώρα για να πας τελικό. :p
Το ξαναγράφω... το χουντέμπλει θέλουν να το ξεχάσουν ακόμα κ οι ίδιοι....:sneaky:
Σε όλα έχω απαντήσει απλά επειδή οι απαντήσεις μου λένε την αλήθεια κλασσικά δεν τις παραδέχεστε. Λέγοντας τσαμπιονς λιγκ εννοούσα γενικά τις διοργανώσεις τις ουεφα που συμμετείχαν οι ελληνικές ομάδες όλα αυτα τα χρόνια και τι αντιμετώπιση αυτές είχαν.
Βέβαια λέγοντας ελληνικές ομάδες εννοώ τον ολυμπιακό καθώς την ώρα που ο θρύλος έπαιζε με κάτι άγνωστες ομάδες όπως μπαγερν μοναχου τότεναμ μαντσεστερ γιουναιτεντ αθλέτικο μπαρτελόνα κτλ κτλ οι υπόλοιπες ομάδες είχαν αποκλειστεί προ πολλού απο κάτι καμπάλες βιντεότον έστερσουντ (έστερπουτς που λέει κ ο τακης :p) κτλ κτλ
Τι να μας πει ο κάθε υπάλληλος του σαββιδη που ανεβάζει άρθρα και πινακάκια για να χαρεί το αφεντικό;; αυτα είναι για εσάς.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,532
αντε, να πουμε και κατι σοβαρο.
το δυστυχημα ξερεις ποιο ειναι μπιλακο90? οτι το πολυ μεχρι τους 8 να βρεθει ξανα οποιαδηποτε ελληνικη ομαδα.
γιατι ο μονος προεδρος που βγαζει σημερα λεφτα απ το ποδοσφαιρο δεν ενδιαφερεται καθολου μα καθολου να κανει εστω την προσπαθεια.

και το χειροτερο ειναι οτι εσυ, (μαλλον οχι εσυ, γιατι εσυ βρισκεις νοστιμοτατο τον σανο) ο μεσος φιλαθλος του οσφπ, που του κοβει λιγο, εχει καταλαβει οτι ο προεδρος της καρδιας σου εβγαλε τοσα φραγκα απο σαμαρη, ρετσο, τσιμικα τωρα κλπ κλπ και θα παει παλι ν αγορασει τον νεο τσιμικα και ρετσο για να συνεχισει να τα παιρνει. ετσι μαζευεις μεν oλο το χαρτι, αλλα στην ευρωπη δεν προχωρας. αλλά οσο δεν μιλαει ο φιλαθλοπαδός του οσφπ, εμενα δε μου πεφτει λογος.
θα καθομαστε μαζι να κοιταμε το πινακακι κι εγω θα ειμαι χαρουμενος κι ευτυχισμενος γιατι τα εζησα, κι εσυ θα λες χουντεμπλει και εκανες μεγαλες νικες (που ομως πρακτικα δεν σε πηγαν ΠΟΥΘΕΝΑ) και πεη γαλάζια.
(α, τυπωσε το τπινακακι να το χεις. δυστυχως ή ευτυχως δεν προκειται ν αλλαξει στον αιωνα που διανυουμε).
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,532
Όταν γυρίσω θα εχω έτοιμο badge για @Mogrey665 @Χειρομαλάχτης @steel_havoc @Hank Chinnaski

Μάρκους Χρυσέλιους στωικότητα, όχι αστεία.

μπα, μονο ο αδμιραλ το αξιζει.
εμεις οι αλλοι τριγκαριζομαστε και κομματακι και ριχνουμε και κανενα ψιλογαλλικο, ο αδμ εχει στωικοτητα θιβετιανου μοναχού σε περισυλλογή.
και προσπαθει εστω, να κανει υποτυπωδη διαλογο. εκει του βγανω το καπελο που δε φοραω.

εντιτ: α, επισης ποιος ειν αυτος ο μαρκος? μου το γραψες κι επιτηδες λαθος και δε με βοηθαει ουτε ο γκουγκλης.
ναι, ειμεθα δεινοσαυροι. δεν τις ξερωμε τις μεταμονδερνες αναφορες σας.
διευκρινηστε.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,651
Marcus Aurelius, καλό τυπακι. Ζεν.

Στον Αντμιραλ δεν μπορούμε να δώσουμε badge. Θα ήτο εκδήλωση νεποτισμού. Αυτά μόνο στην ΕΠΟ όταν δεν ειναι με το Μεγάλο Σύλλογο.
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
ο προεδρος της καρδιας σου εβγαλε τοσα φραγκα απο σαμαρη, ρετσο, τσιμικα τωρα κλπ κλπ
Υπολόγισε και ότι συνήθως τα ποσά που ανακοινωνονται είναι για το πλυντήριο δες πχ μητρογλου αλλά λέγαν οι Άγγλοι ότι έδωσαν αλλά οι υπηρέτες του χοντρού, ψιλά γράμματα βέβαια για τους σανοφαγους αλλά λέμε τώρα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,625
Όπως μια λαμπρή δημοσιογράφος στην Αγγλία νομίζω έγραφε πως "τα Μαθηματικά είναι ρατσιστικά" πριν λίγο καιρό, έτσι και "η στατιστική και τα στοιχεία είναι εργαλεία του Σαββίδη" οπότε δεν τα λαμβάνουμε υπόψιν.

Μόνο αλήθειες εδώ.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
πραγματικά έχει δικαίωμα ψήφου και εγώ τραβάω τα μαλλιά μου. σωτηρία 0.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Μην ξεχνάς ότι και συ έχεις, μην το απεμπολισεις όταν έρθει η ώρα!!!!
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Δεν πάω εγώ και αφήνω τον βλάκα να με πάρει στο λαιμό του. Ένα δίκιο το έχεις από την άλλη είναι πολλοί οι βλάκες. Σωτηρία 0 λέμε.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,348
Για τον πίνακα του σδνα απάντησα. Πήγε μια φορά τελικό στα 100 χρόνια ο παο με την βοήθεια της χούντας (το πληρώσαμε κ θα το παρουμε!) παίζοντας συνολικά ούτε τα μισά παιχνίδια που πρέπει να παίξεις τώρα για να πας τελικό. :p
Το ξαναγράφω... το χουντέμπλει θέλουν να το ξεχάσουν ακόμα κ οι ίδιοι....:sneaky:
Σε όλα έχω απαντήσει απλά επειδή οι απαντήσεις μου λένε την αλήθεια κλασσικά δεν τις παραδέχεστε. Λέγοντας τσαμπιονς λιγκ εννοούσα γενικά τις διοργανώσεις τις ουεφα που συμμετείχαν οι ελληνικές ομάδες όλα αυτα τα χρόνια και τι αντιμετώπιση αυτές είχαν.
Βέβαια λέγοντας ελληνικές ομάδες εννοώ τον ολυμπιακό καθώς την ώρα που ο θρύλος έπαιζε με κάτι άγνωστες ομάδες όπως μπαγερν μοναχου τότεναμ μαντσεστερ γιουναιτεντ αθλέτικο μπαρτελόνα κτλ κτλ οι υπόλοιπες ομάδες είχαν αποκλειστεί προ πολλού απο κάτι καμπάλες βιντεότον έστερσουντ (έστερπουτς που λέει κ ο τακης :p) κτλ κτλ
Τι να μας πει ο κάθε υπάλληλος του σαββιδη που ανεβάζει άρθρα και πινακάκια για να χαρεί το αφεντικό;; αυτα είναι για εσάς.

Εντάξει, αυτές τις ομαδάρες δεν μπορούσες να τις παίξεις. Με όλα τα ευρωπαϊκά χωριά που σε έχουν πάρει πίτα βώλο τι έγινε;
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Δεν πάω εγώ και αφήνω τον βλάκα να με πάρει στο λαιμό του. Ένα δίκιο το έχεις από την άλλη είναι πολλοί οι βλάκες. Σωτηρία 0 λέμε.

Κατανοω την απογοητευση σου, αλλα γυρνα την σε πεισμα :D
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Εντάξει αν είναι να ψηφίσετε ΝΔ να πάτε, θα το εγκρίνει εξάλλου.
Εντάξει, αυτές τις ομαδάρες δεν μπορούσες να τις παίξεις. Με όλα τα ευρωπαϊκά χωριά που σε έχουν πάρει πίτα βώλο τι έγινε;
Ήταν όλα οργανωμένο σχέδιο της χούντας και της κλειστής ελίτ ευρωπαϊκων ομάδων που φέρνουν λεφτά όπως η χερενφεν και η μεταλουργκ.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
την ώρα που ο θρύλος έπαιζε με κάτι άγνωστες ομάδες όπως μπαγερν μοναχου τότεναμ μαντσεστερ γιουναιτεντ αθλέτικο μπαρτελόνα κτλ

ruud ξέχασες την Γιουβεντους ρε φίλε. Μην με πληγώνεις. Και τα έχουμε βρει τα δυο μας.
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Είσαι σίγουρος ότι την ξέχασε; εκτός από πελάτισσα της μπαναθας η γιουβε συνδέεται και με άλλη μια δοξασμένη βραδιά του τρυλο και δεν ήταν αυτή που έφταιγε ο αέρας, μάλλον η χουντα έφταιγε και εκεί.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
ξεκαθαρα.

ps. περιμενω ακομα το badge μου :p
 
Top Bottom