What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Football is life...

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,957
Πόσο θα πέσει αύριο η τιμή του χοιρινού;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,907
Η νίκη της Ουκρανίας με ανατροπή έδειξε πως οι ενέργειες της Δύσης έχουν αποτέλεσμα, άρα η τιμή όχι μόνο δεν πρέπει να πέσει αλλά να ανέβει κι άλλο για να ενισχυθεί η υποστήριξή μας προς τη Δημοκρατία και την Ελευθερία.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,951
Screenshot_2024-06-19_143900.png


@Mogrey665 τα κατάφερα.
ευγε. τα καταφερες ;P
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,638
Λείπει πολύ η εθνική μας ρε γαμώτο από αυτό το Euro. Βέβαια δύσκολα θα περνάγαμε από τον όμιλο. Η Τουρκία φαίνεται πως θα πάει μακριά, την Τσεχία μάλλον την είχαμε και οι πελάτες μας έχουν τρομερή ομάδα, δεν ξέρω αν θα τους νικάγαμε πάλι. Είμαστε πολύ καλύτεροι από πολλά καφενεία εκεί πέρα πάντως. Με τον κομπλεξικό προπονητή που είχαμε όμως πως να περάσουμε...
Ευτυχώς έρχονται καλύτερες μέρες με τον Γιοβάνοβιτς θέλω να πιστεύω!
 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,619
Λείπει πολύ η εθνική μας ρε γαμώτο από αυτό το Euro.

Κι εγώ δεν μπορώ να το χωνέψω ακόμα. Παίκτες και προπονητής έχασαν τρομερή ευκαιρία να πάρουν μέρος στην γιορτή μετά από χρόνια.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,638
Φήμες λένε πως θα πρωταγωνιστήσει στο "Ο Γκαφατζής της ζούγκλας 3" έπειτα από αυτή την υπέροχη παράσταση!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,907
Τώρα αν η Τουρκία είχε Φατίχ Τερίμ προπονητή θα γυρνούσε τον Ακαϊντίν σε σέντερ φορ και θα το έκανε 3=2 μόνος του, αλλα ΦΕΥ...
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,385
Αν και βλέπω τα παιχνίδια στην δουλειά, όποτε χάνω πολλές φάσεις, τις οποίες καλύπτω μετά μέσω του sport24, νομίζω ότι είναι το καλύτερο euro που έχω δει.
Το σύγχρονο ποδόσφαιρο έχει ανεβάσει την αμυντική γραμμή πάνω από το κέντρο, εκτος των Άγγλων και αυτό προσφέρει δυνατά παιχνίδια με ωραίο ρυθμό.

Μέχρι τώρα ξεχωρίζω Ιταλία, Πορτογαλία και Ολλανδία. Θα στηρίξω τους Πορτογάλους επειδή τους πάω ως λαό και μόνο.
Οι Ιταλοί έχουν χορτάσει κατσαρόλια και οι Ολλανδοί ενώ μου αρέσουν ποδοσφαιρικά έχουν μέσα τον Φαν Ντάικ που όσο παιχταράς είναι, άλλο τόσο παλιοχαρακτήρας είναι εκεί που δεν πρέπει.

Ακαιντιν παικταρα. Κρίμα που δεν έχει ένα διετές συμβόλαιο να φτιαχτεί υπερομάδα με αυτόν και τον Σπόραρ. Έβαλε και γκολάρα σήμερα με απίστευτη πόζα!
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,970
Chrono δηλαδή σου αρέσει/σε πείθει η Ιταλία που έχει εμφανιστεί ως τώρα στο Euro;

Προσωπικά στηρίζω Ισπανία, αφενός γιατί μ'αρέσει το ποδόσφαιρό της κι αφετέρου λόγω του πουλέν Γιαμάλ, που ξαφνικά τον ανακάλυψαν όλα τα site ενώ έκανε τρομερές εμφανίσεις όλη τη χρονιά με τη Μπάρτσα.

Σε περίπτωση που αποκλειστεί ας το πάρει όποιος θέλει εκτός Πορτογαλίας, δεν έχω ιδιαίτερη προτίμηση.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,638
Για μένα είναι το χειρότερο euro που έχω δει ποτέ. Δεν με έχει εντυπωσιάσει καμιά ομάδα ως τώρα
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,385
Chrono δηλαδή σου αρέσει/σε πείθει η Ιταλία που έχει εμφανιστεί ως τώρα στο Euro;

Προσωπικά στηρίζω Ισπανία, αφενός γιατί μ'αρέσει το ποδόσφαιρό της κι αφετέρου λόγω του πουλέν Γιαμάλ, που ξαφνικά τον ανακάλυψαν όλα τα site ενώ έκανε τρομερές εμφανίσεις όλη τη χρονιά με τη Μπάρτσα.

Σε περίπτωση που αποκλειστεί ας το πάρει όποιος θέλει εκτός Πορτογαλίας, δεν έχω ιδιαίτερη προτίμηση.

Με πείθει ως ομάδα. Έχουν καλό στησιμο, έχουν ταλέντο και διψάνε για διάκριση. Επίσης, είναι συγκριτικό όλο αυτό και σε μια χρόνια που κανεις από τους μεγάλους δεν ήρθε με ακονισμένα τα όπλα του, θεωρω ότι αυτοί οι νεαροί έχουν πολλές πιθανότητες.

Οι Γάλλοι αν και φαβορί στα προγνωστικά, μου φαίνονται τουρίστες και χωρίς τον Ντονατέλο μάλλον θα φάνε καρπαζιά τύπου Αγγέλου Χαριστέα.

Πριν το τουρνουά είχα ψηλά και το Βέλγιο αλλά τελικά δεν τους θέλει η μπάλα. Αυτός ο Λουκάκου άφησε μισό πλεμόνι στο χορτάρι σημερις και πάλι δεν τα κατάφερε. Σαν σύνολο δε, όταν έχεις τρύπες απέναντι στην σημερινή Τουρκία που παίζει τεριμικά, είναι να απορεί κανεις τι θα γίνει μόλις βρεις μπροστά σου κάναν πιο οργανωμένο αντίπαλο.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,957
Παιδιά άλλο EURO μάλλον βλέπουμε. Για μένα είναι από τα χειρότερα που έχω δει έως τώρα. Από τις μεγάλες ομάδες καμία δεν πείθει (ειδικά κάτι Ισπανίες, Γαλλίες, Ιταλίες που αναφέρθηκαν, καλά με Αγγλία γελάμε). Η "Ολλανδία νέτφλιξ ανταπτέησο" δεν είναι αδιάφορη αλλά δε δείχνει συνέπεια, η πραγματική Ολλανδία τα τελευταία χρόνια (aka Βέλγιο) είναι η Manchester City των εθνικών - ταλέντο αλλά δεν αποτυπώνεται σε ουσιαστικές διακρίσεις - και η μόνη που από τους μεγάλους κάτι δείχνει προς το παρόν είναι η Γερμανία.

Γίνεται να πάνε όλοι σπίτια τους και να έχουμε τετράδα Γερμανία και 3 οποιουσδήποτε Βαλκάνιους/σκουάτιν Σλαβς;;; Ακόμα καλύτερα αν είναι 4/4;;;
Ευχαριστώ.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,619
Εμένα μου αρέσει για να πω την αλήθεια. Οι μικρές αποστάσεις μεταξύ των περισσότερων ομάδων παράγουν ενδιαφέροντα ματς με έντονο ανταγωνισμό.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,385
Αυτό ακριβώς. Δεν κρίνω την διοργάνωση από τους μεγάλους ούτε από τα ανάποδα ψαλίδια. Την κρίνω από τον ανταγωνισμό που υπάρχει γενικότερα, την ένταση των παιχνιδιών και των θρίλερ των βαθμολογιών.
Το να κάνουν περίπατο οι Γάλλοι και οι Ισπανοί μέχρι τον τελικό και να ξεφτιλίζουν τους μικρούς δεν μου λέει κάτι.
 
Top Bottom