What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,566
Να υποθεσω οτι το πατωμα δεν ειναι δικο του. Επειδη σημερα ειχα διαφορες δουλειες στα περιξ, ειδα πολυ κοσμο.
Γυρισα στο σπιτι λιγο φορτωμενος και αυτος ο ψυχοπαθης, ο τυπος ειναι για δεσιμο, δεν μου εκατσε και πολυ καλα στο στομαχι. Τελικα ηταν το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα να δω.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,579
σορυ κουνέλο μου.
το ακουω αυτο που λες, αλλά επειδη εγω καθισα στο σπιτι (ως απεργός), ειμαι ηρεμος και τον βρηκα αστειο με μια καπως σπουκυ εσάνς παλαβομάρας, οπως ειναι φανερό.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,566
σορυ κουνέλο μου.
Για αυτο που γινεται εκει εξω, εσυ δεν εχεις καμια ευθηνη. Μακαρι να καθοντουσαν ολοι στα σπιτια τους και να τον επαιζαν μεχρι να μην χρειαζεται να τον παιζουν και εξω απο τα σπιτια τους. Το τι ειδαν σημερα τα ματια μου. Εβριζα που δεν αντικατεστησα την καμερα στο αυτοκινητο. Ο Κλεο, να παει να ζητησει καμια ψυχιατρικη υποστηριξη γιατι η τρελα και η βλακεια ειναι πραγματα μεταδιδομενα.

Πρεπει να κανω κινηση για καμερα γιατι δεν θα με πιστευει κανενας.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,579
χμμμμ, πηδας σε συμπερασματα τωρα.
ενταξει, μπορει να τον επαιξα σημερα λιγο (δεν θα αναφερθω σε φορές, προσωπικο δεδομενο...), αλλά σιγουρα οχι τοσο που να μην χρειαζεται να τον παιξω εξω απ το σπιτι μου... :cool:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,566
Νομιζω οτι ημουν ξεκαθαρος. Οι ανθρωποι πρεπει να τον παιζουν στα σπιτια τους και οχι οταν βγαινουν εξω.
αυνανομετρητης δεν ειμαι.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,823

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,566
Το ρυζι που ξαπλωνει στα ραφια των καταστηματων, δεν ειναι καν ρυζι.
Ανευ Αναγκης Αγορας;
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,003
Οι ανθρωποι πρεπει να τον παιζουν στα σπιτια τους και οχι οταν βγαινουν εξω.
αυνανομετρητης δεν ειμαι.

Ε κάνε κι εσύ λίγο τα στραβά μάτια καημένεεε... :Ρ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,566
Απο τον τροπο που τρεχει ενας ανθρωπος, μπορεις να καταλαβεις πολλα πραγματα. Θα μπορουσαμε να μιλαμε για ρεντικολο, εαν δεν ειχαν κλεψει τα (τεως) απορρητα σχεδια ασφαλειας των Ολυμπιακων αγωνων - Παρισι 2024.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,579


νομιζω το ποσταρε κι ο σεβασμιοτατος αρχιμαντρίτης.
ξαναβανω την φουλ βέρσιον γιατι, και αυτο ειναι που μου φερνει δακρυα απ το γελιο, στην αρχη του πεφτει και κατι αλλο, ισως δακρυγονο, δεν ξερω κιολας, εχω χρονια να παω σε διαδηλωσεις....

κριμα που δεν τον ακολουθησε κι αλλο η καμερα τον αξιολογοτατο λωου ηνφόρσερ στο "τρεξιμο" του. ισως του πεσανε κι αλλα κομματια της εξαρτυσης στο δρομο. ξερω γω ασπιδα, κρανος κλπ. εχω παντως ενα προαισθημα οτι ακομα κι αν συνεβαινε, δεν θα το πολυκαταλαβαινε.


tl/dr: υπαρχει αραγες σε καποιο ελληνικο λεξικο η λεξη "βλακομπουχέσας"???
αν οχι, ΤΩΡΑ υπαρχει.
 
Last edited:

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,723
Το έγκλημα είναι ότι έχει όπλο. Ότι τού έπεσε εγώ θα έλεγα ότι συμβαίνουν αυτά. Ακόμα και αν είσαι χούντα που έχεις στο πρόγραμμα να δολοφονήσεις κόσμο, αν είσαι σοβαρή χούντα δεν αφήνεις όπλα στούς αστυνομικούς που ελέγχουν το πλήθος, Απλά θα ακροβολίσεις ελεύθερους σκοπευτές.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,579
δε νομιζω ο συγκεκριμενος τουλαχιστον να σημαδεψει κατι, να πατησει σκανδαλη και συναμα να πετυχει τον στοχο του.

αλλά ετσι κι αλλιως θεωρω οτι τα οπλα τα εχουν περισοτερο για τον εκφοβισμο των διαδηλωτων. αν φτασει η ωρα να χρησιμοποιηθουν, νομιζω οτι τα μισα θα μπλοκαρουν και τ άλλα μισα θα πετυχουν οτιδηποτε εκτος του στοχου.
αλλά επι της ουσιας εχεις δικιο. καλυτερα να τους δωσουν ρεπλικες αν θενε σωνει και καλα να κουβαλανε κατι.
 
Top Bottom