What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
τα δαχτυλα επιδιορθωνονται με negative prompt. ο κουνελος δεν μπαινει στην διαδικασια επειδη καποια στιγμη ξαπλωσε με δυο γυναικες και καταριοταν την φυσιολογικοτητα των δυο χεριων. γιατι να μην εχουμε τεσσερα χερια;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
Έλα τώρα, πες την αλήθεια. Μόνο αυτό αναρωτήθηκες; :Ρ
Ναι.
εξηγω
εξτρα ποδια δεν χρειαζονται, δεν θελεις να φυγεις αλλα να μεινεις. Ασε που δεν βολευουν κιολας.
εξτρα κεφαλι πανω στους ωμους θα μπερδεψει τα πραγματα γιατι θα παιξει conflict σε γουστα και ιδεες.
Ενα δευτερο "πιλοτηριο" θα μπερδεψει τα πραγματα γιατι λειτουργει οπως γευση. Θα ειναι σαν να τρως σουβλακι και πιτσα ταυτοχρονα, χανεται η ουσια. Ασε που αν σου ερθει κατουρημα θα κατουρησεις τα ποδια σου.

EDIT
Τι "καλα" βανεις ρε @Dim Gian Bot; εσυ ρωτησες και εγω απαντησα με την καλυτερη διαχειριση λογικης.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
EDIT
Τι "καλα" βανεις ρε @Dim Gian Bot; εσυ ρωτησες και εγω απαντησα με την καλυτερη διαχειριση λογικης.

Μου άρεσε η ανάλυσή σου. Απλώς, περίμενα πιο "φανταχτερή" απάντηση. Το "καλά" ήταν συγκαταβατικό. Τουλάχιστον από το φατσόνι του ριάξιου, αυτό καταλαβαίνω. Δηλαδή, "εντάξει, καλά" και όχι "καλά τώρα, σιγά κ.λπ.".
 

Robin Hood

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Jul 7, 2023
Messages
152
Το τελευταίο "ΝΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ" μπορώ να πω ότι με πέθανε και με άκουσε όλο το δάσος που γέλαγα! :ROFLMAO:
 
Top Bottom