What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,476
θανατος στα μπλοκ!

*επισης δοκιμασε να βαλεις παλετα κατω απο τη καρεκλα για να ανυψωθει και να βολευει το τραπεζι

Αλλαξε καρεκλες και παρε αλλο τραπεζι. Βγες λιγο απο την ασφαλεια της ρουτινας. φτιαξε ενα πετρινο τραπεζι. Απο κατω να εχει χωρο για ξυλα. Θα αναβεις φωτια και εκει που κανεις τα μπλοκακια, θα ψηνεις και το λουκανικακι σου.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,476
Για τα κουνελισια γουστα μου. Το facepalm παει στον φουκαρα που θα δωσει 178.99 για να παρει χειριστηριο Xbox.
Η μειωση της τιμης ταιριαζει με τον τροπο που αντιλαμβανονται την ζωη.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,250
FB_IMG_1670014785778.jpg
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,250
Νταμπλ Ποσταδορες.
Είσαι ο Δάσκαλος του Δημοτικού που σηκώνει παιδιά για μάθημα, δεν ακούει λέξη από αυτά που λένε και στο τέλος τους βάζει ένα Γ.
Είσαι σαν εκείνους τους γνωστούς-άγνωστους που τριγυρνάνε σε διάφορες συναυλίες με την ΠΛΟΥΖΑ "ΣΑΤΑΝΙΚΑ". Πρώτο πριντ στο κόσμο και ακολουθεί μια στιχομυθία Serpieri, γύρω από αυτή (δίχως να ρωτήσει κανείς).
Είσαι το άτομο που θα ζητήσει τα κάλαντα σε 15 διαφορετικές εκδοχές και θα διορθώσεις τα παιδιά στην όλη τονικότητα τους. Άσχετο τώρα αν τους δώκεις 2λεπτα στο τέλος.
Εν ολίγοις. Είσαι ο ΣΚΡΟΥΤΖ ΝΙΤΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Το ενδιαφέρον ειναι πως το τρολ που κατάφερε το εντιτ και πρόσθεσε τη συγκεκριμένη φράση το έκανε πριν από επτά μήνες χωρίς να το πάρει κάποιος χαμπάρι
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Δεν έχω πάει Πάτρα δε μπορώ να ξέρω 😅
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,476
Το ενδιαφέρον ειναι πως το τρολ που κατάφερε το εντιτ και πρόσθεσε τη συγκεκριμένη φράση το έκανε πριν από επτά μήνες χωρίς να το πάρει κάποιος χαμπάρι

Πατρα δεν εχω παει αλλα απο τα σχολια καταλαβα οτι ισως να μην ειναι τρολαρισμα.
 
Top Bottom