What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,888
127535054_1926785900795651_6708805732899658584_n.jpg
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,462
κανείς δεν το είδε πριν το ανεβάσουν εννοούσα και ρε εσύ, το είχα ψάξει με τα αρχικά που έγραφες και δεν έβγαζε τίποτα :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Τι "κανείς ρε μλκες"...είχα ποσταρει μερικές μέρες πριν ένα κλου σχετικά με αυτό αλλά μόνο ο @Hank Chinnaski , προς τιμή του, το ένιωσε

Το ειδα αυτο το ποστ, μπηκα στην διαδικασια να δω τι ειναι αυτο το πραγμα. Σταματησα. Διαβασα ξανα το ποστ και λεω, αφου ειναι για μπαν εδωμεσα, θα ειναι κατι πολυ extreme. Εκλεισα το tab και το αφησα. Ο νιτρο, ως γνωστος κλικερακιας, πηρε το παρασημο. Δεν ειναι δικαιο ρε φιλε. Πως θα το κανουμε δηλαδη; εγω να την γλυτωνω τοσο ευκολα και ο καημενος ο νιτρο, να ξεκιναει την μερα του με το ανακυκλωμενο μοριο; ο τυπος εφαγε εγκαυμα στην ψυχη.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
κανείς δεν το είδε πριν το ανεβάσουν εννοούσα και ρε εσύ, το είχα ψάξει με τα αρχικά που έγραφες και δεν έβγαζε τίποτα :p

😩

Η αλήθεια είναι πως περίμενα να το ποσταρει ο νιτρος, ως γνήσιος γραφίστας
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
ο νιτρος, ως γνήσιος γραφίστας
Καλα, μην παιρνεις και ορκο. Στην Ελλαδα ειμαστε και ειμαστε οτι δηλωνουμε. Τοσο καιρο δεν ειχες την περιεργεια; ποτε δουλευει ο νιτρο; ολη μερα εδω ειναι και ολη νυχτα εδω παλι. @Elric πχ ξερω οτι μπηκε γιατι εχω 45 νοτιφικεητ.
Μπουκαρει ο ανθρωπος και τα παιρνει ολα σβαρνα.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Τοσο καιρο δεν ειχες την περιεργεια; ποτε δουλευει ο νιτρο; ολη μερα εδω ειναι και ολη νυχτα εδω παλι.
Ακριβως επειδη ειναι ολη μερα και ολη νυχτα εδω σημαινει οτι δουλευει...οταν τυπωνεις εχεις ΠΟΛΥ ελευθερο χρονο να περνας στο κινητο/desktop σου :cool:
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
ωστοσο κουνέλο, να τονισωμε οτι οι πραγματικοι ηρωαι ειναι οσοι με κινδυνο να τους δουν προισταμενοι, περαστικοι και πληροφορικαριοι (ΙΤήδες), εισερχονται στην πυκνοφυτεμενη ζουγκλα του αρκιού τις ωρες εργασιας των.

ενα τσηαρς και γι αυτα τα παλικαρια.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Τι τυπωνει τοσες ωρες; αντιστασιακα φυλλαδια ή κ' τον ριζοσπαστη;

εισερχονται στην πυκνοφυτεμενη ζουγκλα του αρκιού τις ωρες εργασιας των.
Καλα, κι εγω, απο δουλεια το ειχα λειωσει το θεμα. Σαν ερωτευμενος που παιρνει συνεχεια τηλεφωνο τον ερωτα του.
Βεβαια, εγω ημουν ο προισταμενος-διευθηντης-director των παντων. Δεν ειχα κανεναν να με τσεκαρει. Ειχα και τον γλωσσικο περιορισμο. Ποιος να δει την οθονη και να καταλαβει τι βλεπω. Αν εβλεπε τον εστελνα σπιτι του. Δεν μου αρεσουν οι αδιακριτοι.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,462
Καλα, μην παιρνεις και ορκο. Στην Ελλαδα ειμαστε και ειμαστε οτι δηλωνουμε. Τοσο καιρο δεν ειχες την περιεργεια; ποτε δουλευει ο νιτρο; ολη μερα εδω ειναι και ολη νυχτα εδω παλι. @Elric πχ ξερω οτι μπηκε γιατι εχω 45 νοτιφικεητ.
Μπουκαρει ο ανθρωπος και τα παιρνει ολα σβαρνα.
η αλήθεια είναι ότι είμαι τραγικά κακός στο να συγκεντρωθώ σε μια δουλειά. πχ σήμερα έφτιαχνα κάτι 2πλότυπα μπλοκάκια παραγγελιών, κουράστηκα όρθιος (είναι κοντό το τραπέζι για να δουλέψεις όρθιο, αλλά ψηλό για να δουλέψεις καθιστός) ήρθα, έγραψα 2 πράγματα RQ, σηκώθηκα, έκανα 5 μπλοκ, επέστρεψα, έγραψα, έκανα μια μακέτα να φύγει τυπογραφείο, έγραψα RQ, σηκώθηκα, έκοψα κάτι χαρτιά για τα μπλοκ, πήγα σπίτι, έγραψα RQ, έφαγα, κοιμήθηκα, επέστρεψα γραφείο, γράφω RQ, θα τυπώσω κάτι προσκλήσεις σε λίγο, θα ξανα κάτσω RQ, θα σηκωθώ να τελειώσω τα μπλοκ :p
 
Top Bottom