What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Υπάρχει πυρήνας και .μαλιστα στο ίντερνετ και δεν έχει αντιδράσει η αστυνομία;
Ευτυχώς που υπάρχουν και οι Γερμανοί με το άψογο χιούμορ τους και γελάμε που και που. Το τρολαρια ήταν τώρα αυτή;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
81285278_10156656686724147_6942953576176025600_n.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Αυτή είναι η αλήθεια για το Ιράκ. Δίνει νέο νόημα στο δύο γαιδαροι μάλωναν σε ξένο αχυρώνα.

Επειδή μου ήρθε στο μυαλό, στο άσχετο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Νομιζω οτι οτι το internet εχει μια διεστραμενη εντυπωση για την προσωπικοτητα μου.
sg.png


Τα recommended for you που βλεπω καθε μερα, ειναι το λιγοτερο wtf is wrong with the internet.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Ρε Helion γιατι μονο τα δικα σου pics δε μου τα δειχνει και πρπ να κανω view image σε νεο tab για να δω την εικονα;


Edit: Ακυρο μολις το ειδα το γιατι. Πρπ να εκατσαν συγκεκριμενες φορες που ποσταρες απο fb και εχω addons που το μπλοκαρουν
( Καποιο απο τα Disconnect, Facebook Container, Ghostery, ublock origin, Privacy Badger ειναι αλλα βαριεμαι να ψαχνω πιο και τι, θα σου κανω view image σε νεο tab να εχει και σασπενς η φαση)
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
mg.png


και ειπαν οτι ο Χορταρεας εγινε μοναχος.

Πλάκα πλάκα, η περίπτωση του Epstein έδειξε ότι η ελίτ δεν ενδιαφέρεται να τηρήσει τα προσχήματα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Με όλα αυτά τα hoaxes και τα σενάρια συνωμοσίας, το πόπολο πιστεύει όσα λιγότερα μπορεί για να μην πέσει σε τρολοθυελλα. Αν προσθέσουμε και τον κατακλυσμό ειδήσεων που οι προχθεσινές ειδήσεις είναι αρχαιολογικό αντικείμενο, έχουμε το κατάλληλο έδαφος για πολλά πράγματα.
Το δικό μου σενάριο συνωμοσίας είναι ότι αυτός ειναι και ο λόγος που έχουμε πνίγει στα hoaxes.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813

Με το που διάβασα τον τίτλο, πνίγηκα στα γέλια
Το καλύτερο από το link

The judge had the power to let the parties] resolve our disputes on the field of battle, legally. To this day, trial by combat has never been explicitly banned or restricted as a right in these United States.

Είναι και νόμιμο :ROFLMAO:
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Κάποιος έβαζε φωτιές στα καρναβαλικά άρματα στην Πάτρα. Συνελήφθη κι αποδείχτηκε πως ήταν... ιερέας.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
αναβιωση των χριστιανικων πρακτικων για την ειδωλολατρεια ηταν. κατι σαν επετειος,

αυτον τον τυπο τον βλεπω παντου απο χθες. το μονο που ειχε να κανει ηταν να συνεχισει. εγινε viral εξαιτιας της αντιδρασης του.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
αγγλικο χιουμορ

το μεγαλυτερο αστειο ειναι οτι το facebook με ενημερωσε οτι τα videο παιζουν αυτοματα, εαν θελω να το αλλαξω πρεπει να παω στις ρυθμισεις. οι ρυθμισεις ειχαν link. επειδη δεν θελω πραγματα του σατανα, πηγα να αλλαξω την ρυθμιση και ναι, δεν υπαρχει τετοιο πραγμα στις ρυθμισεις.
 
Top Bottom