What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
uzp4fmtruqp61.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
χχχχχχχχχχφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ γατες και τρελες ιστοριες, τι αλλο να ζητησω ο αμοιρος;
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Μία μέρα ο αλγόριθμος αποφάσισε να μου προτείνει το πρώτο Survivor, το αληθινό και είπα να το πιάσω να δω τι μου έχει μείνει. Καλά εκτός του ότι δεν συγκρίνεται σε τίποτα με την σημερινή αηδία σε ότι αφορά το κομμάτι της επιβίωσης, είχε και πολύ μεγαλύτερο ενδιαφέρον στο θέμα των χαρακτήρων.

Κορυφαία στιγμή ο λόγος που η θεία Αλεξάντρα ψήφισε τον κομμάντο της καρδιάς μας Ηλία. (Σας έχω έτοιμο το στιγμιότυπο)
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ρε σατανάδες, μπηκε λεει ο πρωθυπουρογός της χωρας στα χοτ τρεντς του 9gag και δεν ειπατε τιποτα?
μου το σφυριξανε ομως τα διαφορα πλεμποσάιτς που συχναζω....


να και η αφορμη:



 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Έχει ορισμένα πολύ ωραία βίντεο ο dunkey, προτείνω και αυτά για το Mario Kart και το Nioh 2.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Έχει ορισμένα πολύ ωραία βίντεο ο dunkey, προτείνω και αυτά για το Mario Kart και το Nioh 2.
Όντως, του Mario Kart ειδικά είναι αριστούργημα editing. Στο ενδιάμεσο έπαθα πλάκα όταν διαπίστωσα πόσους συνδρομητές έχει, κατά τύχη τον ανακάλυψα!


Οι διάλογοι από την περίοδο "χαμένοι στη μετάφραση" τέλη 80-αρχές 90 των βιντεοπαιχνιδιών, με πέθαναν...

 
Last edited:

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Στην τρίτη φωτογραφία δεξία από τον Ταγίπ ποιός είναι; Μου κάνει μία μίξη ΛεΠα με Μπουμπούκο αλλά δεν είναι κανείς από τους δύο
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μαλλον ο ατζουν. τουρκος, το μεγαλο κεφαλι στο σουρβάιβο. κολλητος του ταγιπ. κανει πολλες δουλειες με αλαφουζο. αλλά εχει κι αλλα στραβά.
 
Top Bottom