What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Για εσας δεν ειναι αστειο αλλα για μενα. Γελασα.
Μου εστειλε ειδοποιηση η εθνικη τραπεζα. Θα διαγραψουν τον λογαριασμο μου και θα κρατησουν οσα χρηματα εχω μεσα.
Η επιστολη ειχε και υφος σοβαρο. Την εστειλαν σε μενα, που δεν θυμαμαι που ειναι το υποκαταστημα. Που πριν 5-6 ισως και 7 χρονια δηλωσα απωλεια καρτας και δεν μπηκα στον κοπο να βγαλω αλλη.
Μετα απο αυτο, δεν θα εχω τραπεζικο λογαριασμο. χανομαι σιγα σιγα απο το συστημα.




Και μενα μου εστειλε κατι αντιστοιχο η Alpha Bank πριν πολυ καιρο, γιατι λεει υπηρχε υποψια χρησης της καρτας σε "δρασεις οπου εχουν πιθανως κακουργηματικο χαρακτηρα" με υποσημειωση οτι αν εχω επιλεξει πληρωμες με αυτο το λογαριασμο θα μεταφερθουν στην εφορια.

Δεν ειχα ποτε Alpha Bank...ρισπεκτ στο ατομο που μπηκε στο κοπο να γραψει τοσο ευρηματικο μειλ παντως :ROFLMAO:
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Και μενα μου εστειλε κατι αντιστοιχο η Alpha Bank πριν πολυ καιρο, γιατι λεει υπηρχε υποψια χρησης της καρτας σε "δρασεις οπου εχουν πιθανως κακουργηματικο χαρακτηρα" με υποσημειωση οτι αν εχω επιλεξει πληρωμες με αυτο το λογαριασμο θα μεταφερθουν στην εφορια.

Δεν ειχα ποτε Alpha Bank...ρισπεκτ στο ατομο που μπηκε στο κοπο να γραψει τοσο ευρηματικο μειλ παντως :ROFLMAO:
Γενικά κάνουν πολύ καλή δουλειά. Έκανα από περιέργεια κλικ σε ένα τέτοιο link(μέσω Tor browser φυσικά) και εμφανισιακά ήθελε ψάξιμο για να βρω τις διαφορές από την original σελίδα της Τράπεζας
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Για εσας δεν ειναι αστειο αλλα για μενα. Γελασα.
Μου εστειλε ειδοποιηση η εθνικη τραπεζα. Θα διαγραψουν τον λογαριασμο μου και θα κρατησουν οσα χρηματα εχω μεσα.
Η επιστολη ειχε και υφος σοβαρο. Την εστειλαν σε μενα, που δεν θυμαμαι που ειναι το υποκαταστημα. Που πριν 5-6 ισως και 7 χρονια δηλωσα απωλεια καρτας και δεν μπηκα στον κοπο να βγαλω αλλη.
Μετα απο αυτο, δεν θα εχω τραπεζικο λογαριασμο. χανομαι σιγα σιγα απο το συστημα.



Μία παρόμοια έλαβα και εγώ χθες. Τι έγινε τους τελείωσαν τα λεφτά και ψάχνουν τα δικά μας φραγκοδίφραγκα;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Η επιστολη που πηρα εγω ειναι γνησια. Θεωρω οτι καθαριζουν το τοπιο απο τους λογαριασμους που επιασαν αραχνες.
Θα εψαχναν και αλλα πραγματα αλλα ποιος τους αμει;
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Ναι αυτό λέω και η δική μου ήρθε από την τράπεζα απευθείας ταχυδρομικά.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268
itsahandleffsnotwhatyouthink.jpg

Το κοίταζα χθες το βράδυ και ΔΕΝ μπορούσα να το επεξεργαστώ λέμε...
Σήμερα το πρωί κατάλαβα τι σκατά βλέπω :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Επειδη μολις τωρα ηπια την πρωτη γουλια καφε. Εκτος απο στυση, τι αλλο ειναι ρε @Θείος Νώντας nitro912gr; Δεν θελω να με πιασει πονοκεφαλος. Δεν ειναι ωρα αυτη, για μενα, για challenge.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268
Είναι η τρύπα που έχουν τα κουτιά να βάλεις το χέρι σου να το σηκώσεις, δεν βοηθάει η σκατοποιότητα της φώτο :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Επειδη ειμαι ηλιθιος, ωρες ωρες, στιγμες στιγμες. Ψαχνω φωτο οπου δειχνει δημοσιογραφο σε απευθειας μεταδοση σε χιονισμενο δρομο.
απο κατω, η ρεκλαμα. Προβληματα απο την χιονοπτωση. 18 φορες περισσοτερος ο κινδυνος για τους ανεμβολιαστους.
Την ψαχνω για το κουνελισιο αρχειο μου,
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Δεν ξερω γιατι μετρανε τα δοκαρια, οικοδομοι ειναι; τα ποδοσφαιρικα αστεια με ξεπερνανε, θελουν ενημερωση. Χρωσταω ενα haha στον @asparagus_12

fakr.png
 
Top Bottom