What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Gaming μαζί με τον ΠΕ: ΝΑΙ ή ΟΥ?

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Σε προδιδουν οι χορδες και η καρτα γραφικων/μητρικη/τροφοδοτικο/μνημες/σκληρος δισκος/λειτουργικο συστημα, εαν δεν σε προδωσει η ιδια η οθονη. Μια γυναικα μπορει να μην σε προδωσει ποτε.
Ευτηχισμενος ειναι ο ανθρωπος που παιζει παιχνιδια που του χαρισε η γυναικα του και παιζουν μαζι.
Εξαιρεση αποτελει ο @nitro912gr που βλεπει σειρες με την γυναικα του. Χωρις επουσιωδη επικοινωνια. Στο τελος σε παιρνει και ο υπνος και παει ανεκμεταλλευτος ο χρονος. Πως να κοιμηθεις γλυκα εαν δεν ριξεις ενα;
Με το παιχνιδι παιζει μια εγρηγορση και ενα παθος. παιζει κινηση και τριβη. Ξαπλα στον καναπε, σκεπασμενος με την κουβερτουλα, τι παθος να παιξει;
Ηθικο διδαγμα. Βρειτε γυναικα και παιξτε παιχνιδια. Οι σειρες σκοτωνουν τον ερωτα και κανουν το παιδι μαλακα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
ΠΟΛΥ ΓΕΡΟ οφτοπικ (με κουρδισε παλι ο κουνέλος ο ξετσιπωτος):

λοιπον, κριντζαρω ανεπαναληπτα και εντονοτατα οταν ακουω οτι καποιος κανει κειμινγκ με τa σιγκνιφικaντ aδερς.

δεν το χωραει ο νουζ μου. το γκειμινγκ βρε κατσαπλιαδες ειναι ΠΟΛΥ σοβαρη υποθεση.
Εννοω: να εισαι οσο γουτσου γουτσου θες με το μωρακι σου. Φερτης λουλουδια καθε μερα, καμε της παιδια, χαρισε της προστυχα αντεργουεαρ. θες να περασεις δημιουργικο χρονο με το ετερονήμισυ? παρτην πηγαινε μια βολτα, ενα μουσειο, ενα θεατρο, μια εκδρομη, εναν ψυχιατρο, καμετε αχαλινωτο σεχ, μαγειρεψτε, φατε, πιειτε. Κατι ΑΛΛΟ τελοσπαντων.

το ερμο το κεημινγκ γιατι το ανακατευετε? ακομα κι αν ειναι κειμερ ο ΠΕ ηδη πριν σας γνωρισει, και παλι ας παιζετε παραλληλα ο καθεις οτι θελει. αλλά ΜΑΖΙ? οχι ρε φιλε.

θελω να μαι μονος , εγω κι ο ηρως οταν παιζω. Θελω να πω ειναι το αβατο μου. Ειναι σα να πεις στην κοπελια ξερωγω: “μωρομου, παμε για μπασκετακι”. ή “ελα για μπαλιτσα το σαββατο. Μας λειπει ενας παικτης”. Ή “ελα να παμε να τα πιουμε αποψε με την αντροπαρεα απ τον στρατο”. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ, γαμω το φελεκι μου.

Δεν ξερω. Ζω σε αλλο πλανητη μαλλον. Και μου φαινεται θα σας κοψω την καλημερα. Δεν μου τα λετε καλα.



ισως το ποστ να ειναι :trollface:. αλλά μπορει και οχι. που να ξερεις οταν εχεις να κανεις με τον χειρομαλαχτη???
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Αυτο δεν το περιμενα. Σε αυτη την ζωη, φιλτατοι @Χειρομαλάχτης, @sandwraith_, @Hellion και οποιος αλλος πατησει agree. Ερχομαστε για να μοιραζομαστε. Τι σε εμποδιζει να εισαι με τον ηρωα σου, οταν υπαρχουν 2 pc;
Εκτος κι αν φοβαστε οτι η κοπελια θα σας κοψει τον γκολο.
Αποζητουμε την απομονωση οταν κατι δεν παει καλα. Μου φαινεται οτι η παντοφλα κροταλιζει στα πλευρα σας.

Παιζεις αντβεντσουρακι, με την καλη σου, και ειναι η στιγμη που τα δυο μυαλα γινονται ενα. Μεγαλο κομματι της πιτας του ερωτισμου. Δεν ξετε απο ερωτα ρε μοναχοφαιδες. Σας εχει φαει η ρουτινα και το ιεραποστολικο.
Θα γινεται σαν τον @Chronomancy, που ζει σαν τον βοσκο στο βουνο, απομονωμενος.

Για να δειτε ποσο φαλτσοι ειστε. Οταν κερδιζει η ομαδα σας, στο εμετικο ποδοσφαιρο, δεν παιρνετε τηλεφωνο τους φιλους σαν το τους το πειτε; δεν κουβαλιεστε εδω, ωσαν μαγοι με τα δωρα, για να μοιραστειτε την εμπειρια σας; Λες και μας ενδιαφερει ποσα γκολακια εβαλε το παλτο.
Ναι, σε αυτη την ζωη, που συμφωνα με τον βουδισμο, ειναι ζωη στην κολαση, ηρθαμε να μοιραστουμε, απο ευχες και νεα εως μπαναγιες.

Προσθετω ενα σεναριο, για να δειτε οτι ακομα και ο @soad667 εχει δικαιο. Ας πουμε οτι γνωριζετε ενα γκομενακι και ξεκιναει να μπαινει στο RQ. Αφου ξεφυγει απο τα νυχια του @shredder, δεν θα σχολιαζετε αυτα που λεει επειδη εδω ειστε με τους φιλους σας και τα λετε.

Κατεβηκαμε στα 9 μυρια πληθυσμο, αματε γιατι χανομαστε.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
ΠΟΛΥ ΓΕΡΟ οφτοπικ (με κουρδισε παλι ο κουνέλος ο ξετσιπωτος):

λοιπον, κριντζαρω ανεπαναληπτα και εντονοτατα οταν ακουω οτι καποιος κανει κειμινγκ με τa σιγκνιφικaντ aδερς.

δεν το χωραει ο νουζ μου. το γκειμινγκ βρε κατσαπλιαδες ειναι ΠΟΛΥ σοβαρη υποθεση.
Εννοω: να εισαι οσο γουτσου γουτσου θες με το μωρακι σου. Φερτης λουλουδια καθε μερα, καμε της παιδια, χαρισε της προστυχα αντεργουεαρ. θες να περασεις δημιουργικο χρονο με το ετερονήμισυ? παρτην πηγαινε μια βολτα, ενα μουσειο, ενα θεατρο, μια εκδρομη, εναν ψυχιατρο, καμετε αχαλινωτο σεχ, μαγειρεψτε, φατε, πιειτε. Κατι ΑΛΛΟ τελοσπαντων.

το ερμο το κεημινγκ γιατι το ανακατευετε? ακομα κι αν ειναι κειμερ ο ΠΕ ηδη πριν σας γνωρισει, και παλι ας παιζετε παραλληλα ο καθεις οτι θελει. αλλά ΜΑΖΙ? οχι ρε φιλε.

θελω να μαι μονος , εγω κι ο ηρως οταν παιζω. Θελω να πω ειναι το αβατο μου. Ειναι σα να πεις στην κοπελια ξερωγω: “μωρομου, παμε για μπασκετακι”. ή “ελα για μπαλιτσα το σαββατο. Μας λειπει ενας παικτης”. Ή “ελα να παμε να τα πιουμε αποψε με την αντροπαρεα απ τον στρατο”. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ, γαμω το φελεκι μου.

Δεν ξερω. Ζω σε αλλο πλανητη μαλλον. Και μου φαινεται θα σας κοψω την καλημερα. Δεν μου τα λετε καλα.



ισως το ποστ να ειναι :trollface:. αλλά μπορει και οχι. που να ξερεις οταν εχεις να κανεις με τον χειρομαλαχτη???
X για την γενίκευση, X για το ότι αφηνεις στην απέξω το μουλτηπλεηα, X γιατι ΑΚΟΜΗ δε ξέρω τι σημαίνει ΠΕ
ΧΧΧ.. τυχαίο; Δε νομίζω 😏
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,268
Αυτο δεν το περιμενα. Σε αυτη την ζωη, φιλτατοι @Χειρομαλάχτης, @sandwraith_, @Hellion και οποιος αλλος πατησει agree. Ερχομαστε για να μοιραζομαστε. Τι σε εμποδιζει να εισαι με τον ηρωα σου, οταν υπαρχουν 2 pc;
Εκτος κι αν φοβαστε οτι η κοπελια θα σας κοψει τον γκολο.
Αποζητουμε την απομονωση οταν κατι δεν παει καλα. Μου φαινεται οτι η παντοφλα κροταλιζει στα πλευρα σας.

Παιζεις αντβεντσουρακι, με την καλη σου, και ειναι η στιγμη που τα δυο μυαλα γινονται ενα. Μεγαλο κομματι της πιτας του ερωτισμου. Δεν ξετε απο ερωτα ρε μοναχοφαιδες. Σας εχει φαει η ρουτινα και το ιεραποστολικο.
Θα γινεται σαν τον @Chronomancy, που ζει σαν τον βοσκο στο βουνο, απομονωμενος.

Για να δειτε ποσο φαλτσοι ειστε. Οταν κερδιζει η ομαδα σας, στο εμετικο ποδοσφαιρο, δεν παιρνετε τηλεφωνο τους φιλους σαν το τους το πειτε; δεν κουβαλιεστε εδω, ωσαν μαγοι με τα δωρα, για να μοιραστειτε την εμπειρια σας; Λες και μας ενδιαφερει ποσα γκολακια εβαλε το παλτο.
Ναι, σε αυτη την ζωη, που συμφωνα με τον βουδισμο, ειναι ζωη στην κολαση, ηρθαμε να μοιραστουμε, απο ευχες και νεα εως μπαναγιες.

Προσθετω ενα σεναριο, για να δειτε οτι ακομα και ο @soad667 εχει δικαιο. Ας πουμε οτι γνωριζετε ενα γκομενακι και ξεκιναει να μπαινει στο RQ. Αφου ξεφυγει απο τα νυχια του @shredder, δεν θα σχολιαζετε αυτα που λεει επειδη εδω ειστε με τους φιλους σας και τα λετε.

Κατεβηκαμε στα 9 μυρια πληθυσμο, αματε γιατι χανομαστε.
Πόσους χρήστες θες να tagαρεις;
Ναι
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Ηθελα, ως επιλογο, να γραψω, θα σας ταγκαρω ολους ρε! Η @kara δεν μπηκε, επιτηδες, δεν ηθελα να την ανακατεψω στην συζητηση. Αλλα τωρα το εκανα με ασφαλεια.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,472
Καλά...
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
Θεμιτό προφανώς το να θέλει κάποιος να μοιράζεται το χόμπι του, δεν είμαστε όλοι ίδιοι. Προσωπικά όπως δε λέω στην οποιαδήποτε πχ να δούμε ματς του Παναθηναϊκού μαζί (δε μου φταίει και σε τίποτα η κοπέλα να την κάνω καταθλιπτική), έτσι δεν την φέρνω και στον ανδρώνα για να gameάρουμε παρέα. Έκαστος στο είδος του και στα χόμπι του, από τη στιγμή που το gaming ή οποιοδήποτε άλλο χόμπι για κάποιον είναι μια ηθελημένη απομόνωση και escapism, η παρουσία οποιουδήποτε 2ου ατόμου θα υπέσκαπτε το παραπάνω (το multiplayer είναι διαφορετική ιστορία). Θα αράξουμε σπίτια μας, θα δούμε ταινίες μαζί, θα βγούμε να τσαλακώσουμε κάνα μπυράκι παρέα, θα συζητήσουμε, θα δούμε φίλους, αλλά καλό είναι να υπάρχει και λίγο alone time μέσα στο ζευγάρι, δε χρειάζεται να τα κάνουμε ΟΛΑ μαζί πια ούτε να μοιραζόμαστε όλα τα χόμπι μας και τις πτυχές του εαυτού μας και να γινόμαστε ένα gelatinous cube επειδή "ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, Ε ΑΓΑΠΙ ΜΟΥ???? XD XD XD XD".

Ίσως τα παραπάνω τα λέω εκ τους ασφαλούς επειδή δεν έτυχε να μπλέξω με gamer. Αλλά ίσως πάλι αυτό να γίνεται εσκεμμένα, χμ.

Επίσης θα αυτονομήσω τη συζήτηση σε ξεχωριστό θρεντ για να διατηρηθεί το άλλο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,472
είχα δει ζευγάρια gamers στις εποχές του wow, δεν ενθουσιάστηκα από την προοπτική. Προτιμάω τα πράγματα ως έχουν, κάποια κοινά, κάποια χώρια.
Ας πούμε μου αρκεί που μπλέκει στο επιφανειακό mainstream geek του πράγματος ώστε να έχουμε κάτι να θάψουμε για το Rings of Powers πχ, μιας και έχει διαβάσει Tolkien η σύζυγος, αλλά δεν με απασχολεί αν θα διαβάσει dragonlance ή forgotten realms.

Το gaming ευτυχώς δεν την ενδιαφέρει, αν για κάποιο λόγο ξυπνήσει ένα πρωί και την ενδιαφέρει δεν θα έχω πρόβλημα, αλλά αφού έφαγα τα χρόνια μου στο wow, πλέον είμαι μοναχικός gamer. Είναι κάτι δικό μου και ασχολούμαι εγώ, για μένα.
Τώρα αν σκάσει κανά κουτσούβελο στο μέλλον ίσως αναθεωρήσω, αλλά για την ώρα είναι η 1,2,3 όσες ώρες μπορέσω να ξεκόψω όπου είμαι εγώ, με εμένα και τα χόμπι μου.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
τ ακουτε ζουζουνιαρηδες ζευγαρομαμμακυθοι?
ο Δεσποτας κι ο νιτρος ωμιλησαν Αληθινα. κρατηστε μπαμπουινοι και κατι ολοτελα δικο σας. εκτος αν πεφτει παντοφλα, γιατι απαγορευεται.....
(εδω ταιριαζει λελο η παντοφλοαναφορά, οχι εκει που την εκανες)
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,533
competitive games με τη δικια σας + να την κερδιζετε = το σεξ γινεται κατι μακρυνο και αοριστο.

Το πολυ μεχρι κανενα συνεργατικο στο Nintendo, στην ιδια ομαδα εννοειται και οποτε χανετε θα το παιρνεις επανω σου :)

Αν θες να ζησεις :)
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Οπως μιλατε για τον χρονο που αφιερωνεται στο gaming. λιγη ηρεμια, solo, μοναξια κτλ μια εικονα μου ερχεται στο μυαλο.
ba.png

Μου δημιουργει την εντυπωση ανθρωπων που ανεχονται πολλα και προσπαθουν να ξεκλεψουν μια ανασα.
Αυτο δεν ειναι καλο.

@Χειρομαλάχτης αυτο που παρατηρησα ειναι οτι ακομα δεν ειδα σχεση με TRVE gamer. Οταν λεω TRVE!!! εννοω ολο το πακετο.Ο νιτρος δεν ειναι καν με gamer. Τι παντοφλες μου τσαμπουνας;

Σεντονι επειδη πρεπει να καλυψω ολοκληρη ανθρωπινη υπαρξη. σορυ, θα κανω μαθηματα στενογραφιας.
Τραβιομουν με μια Σαλλονικια. Τωρα θα πειτε, ως αφελεις, οτι υπαρχει αποσταση. Εσεις λετε να ζεις με καποιον.
Παιζει να περνουσα περισσοτερες ωρες μαζι της απο οτι εσεις με τις φιλτατες γυναικες σας.

Τι εννοω με το φουλ πακετο. Ολα τα DLC και τα update. Μιλαμε για Lela Kounela++ edition. Παντα, ηταν περισσοτερο απο οτι εγω. Επειδη επωθηκε το WOW.
Λειωναμε τα κεφαλια μας με gaming και τα σωθικα μας απο το αδιακοπο καπνισμα.
Μια μερα που ειχα ρεπο, ειχαμε κλεισει 18ωρο. οχι οτι τις υπολοιπες μερες ψευτοπαιζαμε. Εγω πηγα για υπνο. Οταν σηκωθηκα, αυτη ηταν ακομα μεσα.
Αν και συνηθως λειωναμε με dungeon, raid και RP events, καποιες φορες παιζαμε χωριστα. Αυτη πηγαινε να φαρμαρει πραγματα και εγω πηγαινα για pvp γιατι το full pvp set ηταν του χαρακτηρα μου. Για την ιστορια, ημουν ασταματητος.
Αυτο δεν σταματουσε την επικοινωνια μας. Μιλουσαμε αλλα και μου εστελνε και διαφορα link.

Τι ειδους link;
Η κοπελα, ως TRVE gamer, ακουγε μεταλ και ξερο ψωμι. Οχι απλα ακουγε αλλα ηξερε κατι σκανδιναβικες μπαντες που εγω νομιζα οτι ηταν αποτελεσμα μουσικου photoshop. Συνηθως, μου εστελνε King Diamond.
Ως gamer, ειχε συνεχεια τα μανικια σηκωμενα για καυγα και για raqequit, οχι το .gr αλλα της πραγματικης ζωης.
Ευτηχως, οπως αρπαζε, εσβηνε κιολας. Αναβαν τα αιματα, πως να βαρεθει καποιος;
Παραδειγμα καυγα.
Μια μερα μου εστειλε



Ποιος ειναι αυτος ο μαλακας;
Τι λλες ρε; πας καλλα; ξερεις ποιος ειναι αυτος; αλλλλα που να ξερεις αφου εισαι χαμουτζης.
Τι ειναι το χαμουτζης;
Καλλα ρε, δεν ξερεις τι σημαινει χαμουτζης;
οχι, δεν μιλαω χωριατικα... τελος, αυτο ηταν, εκρηξη.

Εκτος απο μεταλ, μου εστελνε πολλα καμενα πραγματα.
Να προσθεσω οτι επαιζε και τυμπανα, δεν προσπαθουσε να μαθει, επαιζε.

Οι συζητησεις στο φορουμ περι anime, δεν τις βρισκω εξωγηινες κωδικοποιησεις. Εχω φαει πλυση εγκεφαλου και τολμω να πω οτι απο τις συζητησεις σας, απουσιαζουν διαφορα. Μιλαμε για πολυ ανιμε. Ακομα λιγο και θα μαθαινα γιαπωνεζικα.
Πληκτρολογω την λεξη ανιμε και μου ερχεται να σπασω το πληκτρογιο.

Δυστηχως, ηταν και ποδοσφαιροφιλη. Δεν θυμαμαι εαν ηταν ΜΠΑΟΚ ή Αρειανη. Μπερδευομαι γιατι νομιζω οτι ηταν σε περιοχη που δεν επρεπε να ειναι. Εκανε διαφορα εκτροπα και δεν εκρυβε την ομαδα της. Αν δεν κανω λαθος, καποια στιγμη ειχε αρπαξει και μερικες αλλα αυτο δεν αλλαξε τιποτα.

Ως gamer δεν θα καθοταν να παρακολουθησει ειδησεις, μεσημεριανες εκπομπες κτλ. Που και που καμια ταινια και τα γουστα της ηταν λιγο εκκεντρικα. Ειχα ανεβει να την δω και εβαλε να δουμε το Elvira Mistress of Dark.
Δεν ειναι τυχαιο που θυμαμαι το ταινιακι. Ποια σας εχει πει, ελα να δουμε Elvira. Την ειδαμε με παυσεις αλλα την ειδαμε ολοκληρη και στο τελος, εγινε και θεμα συζητησης. Ανελυσε την ταινια μεχρι τους τιτλους τελους.


Νομιζω οτι μια τετοια γυναικα, καλυπτει ολες σας τις αναγκες για συζητηση και ασχολιες. Ειναι μια γυναικα που δεν θα σας ελεγε ποτε, ποτε ομως, να δουμε τον Τιτανικο. Ανιμε θα βλεπατε, με το ζορι. Παιχνιδια θα παιζατε με το ζορι, θα σας πεταγε στο πατωμα, οχι με το ζορι.

Για την ιστορια. Η σχεση μας ειχε μεγαλες παυσεις αλλα ακομα και οταν ηταν με νεο αμορε, επικοινωνουσε μαζι μου και μου προτεινε παιχνιδια ή παιζαμε καποιο online παιχνιδι που βρηκε. Καποια στιγμη, την εφερα στο RQ. Δεν θελησε να μεινει. δεν την χαλασε κατι αλλα μαλλον δεν ταιριαζε στον χαρακτηρα της. Ισως και να μας βρηκε βαρετους. Δεν ξερω.
Ετσι και αλλιως, μπορει να ειχε φαει και κανενα Ban, Οι βορειες ειναι αγρια πλασματα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
ωρε λελο μου, τι σχεση ειχε αυτο τωρα με το θεμα μας? η κοπελα δεν ηταν ΠΕ, εισαι οφ τοπικ.
εμ βεβαια, αφου ειχατε 600 km αποσταση, λογικο ειναι να σας ενωνε ΚΑΙ το κεημινκ.
ΠΕ ειναι οταν εχεις αποσταση 60 cm ολη μερα. καθε μερα. και ειναι και θεμα χρονου. για να σε εβλεπα ξερωγω μετα απο, δεν θα σου βαλω πολυ, 1-2 χρονια συμβιωση, θα ηθελες να κανετε ΚΑΙ γκεημινγκ μαζι? δεν γκσερω, μαντευω πως οχι.

επισης βρισκω τρομερα υγιες να κανει καποιος σολο γκεημινγκ. και δεν κακιζω ουτε υποτιμω οποιον θελει μουλτι και κοοπ. γουστα ειν αυτα. και δεν υπαρχουν σωστα και λαθος γουστα. και μη μου το τρολοπάτε στην ηλικια, στους μπουμερς κλπ. ΠΑΝΤΑ ετσι ηταν, ΠΑΝΤΑ ετσι θα ναι.
τις Εμπειριες της γκεημινγκ ζωης μου, τα γουιτσε, τα ελύζια αυτου του κοσμου, τα κραταω για μενα. αν θελει, ας τα κανει δικα της κι εκεινη. παραλληλα. το ΜΑΖΙ δεν το βλεπω καπου, αλλά ιτς τζαστ μη. ωστοσο στηριζω τις επιλογες σας. φηλ φρη να χουχουλιαζετε στους καναπεδες και να ψαχνετε χιντεν ομπτζεκτς ή ακομα χειροτερα, την σίρι ξερωγω, αγκαλιτσα.... (ίουυυυυ, μπλιαξ κλπ) :ROFLMAO:
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
αληθεια τωρα βρε ξξξξλλλσσσσλλλ ??? ολη μερα ειστε στα ντισκορντ, δεν σου λεει κανεις τι ειναι ΠΕ??
βρε γιατι αφηνετε τον αθρωπο στα σκοταδια? μαμελούκοι!
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
δεν ειμαι στα δισκορδια καρντια μου, για ποιον με περασες
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
η κοπελα δεν ηταν ΠΕ, εισαι οφ τοπικ.
εμ βεβαια, αφου ειχατε 600 km αποσταση, λογικο ειναι να σας ενωνε ΚΑΙ το κεημινκ.

Θα καμνω conflict. τοτε ουτε η γυναικα μου ειναι ΠΕ.

μη σταματας, σιγα σιγα ξεδιαλυνουμε το μυστηριο!
αυτο το conflict θα αναγκασει τον @Χειρομαλάχτης να πει σε διαδικασια εξ πλεην.
 

MaverickStrange

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,682
Μιας και μοιραζουμε αποψεις (γιατι η αποψη του καθενος ειναι σωστη μονο για τον εαυτο του) θα πω και τη δικια μου. Η φαση "τα ετερωνυμα ελκονται" δεν ισχυει στην πραξη. Οσο περισσοτερα κοινα εχουν δυο ανθρωποι, τοσο περισσοτερο κολλανε. Ειναι ωραιο να εχουν ασχολιες μαζι, κραταει ενδιαφερον στην σχεση, και ο ανταγωνισμος μεταφραζεται σε εξτρα ακροβατικα στο κρεβατι.
Παραλληλα, ειναι σημαντικο να εχεις χρονο για τον εαυτο σου. Εχω δει ανθρωπους που ειναι συνεχεια μαζι και κατεληξαν να μην ειναι πια μαζι. Δεν ειναι ωραιο θεαμα.
Δεν θυμαμαι ποιος το ειπε (αν δεν το ειπε κανενας, το λεω εγω τωρα) υγιης ανθρωπος ειναι αυτος που μπορει να αντεξει την παρεα του εαυτου του.
 
Top Bottom