What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,439
Τωρα κατηγορουν και εμας για τα επειοσοδια Γαλλία: Ρεκόρ συλλήψεων την τέταρτη νύχτα επεισοδίων- Ο Μακρόν τα έβαλε με τα social media | LiFO Ειπε η κυβερνηση τους οτι φταιει ο εθισμος των νεων στα κομπιουτερ το ιντερνετ και τα βιντεοπαιχνιδια.... για τα επεισοδια! Πραγμα το οποιο δεν εχει καμια σχεση καθως κανονικα γινοντουσαν διαδηλωσεις πολυ πιο πριν εμφανιστουν τα pc το ιντερνετ τα twitter youtuibe και facebook!! Απειλουν να μπλοκαρουν twitter και youtube,
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,456
Τελικά οι σύγχρονοι "ηγέτες" της ΕΕ μοιάζουν σαν να βγαίνουν όλοι από συγκεκριμένο καλούπι. Κάποιος άθλιος συνομωσιολόγος θα έλεγε ότι υπάρχει κάποιο σχέδιο σε εφαρμογή, εμείς φυσικά δεν υιοθετούμε τέτοια πράγματα.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,439
Και ο Macron δεν ειναι ο μονος που το πιστευει αυτο! Πριν απο πολλα χρονια οταν ημουν μικρος ενας γνωστος μου τοτε γιατρος ειχε πει οτι υπαρχουν καποιοι που θελουν να μειωσουν τον μεσο ορο ζωης του ανθρωπου και γι αυτο εφευρευσαν τα κομπιουτερ και το ιντερνετ ετσι ωστε οι ανθρωποι να ασχολοουνται πολλες ωρες με αυτα για να παθει ζημια οε εκεφαλος τους ετσι ωστε να πεθαινουν πιο γρηγορα.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,332
Φανταστείτε να συνέβαινε σήμερα η γαλλική επανάσταση, την οποία εκθειάζουν δημοσίως, τι θα γραφόταν από τα μέσα και τα γραφεία τύπου.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,720
Υπόψιν πως σήμερα Ρωσία και Ουκρανία αλληλοκατηγορούν η μία την άλλη πως πρόκειται να ανατινάξουν το πυρηνικό εργοστάσιο στη Ζαπορίζια, ξεκινώντας τον τρίτο παγκόσμιο.



Αν τυχόν ανατιναχθεί σήμερα όντως, το παττερν του ανέμου θα φέρει το ραδιενεργό fallout απευθείας στο Αιγαίο και την Αττική .


Windfinder1.png


Από αύριο μάλλον τη γλιτώνουμε.
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,734
Νομίζω πρέπει να αρχίσουμε να εξετάζουμε λύσεις.

 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,439
Τωρα δεν την γλιτωνουν οι Ρωσοι! Σημερα τωρα μολις ανακοινωθηκε οτι οι Ουκρανοι πληρωσαντ τις χελωνες για να πανε να πολεμησουν!
Αφου εγω δεν εχω ninja εκει πηγαν τα μεταλλαγμενα τερατα και χειροτεροι εχθροι μου να τους βοηθησουν!
Δημοσισευσαν και φωτογραφια εδω
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,720

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,865
Αυτό κύριοι λέγεται επιτυχημένη εξωτερική πολιτική (στον Ερντογαν αναφέρομαι φυσικά)!
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,332
Η Τουρκία πάει για είσοδο στην ΕΕ, τον Οκτώβρη αδειάζουν τα αμπάρια, η συνταγματική αναθεώρηση που ετοιμάζουν θα κανει το κυβερνών σόι δυναστεια. Έμεινε κάτι άλλο για να αυτομολήσουμε στην γειτονική Αλβανία;
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,690
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,608
Δεν ήμουν σίγουρος αν πάει εδώ ή στο funny, ειδικά με τον μαλάκα με περικεφαλαία :p
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,327

Όταν ο Βαρούφ έλεγε για Δήμητρες κοροϊδεύατε 😜
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,111
Top Bottom