What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
δεν μου προκαλει εντυπωση που ενας παππους στραβοπατησε και επεσε. εντυπωση μου προκαλει οτι στις μουρικανικες εκλογες δεν ειχαν νεοτερους υποψηφιους.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,452
δεν μου προκαλει εντυπωση που ενας παππους στραβοπατησε και επεσε. εντυπωση μου προκαλει οτι στις μουρικανικες εκλογες δεν ειχαν νεοτερους υποψηφιους.
αφού θέλουν σαπίλα, σαπίλα τους έδωσαν. καπιταλισμ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,483
δεν μου προκαλει εντυπωση που ενας παππους στραβοπατησε και επεσε. εντυπωση μου προκαλει οτι στις μουρικανικες εκλογες δεν ειχαν νεοτερους υποψηφιους.
το δοκιμασαν και γεμισαν λεκεδες τα ταγιερακια
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,655
Ο διευθυντής της Τράπεζας της Τουρκίας είχε ανεβάσει τα επιτόκια για να σώσει τη Λίρα, όμως ο Ερντογάν εξοργίστηκε με αυτό επειδή θεωρεί τα επιτόκια "Evil". Οπότε τον απέλυσε, και από το πρωί η Λίρα έχει γκρεμοτσακιστεί κατά 15%.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,483
Ο διευθυντής της Τράπεζας της Τουρκίας είχε ανεβάσει τα επιτόκια για να σώσει τη Λίρα, όμως ο Ερντογάν εξοργίστηκε με αυτό επειδή θεωρεί τα επιτόκια "Evil". Οπότε τον απέλυσε, και από το πρωί η Λίρα έχει γκρεμοτσακιστεί κατά 15%.





 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Ως λαός είμαστε καλοί στο να δημιουργούμε παραδόσεις.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,676

Κακογραμμένο άρθρο, but you get the point.


Έδωσαν 2μύρια και δεν έβαλαν ούτε αριθμό πρωτοκόλλου, ούτε οι ιδιωτικές συμφωνίες δεν βασίζονται σε τέτοια πατσαβουρόχαρτα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,655

Quote που εξηγεί αρκετά την όλη κατάσταση:

“If you say overnight: We can’t work with you anymore, no more discussions, they open the doors and you have 3 million Syrian refugees arriving in Europe,” Macron said. “We must work with Turkey.”
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333
SkitsaProtypo-84-768x480.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,483

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,655

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,655
Δε θα βαρεθούμε ποτέ, αν μη τι άλλο.


Εν τω μεταξύ το "πραξικόπημα" συνίσταται στο ότι 100+ Ναύαρχοι εν αποστρατεία είπαν στον Ερντογάν "μην ακυρώσεις τη συνθήκη του Μοντρέ". Μιλάμε για εκτροπή, όχι αστεία.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,452
ότι ποιο επικίνδυνο έχει υπάρξει την περιοχή μας εδώ και χρόνια ο σουλτάνος. Και η Ευρώπη των λαών και της ελευθερίας και της δημοκρατίας τον χτυπάει φιλικά στην πλάτη... πως κατάφεραν να με κάνουν από φεντεραλιστή, αντίευρωπαίο;
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,676

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,483
Δε θα βαρεθούμε ποτέ, αν μη τι άλλο.


Εν τω μεταξύ το "πραξικόπημα" συνίσταται στο ότι 100+ Ναύαρχοι εν αποστρατεία είπαν στον Ερντογάν "μην ακυρώσεις τη συνθήκη του Μοντρέ". Μιλάμε για εκτροπή, όχι αστεία.
Η Τουρκία είναι κράτος δικαίου....
Στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινι αλλα βρισκω την δηλωση λιγο υπερβολικη.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,655
Top Bottom