What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,973
Εύγε παλικάρι μου.


 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,823
Μπερδεύτηκα! Υπάρχει Μητσοτάκης εκτός της οικογένειας Μητσοτάκη? Δεν είναι σαν τις οικογένειες ευγενών που μόνο οι ίδιοι έχουν το δικαίωμα να το φέρουν?
Ξεκάθαρη περίπτωση πλαστοπροσωπίας!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,462
Η ειρωνια ειναι οτι καποτε ειχα πει, Εδω, στο RQ που ακουγονται ολα πρωτα, οτι ο Δημητρης Μητσοτακης των Ενδελεχεια, ειναι ο μοναδικος Μητσοτακης της προκοπης.
Να που ηρθε η μερα που ο Κωστακης της φαμιλιας, ειρωνευτηκε τον μουσικο. Λογικα, τωρα ψαχνει να βρει ποιος απο τους "φιλους" του εκανε την διαρροη.
Βαρεθηκε το μπουτι της τεννιστριας και ειπε να βγαλει δημοσια αποψη. Αυτοι εκει εξω αγορι μου, επαιζαν μπαλιτσα οταν εσυ δεν εβρισκες στοχο και εκανες τα κακα σου εξω απο το γιογιο. Τωρα θα σε γλεντησουν και οταν ερθει η ωρα να μπεις στην βουλη, θα ευχεσαι να μην το ειχες κανει ποτε αυτο το σχολιο.

Ο Αγγελακας δεν ηταν ποτε κουνελισιο ινδαλμα, παρα μονο ενα μικρο μουσικο respect. Με την δηλωση του "μην ξεχασεις να πεις στον μπαμπα να στειλει και αλλα οπλα για την ειρηνη". ενα σκαλακι στην εκτιμηση μου το ανεβηκε.

Τωρα γελαμε αλλα ο μικρος εχει ξεκινησει ηδη τις εισαγωγικες εξετασεις για να μπει στην βουλη και ισως μια μερα να κυβερνησει την Ελλαδα.
Ολα αυτα τα αρθρα Β' κατηγοριας, με τον μικρο και την τεννιστρια, ειναι για να μαθαινει ο κοσμος την υπαρξη του. Το χαμογελαστο αγορι.
Ευτηχως, μεχρι τοτε θα ειμαι σε τοπο μακρυνο αφου ή θα εχω πεθανει ή θα ειμαι σε κανενα εξωτικο μερος.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,232

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,462
Και μετα θα τον πιασω απο τον γιακα και θα του πω, ξερεις ποιος ειμαι εγω;
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,823
Η Αμερική καταδικάζει στρατιωτικές δράσεις ενάντια σε κυρίαρχες χώρες και η Κίνα την καταπάτηση ανθρωπίνων δικαιωμάτων!
Σε τι fucked up κόσμο ζούμε?
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,462
Εδω η Τουρκια μας καταγγελει οτι εκπαιδευουμε τζιχαντιστες, η Αμερικανικη ειρηνη και η Κινεζικη δημοκρατια θα μας προκαλεσουν εκπληξη;


EDIT
τωρα ειναι η στιγμη που μπουκαρουν και οι αμερικανοι στην Ουκρανια; οπλα μαζικης καταστροφης αφου.

 
Last edited:

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,882
Pwsipol
277502037_416768666918513_4967182137164610595_n.jpg
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,330
Εδω η Τουρκια μας καταγγελει οτι εκπαιδευουμε τζιχαντιστες,

Καλά!! Είχε δημοσιεύσει κάτι συντεταγμένες, για στρατόπεδο τρομοκρατών, που αν τις έβαζες στον γούγλη, έβγαζε μια ψησταριά έξω από την Λαμία!!

Αν και δεν μπορώ να πω ότι είχαν τελείως άδικο!! Εάν φας προβατίνα και κάνεις γενική αίματος μετά, τα αποτελέσματα είναι τρομακτικά!!!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,462
Οι προβατινες δεν ειναι εντελως ενοχες και τα τσιπουρα κανουν την χοληστερινη να σηκωνει σουζα.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,823
Καλά!! Είχε δημοσιεύσει κάτι συντεταγμένες, για στρατόπεδο τρομοκρατών, που αν τις έβαζες στον γούγλη, έβγαζε μια ψησταριά έξω από την Λαμία!!

Αν και δεν μπορώ να πω ότι είχαν τελείως άδικο!! Εάν φας προβατίνα και κάνεις γενική αίματος μετά, τα αποτελέσματα είναι τρομακτικά!!!
Και γιατί να μην είναι οι προβατίνες, τρομοκράτες αυτοκτονίες και η ψησταριά το μέρος όπου γίνεται το πάρτι απολύσεως? :unsure:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,462

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,973
Και πώς θα αποκαλούν τον Ζελένσκι από εδώ και στο εξής; "Τακουνάτο" σκέτο;
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,668
Top Bottom