What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Τελικα μονο εγω διαβαζω ριζοσπαστη; αυτα που προβαλλει το βιντεο, ειναι πραγματα που σκανε τον τελευταιο καιρο στις ειδησεις. Το χαμστερακι ειναι υπερβολη αλλα δεν πιστευω οτι ειναι μακρυα.

εμ θέλανε brexit... χωρίς καμία ειρωνεία και δεν το λέω καν από φεντεραλιστικής άποψης. Μόνο και μόνο για το οικονομικό σκέλος φαινόταν εξαρχής εντελώς ηλίθια ιδέα.

Επίσης σιγά, εμείς αυτά τα φάγαμε στη μάπα με τα μνημόνια για χρόνια. Γατάκια Britons :p
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Επίσης σιγά, εμείς αυτά τα φάγαμε στη μάπα με τα μνημόνια για χρόνια. Γατάκια Britons :pΒορειοευρωπαίοι
Αρχές του μήνα, συζητούσαν δύο συναδέλφισες στην δουλειά...
- Προχθές το ΣΚ πήγε η αδερφή μου στο Στρασβούργο, στην χριστουγεννιάτικη αγορά τους και μου λέει πως ήταν υπέροχα, παντού φωτισμός μπλα μπλα μπλα. Εδώ σε μας παντού μισοσκόταδο όλο οικονομία και οικονομία.
- Ναι ναι, κατέβηκα προχθές εδώ σε μας και νέκρα. Μας έχουν πρήξει όλο κάντε οικονομία και οικονομία, κόψε απο δω κόψε από κει.
Αυτοί οι πολιτικοί φταίνε και μπλα μπλα μπλα omg...

Εγώ:
75gchj.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
χρονια πολλα



 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,321
Αρχές του μήνα, συζητούσαν δύο συναδέλφισες στην δουλειά...
- Προχθές το ΣΚ πήγε η αδερφή μου στο Στρασβούργο, στην χριστουγεννιάτικη αγορά τους και μου λέει πως ήταν υπέροχα, παντού φωτισμός μπλα μπλα μπλα. Εδώ σε μας παντού μισοσκόταδο όλο οικονομία και οικονομία.
- Ναι ναι, κατέβηκα προχθές εδώ σε μας και νέκρα. Μας έχουν πρήξει όλο κάντε οικονομία και οικονομία, κόψε απο δω κόψε από κει.
Αυτοί οι πολιτικοί φταίνε και μπλα μπλα μπλα omg...

Εγώ:
75gchj.jpg

Τι είχα γράψει ο προφήτης 28 Ιουλίου;
" Όχι να κάνουν οι υπόλοιποι οικονομία για να είναι αυτοί με τα κοντομάνικα μέσα στο σπίτι ενώ έξω χιονίζει."
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Τι είχα γράψει ο προφήτης 28 Ιουλίου;
" Όχι να κάνουν οι υπόλοιποι οικονομία για να είναι αυτοί με τα κοντομάνικα μέσα στο σπίτι ενώ έξω χιονίζει."
Το μισοσκόταδο που είναι; εμείς εδώ επαρχεία γίνεται χαμός, κόσμος λαμπάκια σκατάκια τσι πουτάνας
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
τελικα στην ρωσια το εχουν πολυ σοβαρα το, και οποιος πει κακο για μας, να του βγει το ματι.

 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
τελικα στην ρωσια το εχουν πολυ σοβαρα το, και οποιος πει κακο για μας, να του βγει το ματι.

Γέμισε η Σιβηρία?
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Χλωμο να το πατησει ο Κυργιακος αλλα ερχονται και εκλογες. Εκτος απο μερικα πατριωτικα θεματα, δεν εχει κατι αλλο να μας δειξει. Ουτε το βρακι του γιατι ειναι πλεον γυμνος. Λογικα, βουρ στα 12 ναυτικα μιλια, μπας και τον ψηφισουν οι γιαγιαδες επειδη μεγαλωνει την εκταση της Ελλαδας.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Για 2 σεκ. νόμιζα πως είχαμε Ιούλιο ξέρω γω...
τι ΙΟΥΛΙΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑ ΤΩΝ ΤΟΥΡΚΑΛΑΔΩΝ ΑΕΡΑΑΑΑ!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Meanwhile, in Brazil:

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Αυτοι οι ακροδεξιοι, δεν εχουν ιχνος φαντασιας. Και οι δυο κλαιγοντουσαν οτι τους εκλεψαν την εξουσια.
ο Τραμπ, τους εστειλε να μπουκαρουν στο Καπιτωλιο και πηγε να κρυφτει στο γραφειακι του. Ο Βραζιλιανος κλωνος του, λιγες μερες πριν ξεκινησουν οι φασαριες, πηγε βολτα στο εξωτερικο. Δεν ξερω αν γυρισε. Λογικα δεν γυρισε.
Εαν αποτυχουν τα κοροιδα, θα μεινει στο εξωτερικο για να μην μπλεξει.
Και οι δυο τους, δεν εβγαλαν αχνα για να ηρεμησει η κατασταση, που οι ιδιοι δημιουργησαν.
Βγαλτε το φιδι απο την τρυπα και ερχομαι να με δοξασετε.
Πανε οι εποχες οπου ο αρχηγος, μπροσταρης, κραταγε περηφανα την σημαια. Σκουλικια του εντερου γιατι της γης, εχουν και μια χρησιμοτητα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Αυτοι οι ακροδεξιοι, δεν εχουν ιχνος φαντασιας. Και οι δυο κλαιγοντουσαν οτι τους εκλεψαν την εξουσια.
ο Τραμπ, τους εστειλε να μπουκαρουν στο Καπιτωλιο και πηγε να κρυφτει στο γραφειακι του. Ο Βραζιλιανος κλωνος του, λιγες μερες πριν ξεκινησουν οι φασαριες, πηγε βολτα στο εξωτερικο. Δεν ξερω αν γυρισε. Λογικα δεν γυρισε.
Εαν αποτυχουν τα κοροιδα, θα μεινει στο εξωτερικο για να μην μπλεξει.
Και οι δυο τους, δεν εβγαλαν αχνα για να ηρεμησει η κατασταση, που οι ιδιοι δημιουργησαν.
Βγαλτε το φιδι απο την τρυπα και ερχομαι να με δοξασετε.
Πανε οι εποχες οπου ο αρχηγος, μπροσταρης, κραταγε περηφανα την σημαια. Σκουλικια του εντερου γιατι της γης, εχουν και μια χρησιμοτητα.
βασικά όχι μόνο δεν γύρισε, κοιτάζει να εξασφαλίσει υπηκοότητα στην οικογένεια του στην Ιταλία, από όπου ήρθε ο παππούς του.
 
Top Bottom