What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Όλα τα έχουν ξεφτιλίσει αυτοί οι Αμερικάνοι. Άκου εκεί εκλογές Τριτιάτικα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,685

-Εμ, λυπάμαι, δεν ενδιαφέρομαι, έχω γκόμενο που πολεμάει στην Ουκρανία...
-ΧΑ, ΕΧΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΩΣ ΤΟ ΤΑΓΜΑ ΤΟΥ ΓΚΟΜΕΝΟΥ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΒΝΤΙΙΒΚΑ, ΠΛΕΟΝ ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙΣ

Ή κάτι τέτοιο δε ξέρω
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,922
Όλα τα έχουν ξεφτιλίσει αυτοί οι Αμερικάνοι. Άκου εκεί εκλογές Τριτιάτικα.
Η μονη σουπερ-τριτη που ειχε ενδιαφερον για μενα ηταν τοτε που παιζοταν η εκλογη η μη του σαντερς.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,840
Μεχρι στιγμης τα αποτελεσματα απο τα polls που μαζευει το fivethirtyeight ειναι σχεδον απολυτα για τραμπ.

Λογικο

View attachment 7530
Εντωμεταξύ δεν καταλαβαίνω γιατί οι Δημοκρατικοί κατεβαίνουν με τον Μπαιντεν. Θέλουν να δώσουν την προεδρία στους trump? Τα έχουν κανονισμένα όπως θα έλεγε ο κάθε συνωμοσιολόγος? Ξέρουν ότι η οικονομία τους είναι έτοιμη να κάνει το μπαμ και θέλουν η έκρηξη να συμβεί στα δικά του χέρια? Τους έκατσε η Μελάνια?
 
Last edited:

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,922
δεν καταλαβαίνω γιατί οι Δημοκρατικοί κατεβαίνουν με τον Μπαιντεν.

Corporatocracy​


H παραπανω λεξη εξηγει το γιατι.


Με περισσοτερα λογια,
Ουσιαστικα ηταν ο μονος που: θα μπορουσε να κερδισει τον σαντερς μαζευοντας ολους τους αντιπαλους εναντια στον "κομμουνιστη", να παρει την ψηφο ανοχης των πολιτων εναντια στον τραμπ, αλλα ταυτοχρονα να ειναι και το απολυτο puppet του πολεμοχαρους μερους των δημοκρατικων και να οδηγησει σε οξυνση την γεωπολιτικη σκηνη ωστε να κρατηθει υπο ελεγχο η ταξικη κοινωνικη οργη στις ΗΠΑ.

Τωρα που εχει ηδη κερδισει τη πρωτη θητεια, με βαση την παραδοση, τα γερακια και τα κοστουμια θεωρουσαν πως θα ηταν ευκολο να ξαναβγει. Και ισως τους καθοτανε αλλα τους ξεμωραθηκε στη μεση της θητειας του.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,545
Ο Μπαιντεν θα τις χασεις τις εκλογες αλλα μεχρι να ξημερωσει θα το εχει ξεχασει.
Ο Τραμπ θα κερδισει τις εκλογες γιατι καποιος πρεπει να βγαλει την Αμερικη απο το κωλοδαχτυλο που εκατσε.
Ο Ζελενισκι και ο Πουτιν ειναι δυο εκπληκτικοι ανθρωποι και ειναι κριμα να τσακωνονται.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,519
@Norshgaath μου αρέσει που το γράφεις λες και μόνο οι δημοκρατικοί είναι λυσσασμένα σκυλιά του πολέμου :p
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,922
@Norshgaath μου αρέσει που το γράφεις λες και μόνο οι δημοκρατικοί είναι λυσσασμένα σκυλιά του πολέμου :p
Αναλογως τις περιοδους, καποιες επιχειρησεις θελουν πολεμο περισσοτερο απο καποιες αλλες και ετσι αλλαζουν οι στασεις των δυο κομματων. Τωρα ειμαστε στη περιοδο που ο τραμπ ειναι στο τσεπακι του πουτιν και ο μπιντες ειναι στο τσεπακι των γερακιων.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,545
@Norshgaath μου αρέσει που το γράφεις λες και μόνο οι δημοκρατικοί είναι λυσσασμένα σκυλιά του πολέμου :p

Εγω περιμενω να δω τον Τραμπ με νομπελ ειρηνης και μεγα σωτηρα της ανθρωποτητας επειδη σταματησε τον πυρηνικο πολεμο
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,840

Αναμενόμενο το αποτέλεσμα. Τελευταία ευκαιρία να μας αποχαιρετίσει ο Μπαιντεν πριν τις εκλογές, αλλιώς με βλέπω να ψάχνω τις κρυψώνες μακαρονιών του @nitro912gr
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,519

Αναμενόμενο το αποτέλεσμα. Τελευταία ευκαιρία να μας αποχαιρετίσει ο Μπαιντεν πριν τις εκλογές, αλλιώς με βλέπω να ψάχνω τις κρυψώνες μακαρονιών του @nitro912gr
τρίτο ράφι στο αριστερό ντουλάπι δίπλα στην κουζίνα, αν δεν φτάνεις πάρε την καρέκλα από το τραπέζι :p
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,840
τρίτο ράφι στο αριστερό ντουλάπι δίπλα στην κουζίνα, αν δεν φτάνεις πάρε την καρέκλα από το τραπέζι :p
Αν δεν φτάνω εγώ, οι υπόλοιποι θέλουν σκάλα. Τι το έχουμε το μπόι στην τελική! Όπως έλεγε και ένας συμφοιτητής από Θεσσαλονίκη, 2 μέτρα (ενώ έδειχνε το ύψος του) και τριανταααα (ενώ έδειχνε το... ) :p
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,922

1709727463823.gif
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,312
Και να χάσει τις εκλογές ο Μπαηντεν, δε παίζει να το καταλάβει. Θα συνεχίζει να τρώει αμέριμνος το βανιλα-αησκριμ του.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,545
Καλα και ο Τραμπ δεν ειναι, σε καμια περιπτωση, τιποτα λιγοτερο απο μια φασιστικη μαριονετα επιχειρησεων.
Που το βρισκεις το κακο; μια χαρα δουλευει αυτο το πραγμα στην ελλαδα. Το φως στην δυστοπια δεν ενοχλει τα ματια.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,544
Έριξα την ημερίσια ματιά στο Αλ τζαζίρα.... ολεθρος η φάση στην Παλαιστίνη. Το Ισραήλ συμπεριφέρεται σαν να είσαι σε fps με timer σε φάση "σκότωσε όσα μπορείς". Δεν ξέρω αν το πλάνο είναι να αφανίσουν από προσώπου Γης ο,τι έχει να κάνει με Γάζα και Δυτική Όχθη για να προλάβουν τη δίκη στο Διεθνές δικαστήριο αλλά μιλάμε για εγλήματα σε στυλ παλαιάς διαθήκης.

Για τις κυβερνήσεις του δυτικού κόσμου δεν υπάρχουν λόγια για την υποκρισία και τη στάση τους η οποία δημιουργεί πολύ επικίνδυνα προηγούμενα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,545
Για την Δυση, πλην Σ. Αραβιας που ειναι και τρανταχτο παραδειγμα δυτικης υποκρισιας. Οι περισσοτεροι αραβες ειναι τρομοκρατες. Δεν χρειαζοταν να γινει το πατιρντι στην Παλαιστινη για να καταλαβουμε το μεγεθος της υποκρισιας, που ειναι ιδιο σε Ευρωπη και Αμερικη.
Η διαφορα ειναι οτι αυτη τη φορα, ο πολυς κοσμακης, ακομα και ισραηλινοι, δειχνουν την αντιθεση τους σε αυτη την κατασταση.
Σε αλλα νεα, δεν το ηξερα οτι ο Μπαιντεν ειναι 6 χρονια γηραιοτερος απο το κρατος του Ισραηλ. Εσεις το ξερατε;
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,299
Γουστάρω να συναντώ ελληνες και το 90% να ψηφίζει Τράμπ…

Φιλε, εισαι με πράσινη κάρτα, δεν σε απασχολεί;
Οχι, ο Τραμπ στηρίζει τους Έλληνες. Οι Λατίνοι και οι Βιετναμέζοι φταίνε που έχει προβλήματα η χώρα.
Κι αν τελικά δεν πάρεις την υπηκοότητα θα γυρίσεις πίσω;
Όχι βέβαια. Θα πάω στον Καναδά.
Άρα πάλι μετανάστης. Ποια η διαφορα δηλαδή με τους Λατίνους;
Αυτοί είναι τεμπέληδες, βρομιάρηδες και δεν ξέρουν αγγλικά.
 
Top Bottom