What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Γιουροβίζο.

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
Νομίζω έχουν ματώσει τα αυτιά μου, γιά τους οφθαλμούς μου δεν μιλάω, τους ξερίζωσα στα 2 λεπτά .

edit
Δεν ξέρω τι λέτε, στους κυρίους κυρίες άτομα πλάσματα από κάτω άρεσε , αυτό μου φτάνει και μου περισσεύει, πάμε να το σηκώσουμε

Screenshot 2024-03-08 092841.png
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
ρε δε ντρέπεστε κοτζάμ μαντράχαλοι να ασχολείστε με την γιουροβίζιο; άει βγάλτε τίποτα από το backlog και αφήστε τα σάπια :p

edit το είδα/άκουσα, ΟΚ και εγώ θα το έστελνα γιουροβίζιο αυτό το πράμα, άσε που έχει εντυπωσιακά Balkan vibes.
Επίσης θα βάλω και εγώ +1 ότι μάλλον τρολλάρει η τύπισσα, αν της βγαίνει καταλάθος, ακόμα καλύτερα.

Πάω να πλύνω τα αυτιά μου με white spirit τώρα, δεν έχω χλωρίνη.
 
Last edited:

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
Νομίζω ότι είναι μελετημένο, και αν όχι τόσο το τραγούδι αφού θυμίζει την περσινή επιτυχία της Σάττι (τουκτουκ; κάπως έτσι), σίγουρα είναι στοχευμένο το βίντεοκλιπ. Θέλει να τρολάρει, θέλει να παίξει με το κιτς και σίγουρα θα συζητηθεί και θα προκαλέσει την προσοχή. Η τύπισσα έχει φτιάξει το fan base της (και μπράβο της) και τώρα θέλει να ανέβει πίστα και θα παίξει με όρους που εμείς οι κοινοί θνητοί δεν μπορούμε να κατανοήσουμε. Εδώ δεν μπορούμε να καταλάβουμε πως έχει κάνει μία περιουσία από δις η Taylor Swift που παίζει το ιδιο σαχλό τραγούδι σε διάφορες παραλλαγές εδώ και 15 χρόνια.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
επειδη εμεις βλεπωμε γιουροβί για τον χαβαλε και το τρολ, αλλά αυτοι που ψηφιζουν ειναι ενα κραμα αγνοιας, κιτς και ασχετιλας, δεν μου κανει εντυπωση που το τραγουδι "αρεσει" στους γιουροφανς. εκατσα και ειδα, κυριως απο ενδιαφερον για τις οντοτητες που συμμετεχουν, το βιντεο που αναφερει ο μαγκιμούς κι εν@ λεει οτι ειναι το "greekest song" που εχει ακουσει ποτέ. και τ@ @λλ@ συμφωνουν. ναι, μιλανε γι αυτον τον αμανέ με τραπ και λιγο μπουζουκι και ΤΑ ΤΑ ΤΑ ΤΑ.
και γραφουν στο νετ γενικως οτι εχει μεγαλη απηχηση ηδη στους γιουροβιζοφανς ανα τας ευρωπας.

δεν ξερω, ισως εμεις εχουμε μεινει πισω στις μουσικες εξελιξεις (εγω σιγουρα παντως).

οκ, αναγνωριζω οτι εχει καποιο χιουμορ μεσα το βιντεο και ομολογω οτι δεν περιμενα το τρολαρισμα στον σανδαλοασπροκαλτσάκια τουριστα (εκει γελασα καπως), γιατι αυτος ειναι ενα απ τα βασικα ταργκετ γκρουπ της γιουροβί.

μακαρι να παει καλα, δεν εχω θεμα να κερδισει το μαρινακι, δεν θα βγω και στους δρομους βεβαια να πανηγυρισω. επισης, επειδη με έλκει γενικώς η παρουσια της, περιμενω με σηκωμενες κεραίες να δω την οπτικη/σκηνικη παρουσιαση του εξαιρετικου αυτου ασματος.
ωραια θα περασωμε και φετος.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Με τι κριτήρια επιλέχθηκε αυτό το "τραγούδι"; Ποιοι ημίθεοι το επέλεξαν;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
Με τι κριτήρια επιλέχθηκε αυτό το "τραγούδι"; Ποιοι ημίθεοι το επέλεξαν;
αυτοί που ξέρουν τι πουλάει, δεν είμαστε εμείς το target group
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
αυτοί που ξέρουν τι πουλάει, δεν είμαστε εμείς το target group

Μήπως φορούσαν ωτοασπίδες όταν το επέλεξαν; Ή μήπως η κοπελίτσα η πως-τη-λένε ψάχνει κι αυτή για sugar daddies; :Ρ
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
Μήπως φορούσαν ωτοασπίδες όταν το επέλεξαν; Ή μήπως η κοπελίτσα η πως-τη-λένε ψάχνει κι αυτή για sugar daddies; :Ρ
όχι άκουγαν ακριβώς αυτό που ήθελαν να ακούσουν, και το πουλάνε σε αυτούς που ακριβώς αυτό θέλουν να ακούσουν.

έχεις δει την Λυρική να βάζει διαφήμιση σε κανά γυράδικο ή να σπονσοράρει τράπερ;
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
μποτάκιε, αν ρωτας σοβαρα η διαδικασια (και περσι νομιζω ετσι ηταν) ειναι η εξης.
η ερτ διαλεξε την καλλιτεχνιδα και μετα της εδωσε αγνωστο αριθμο τραγουδιων απο αγνωστης ταυτοτητας και κριτηριων επιλογης συνθετες.
μετα εκεινη με "την ομαδα της" λεει, ακουσαν τα τραγουδια και επελεξαν αυτο που τους εκανε κλικ.

σιμπλ.

εννοειται οτι η παλια διαδικασια που διαλεγαμε ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΙΟΥΡΟΤΡΕΛΛΙΑΡΕΣ ποιο τραγουδι απο 3 ή 5 που τραγουδουσαν διαφορετικοι καλλιτεχνες (που, οκ, και παλι ηταν θολα τα κριτηρια, αφου την προεπιλογη την εκανε μια επιτροπη που ανακοινωνοταν παντως ποια ειναι) σ ενα μινι διαγωνισμο και ψηφιζε το τηλεοπτικο κοινο ηταν απειρως πιο διαφανη κι "αντικειμενικη".
 
Last edited:

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,334
Τι ήταν αυτό που άκουσα;

Κάτι μεταξύ Bollywood και αποτυχημένης τουρκικής διαφήμισης!!!

Μιλώντας για Ουκρανία, ελπίζω να ξανά στείλουν κάτι παρόμοιο να γουστάρουμε.


Μην τρελλαθούμε τώρα!!! Τρόμαξα να συνέλθω,από αυτό!!! :p:p:p:p
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,274


ΝΤΡΟΠΗ & ΑΙΣΧΟΣ. ΤΗΣ ΚΛΕΨΑΝΕ ΤΟ "ΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑ"
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,832
Δεν είμαστε μόνο εμείς που δεν μας αρέσει πάντως
1709903831861.png
Εντωμεταξύ κοριτσάκι δεν είναι αυτή? Γιατί την έκαναν να μοιάζει με 40+?
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,274
Διόλου παράξενο. Εδώ έχουμε τόσα άτομα που είναι 35+ και μοιάζουν για 15 το πολύ.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
Τουλαχιστον ειμαστε σιγουροι οτι το τραγουδημα δεν το εφτιαξε ΑΙ.
Παιζει να το σηκωσει η κοπελιτσα, γιατι; θα ρωτησει η ημιθανης κοινοτητα.
Εδω και αρκετο καιρο, ο μητσοτακης κανει τα θεληματα της διεθνους κοινοτητας και δεν εχει παρει τιποτα. Μονο χαριζει, τα παντα ολα. Μεχρι πυραυλο πηγε να αρπαξει για να λενε μετα οτι δολοφονησαν ευρωπαιο αρχηγο κρατους.
Αν θελουν να συνεχισει να χαριζει οτι του ζητησουν, πρεπει να του δωσουν κατι για να ανεβει το 41τακατο και το τικ τοκ βραβειο δεν ηταν αρκετο.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,872
Δεν είμαστε μόνο εμείς που δεν μας αρέσει πάντως
View attachment 7559
Εντωμεταξύ κοριτσάκι δεν είναι αυτή? Γιατί την έκαναν να μοιάζει με 40+?
Fake news για 50%...εχει 68% steam rating
1709904536025.png

Επισης τι θα γινει με τη γενοκτονο χωρα; Θα της επιτρεψουν να συμμετασχει η θα την αποβαλλουν οπως τη Ρωσσια;
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Διόλου παράξενο. Εδώ έχουμε τόσα άτομα που είναι 35+ και μοιάζουν για 15 το πολύ.

Και το αντίστροφο... περίπου.... Αλλά εκεί υπάρχει πρόβλημα γιατί μπορεί να βρεθείς και κατηγορούμενος. :Ρ
 
Top Bottom