What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Girlfriend Quest I: So You Want To Be An Evil Ninja Mastermind

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
εκανα εξεταση για αιμοροιδες σε γιατρο γυναικα,μετραει σαν φλερτ?
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
αν φορεσε γαντια, οχι.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
<blockquote><br>με πήρε μια κοπελίτσα τηλ για να μου πουλήσει φυτική βιταμίνη από φύκι κάτι τέτοιο. της είπα δεν ενδιαφέρομαι για την βιταμίνη αλλά αυτή και αν θέλει να αλλάξουμε τηλ. δεν ήθελε να μου δώσει το δικό της αλλά μου είπε οτι εχει το δικό μου όποτε θέλει. παίζει να γουστάρει γιατι ξαναπήρε με πρόφαση την βιταμίνη.<br></blockquote><br><br>Και σένα η Σπιρουλίνα;;; <br>Πρόσεχε παίζει διπλό ταμπλό φοβάμαι. Με έχει πάρει και μένα με την ίδια πρόφαση!!!<br>
 

blender5d

Umber Hulk
Joined
Dec 15, 2016
Messages
894
<blockquote><br>φορεσε και εβαλε και βαζελινη.<br></blockquote><br>Καλά πέρασες?
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
<blockquote><br><blockquote><br>φορεσε και εβαλε και βαζελινη.<br></blockquote><br>Καλά πέρασες?<br></blockquote><br><br>Τα ρωτάνε αυτά?
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
<blockquote><br>φορεσε και εβαλε και βαζελινη.<br></blockquote><br><br>πάσο, γαιε. τοτε μετραει για πεσιμο. <br>καματε σχεση?
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
<blockquote><br><blockquote><br>με πήρε μια κοπελίτσα τηλ για να μου πουλήσει φυτική βιταμίνη από φύκι κάτι τέτοιο. της είπα δεν ενδιαφέρομαι για την βιταμίνη αλλά αυτή και αν θέλει να αλλάξουμε τηλ. δεν ήθελε να μου δώσει το δικό της αλλά μου είπε οτι εχει το δικό μου όποτε θέλει. παίζει να γουστάρει γιατι ξαναπήρε με πρόφαση την βιταμίνη.<br></blockquote><br><br>Και σένα η Σπιρουλίνα;;; <br>Πρόσεχε παίζει διπλό ταμπλό φοβάμαι. Με έχει πάρει και μένα με την ίδια πρόφαση!!!<br></blockquote><br><br>αχ αυτή η σπιρουλινα.
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Το χιούμορ του Σρεδδερα είτε όταν μιλά για τη φαυλότητα του υλισμού στον τομέα των αναβαθμίσεων, είτε για την απαξίωση της ανθρώπινης επαφής όταν μιλά για τις συνδιαλέξεις του με διαβάτες της ζωής είναι μοναδικό. Ανεπαίσθητο και διακριτικό σαν βελούδο που γλιστρά στο αλαβάστρινο δέρμα λυγεροκορμης νεανιδος.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Υποθέτω ότι δεν κοιταζες απλώς, αλλά κόντευες να την ματιάσεις. Οπότε και το περί προβλήματος ήταν για να σταματήσεις να την τεράς.<br>Να ξέρεις ότι αυτό την πέφτω σε ότι κινείται το κάνουν πολλοί σαβουριάριδες εκεί έξω και έχει δημιουργήσει κόμπλεξ στην κάθε σουρλουλού. Νομίζουν ότι είναι κάποιες και είναι και ωραίες ενώ η πλειοψηφία είναι σαύρες με μπογιά.<br><br>Με έχουν πάρει κι εμένα για φυτά και άλλα τέτοια, κανονίστε να μου φάτε το κορίτισι!!<br>Όπως επίσης έχω κι ένα κορίτσι στην κοσμοτέ. Της έλεγα ότι δεν ξέρω από τηλέφωνα κτλπ γιατί μένω στο βουνό και όταν γέλασε της λέω ααα σ&#039;αρεσ&#039; Ε τότες θα σε παρω απάνου να σε καμω γνεκα μ&#039;. Χαχαχα μου κανει πολύ γλυκό και της λεω να με ξαναπάρεις, αλλά το κλεισε. Μάλλον θα είχε δουλειά η αγάπη μου. Εργάζεται για να φτιάσει κομπόδεμα να έχουμε
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
προσοχη στις τηλεφωνικες σειρηνες. κουμπωνουν μια γλυκεια φωνη, με σκοπο να σας κανουν αγοραστες σε πραγματα που δεν χρειαζεστε. εχετε αναρωτηθει γιατι δεν σας παιρνουν μαντραχαλοι για να σας πουλησουν φυλλα απο κινεζικο φθινοπωρο;<br>απαξ και παιξει η συμφωνια, πεταξε το γουνακι. ας μην ξεχναμε <br>γλυκεια φωνη, παγιδα για το χοντρο κορμι.<br>να τον ακουτε τον θειο κουνελο. καλα, ο σρεντερ θα παει και με τα φυκια, προκειμενου να επιτυχει την ποθητη επαφη.<br>
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
γκροτεφρε, ο σρέ θα προτιμουσε να μην γλυστρα μονο το χιουμορ του.. αν και ειναι μια καλη αρχη κι αυτο...<br><br>σε αλλα νεα, δεν ειναι η πρωτη φορα που ερχομαι σε εγκεφαλικο οργασμο διαβαζοντας ποστ σου, αλλά σιγουρα ειναι απ τις πιο εντονες..<br>αν ημουνα καπνιστης, θα εκανα τσιγαρο τωρα. τοσο πολυ.<br><br>ρεηκουι: το ερωτικο φορου . _
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Η αναγνωστική απόλαυση κυλά αμφίδρομα στην δίνη του φόρουμ τουτου Αδελφέ Μπρους. :drinks:
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
και στο μισοσκοταδο να σου τα διαβαζει ο αδωνις....
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
το τελευταιο σχολιο ηταν κουβας με παγωμενο νερο. ο κουβας περιεχει και εντοσθια ψαριων. ενω προσπαθεις να βγεις απο μια βρωμικη πισινα, γεματη 70αρηδες γερους, γυμνους, με ακρατεια που σε γουσταρουν κιολας. πατας και μια μασελα και τσουπ, ο κυνοδοντας μεσα στη φτερνα. δεν εχεις προβλημα γιατι τα ουρα ειναι αντισηπτικα. βαλε και αυτα που παιρνουν οι γεροι. ακουσμενος θα βγεις αλλα με ασχημο τριπακι.<br>και λιγα ειπα.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Σαν rip-off του private ryan ακουγεται
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Σημερα μου εστειλε μηνυμα μια σε αγγελια που ειχα βαλει στο lifo. Και με ρωτησε αν ειμαι foot ninja. Πως ηξερε οει εγω εβαλα την αγγελιια? Υποψιαζομαι πως καποιος απο εσας το εκανε! Μπηκε στο lifoκ αι αρχισε να χακαρει τις αγγελιες ειδες ποιες ειναι δικες μου και μου εστειλε. Το email που μου εστειλε το μηνυμα ειναι [email protected]  Υπαρχει 1% πιθανοτητα να ειναι καποια κοπελα αλλα καιτα 99% να ειναι καποιος απο εδω μεσα που κανει πλακα. Να το ομολογησει αμεσως οποιος το εκανε!!
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Με τέτοιο μέηλ θα ψαχνόμουν για εργαζόμενη στο ΚΕΕΛΠΝΟ. Εδώ ρε Σδρεδδεροκράτορα μας έχεις για άτομα που θα μπούμε στο λάηφο;
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
δοκιμασε και το 99% μαστερ σρεντερ,με την πρωτη φορα δεν γινεσαι.......
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Σου την πεφτει η olive oyl
 
Top Bottom