What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Giveaways of Awesomeness

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Οι υποψηφιότητες λοιπόν είναι τόσες πολλές που δεν γίνεται να τις συνοψίσω εδώ. Ενδεικτικά θα πω πως πήραν μέρος ο elric και ο CMPUNK. Η κλήρωση θα γίνει μόλις βρω τρόπο για να την κάνει ο little jon jr. Ο little jon μεγάλωσε πλέον για να ασχολείται με τέτοια παιδιάστικα πράματα.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Και ναι, ο little jon jr έβγαλε νικητή. Η καθυστέρηση οφείλεται στο ότι έψαχνα τον κατάλληλο τρόπο να γίνει η κλήρωση. Και το μεσημέρι ήρθε η επιφοίτηση. Εκεί που ετοιμαζόμουν να τον ταϊσω παστίτσιο βρήκα τον τρόπο. Χώρισα το κομμάτι στα 2 και το έβαλα σε δύο πιάτα. Το αριστερό πιάτο ήταν ο elric και το δεξί ο cmpunk. Οι πηρουνιές θα δίνοταν εναλλαξ προφανώς. Το πιάτο από το οποίο θα έτρωγε την τελευταία μπουκιά ο μπόμπιρας θα ήταν και ο νικητής. Σε μια ανελέητη μάχη των δύο πιάτων νικητής βγήκε τελικά ο elric. Τα σχαρίκια μου. Το βράδυ λογικά θα σου στείλω μήνυμα με τον κωδικό.
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Γι' αυτό μ' αρέσουν τα giveaways σου. Οι νικητές βγαίνουν πάντα από καθημερινά γεγονότα :-D
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
χαχαχα ντάξει το καλύτερο γκιβαγουέι έβερ, ρισπέκτ.
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,138
Ευχαριστώ πάρα πολύ!

Υπόσχομαι όσο κατεβαίνει το παίγνιον να τρώω και εγώ παστίτσιο

(γκλουπ, τώρα είδα οτι θέλει 40 GB, μάλλον 2 ταψιά θα καταβροχθίσω, αλλά no problem, αντέχω :lol: )
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,505
Καλό κάψιμο. Από τα καλύτερα παιχνίδια ever με απίστευτα DLC  :cool:
 

Ultimus

Umber Hulk
Joined
Nov 30, 2012
Messages
884
Δε θέλω κάτι, για τα συγχαρήκια μπήκα! Εύγε! Ετοιμάζω ανταγωνιστικό ποστ.  :twisted:
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Σίγουρα δεν θες το Fantasy General? Είναι παλιό αλλά καλό. Και τώρα που το σκέφτομαι, και μόνο που έγραψες θα έπρεπε να σε συμπεριλάβω αυτόματα. Μη σου πω να στο στείλω κατευθείαν.
 

Ultimus

Umber Hulk
Joined
Nov 30, 2012
Messages
884
[quote quote=508581]Σίγουρα δεν θες το Fantasy General? Είναι παλιό αλλά καλό. Και τώρα που το σκέφτομαι, και μόνο που έγραψες θα έπρεπε να σε συμπεριλάβω αυτόματα. Μη σου πω να στο στείλω κατευθείαν.

[/quote]
Όχι όχι, να σαι καλά! :D Έχω τέτοιο backlog που δε θα παιχτεί ποτέ (ίσως από τα εγγόνια μου!)!
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,612
Aν δε το πάρει κανείς μέχρι να λήξει το κλειδί, δώκε το σε μένα, έχω φετίχ με το "retro artstyle", αλλά δεν υπόσχομαι να το παίξω για πάνω από δίωρο.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,612
Φχαριστώ ρε Τσόνι! Θα είναι το καλαντιάτικο game για εφέτος, Καλά Χριστούγεννα και να περνάς καλά όσο μπορείς, α! <3
 
Top Bottom