What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Ιδέες και σκέψεις για νέο PC

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
ρε @Dim Gian Bot τελικά το πήρε ο νέος;

View attachment 814


Όχι ακόμα, έκατσαν "σφήνα" άλλες προτεραιότητες. Προβλέπω να το πηγαίνει ο πατέρας φθινόπωρο (και αν). Δεν πειράζει, ας πήξει με PS4. :Ρ
Απ' ό,τι κατάλαβα πάντως, δεν λιώνει με τις ώρες στα παίγνια (απορώ γιατί θέλει τούμπανο pc τελικά). Περίεργη υπόθεση...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
εγώ τα έλεγα να το πάρετε χθες, τώρα θα το είχε χρεωθεί και θα πείναγαν, αλλά τουλάχιστον θα είχε τούμπανο PC :p
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
εγώ τα έλεγα να το πάρετε χθες, τώρα θα το είχε χρεωθεί και θα πείναγαν, αλλά τουλάχιστον θα είχε τούμπανο PC :p

Κοίτα, επειδή η 2070 Super ταιριάζει καλύτερα σε μια θύρα PCI Express παρά "κολάρο" στο κεφάλι ενός 16χρονου (δεν συμφέρει κιόλας), καλύτερα που έγινε έτσι. Ίσως, αν το καθυστερήσουν αρκετά, να έχει προλάβει να ξεκαθαρίσει και το τοπίο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Κοίτα, επειδή η 2070 Super ταιριάζει καλύτερα σε μια θύρα PCI Express παρά "κολάρο" στο κεφάλι ενός 16χρονου (δεν συμφέρει κιόλας), καλύτερα που έγινε έτσι. Ίσως, αν το καθυστερήσουν αρκετά, να έχει προλάβει να ξεκαθαρίσει και το τοπίο.
μπα, τον χάσαμε τον νέο :p

πέρα από την πλάκα, σημασία δεν έχει να είναι τούμπανο, σημασία έχει να κολλήσει το μικρόβιο, ας είναι και ένα refurbish με κάρτα των 150€.

Αν γουστάρει, τα σκάνε μετά, αν δεν, ε δεν πειράζει. Καθένας με τα χόμπι του.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Δεν μπορώ να κλείσω μάτι το βράδυ, σκέφτομαι πόσο άδοξα χάνουμε ένα νέο παλικάρι...
Προτείνω να κάνουμε έναν μικρό έρανο στο RQ forum να του πάρουμε ένα μικρό συστηματάκι, έστω και refurbish i5 με μια καρτούλα τσίμα τσίμα να παίζει κάτι.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Εγώ πάντως νομίζω ότι εδώ που φτάσαμε είναι καλύτερα να περιμένει λίγο. Όπου να 'ναι θα ανακοινωθεί η RTX 4070 και θα πέσουν πολύ οι τιμές.
 
Top Bottom