What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Injustice 2

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,528
ΟΚ, αλλά όποιος κάνει pre-order μετά από το χάλι του MKX, είναι άξιος της μοίρας του. :cool:
 

alas

Hobgoblin Captain
Joined
Feb 28, 2017
Messages
257
Αυτό είναι το sequel εκείνου του ξύλου με DC έτσι; Ρε παιδιά πολλές φορές το είδα σε προσφορά και δελεάστηκα να το τσιμπήσω, καθώς μου αρέσαν τα καινούρκα MK, αλλά ξυλίκι με Batman και Superman επι ίσοις όροις; Γίνεται να μην είναι τέρμα καφρίλα αυτό; Ειλικρινά αναρωτιέμαι.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,417
2 απο τους καλυτερους παικτες στο Injustice ετοιμαζονται να πλακωθουν αγριως  https://pvplive.net/c/punk-issues-an-open-challenge-to-sonicfox-in-injustice2 και φυσικ εγω εστειλα tweet και στους 2 και τους προκαλεσα να παλεψουμε μολις βγει σε pc Οκτωβριο η Νοεμβριο.  Λετε να αρνηθουν επειδη ξερουν τι τους περιμενει? Για να μην ξεφτυλιστουν και με τα τους κοροδευουν ολοι η θα με αντιεμτωπισουν σαν αντρες?
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
θα αρνηθούν σίγουρα. στελνε φουτ νιντζα μέχρι να δεχτούν.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,417
Aυτο θα κανω. Θα φανε ξυλο και απο εμενα και τους foot ninja.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Στο tekken Θα μας αντιμετωπίσεις όμως;
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
με keyboard/mouse η controller?
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Άσε σε μας ρε Σρέδερ που θα δείρεις κιόλας, σου έριξα τόσο ξύλο στο Killer Instinct, που ξέχασες ότι στο έριξα.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,417
<blockquote><br>Στο tekken Θα μας αντιμετωπίσεις όμως;<br></blockquote><br><br>Εννοειται. Παει για αγορα αμεσως μολις βγει. Μου εχουν μεινει 50 ευρω στο steam και μπορω αν θελω να το παρω και τωρα αλλα τετοια παιχνιδαρα αξιζει να το εχεις σε κουτι και ας εχει μεσα μονο τον κωδικο.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,417
Ο Boon δεν απαντησε οταν τον ρωτησαν σημερα για την pc εκδοση. Δειτε εδω τι βλακειες λεει https://clips.twitch.tv/AbstemiousArtsyPuddingOSsloth
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Δεν το περίμενες;;;;; Έτσι όπως εξηγήθηκε στο MKX αναμενόμενο ήταν. <br>Οκ δεν θέλει μία φορά;; Δεν θέλω 10. Tekken και άγιος ο σφαλιαριστός και όταν βαρεθώ το tekken θα πάρω το king of fighters.... Μέχρι τότε θα έχω βάλει και κάναν Ryzen μέσα, και όχι... Δεν σκοπεύω σύντομα αναβάθμιση.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,417
Ξεκινησαν οι παραγγελιες για pc εκδοση σε ενα Γερμανικο καταστημα  https://www.gamemania.be/games/pc/136636_injustice-2. Το ιδιο ειχε γινει και με το Mortal kombat9 οταν το Amazon αρχισε τις προπαραγγελιες εβδομαδες πριν ανακοινωθει οτι θα βγει στο pc. Τι να περιμενα? Αφου ολοι ξερουμε οτι η pc εκδοση αναπτυσεται απο την QLOC και οχι απο την Netherlams αρα ο Boon και η Νetrherlams δουλευουν μονο στις εκδοσεις των κονσολων. Μαλλον στην Comiccon που ειναι 20-23 Ιουλιου η το αργοτερο στην Gamescom θα πρεπει να ανακοινωθει.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,543
Eγώ νομίζω πως δεν το έβγαλαν γιατί βγήκαν μαζί King of Fighter XIV & Tekken 7. Θα ήταν too much και τρίτο ΑΑ fighting game την ίδια περίοδο. Αντίθετα αν το βγάλουν π.χ. τα Χριστούγεννα θα παίξουν μπάλα μόνοι τους<br>
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,417
Θα ανακοινωθει η pc εκδοση στην Games com  https://twitter.com/noobde/status/897653522006769665  Το Adobe ειναι προγραμμα για pc και crash εννοει οταν κολλαει το pc αρα...  Θα ανακοινωθει για pc το injustice 2.  Μερες πριν ανακοινωθει το Mortal Kombat Xl για pc εβαλε τη φωτογραφιας μιας μητρικης pc  και εγραφε PC
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Αχ κρίμα. Αργησε λίγο. Έκλεισα από  fighting για τα επόμενα χρόνια.  Προτιμώ παιχνίδια που κάνουν release ταυτόχρονα σε κονσόλες και pc ή έστω αν κάνουν πρώτα σε κονσόλα να είμαι σίγουρος ότι θα βγει και σε Pc. Αυτό το πράμα που μας έχουν να ζητιανεύουμε για ένα pc port δεν το ανέχομαι, ειδικά ύστερα από το χουνέρι με το Mortal Kombat.  Και είναι πραγματικά κρίμα γιατί το injustice 1το είχα λατρέψει. <br><br><br><br>
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,543
Βρε και να έβγαινε ταυτόχρονα σιγά μην ασχολούμασταν όταν έχουμε Tekken 7 και δεν έχουμε αγοράσει ακόμα το King of Fighter XIV. Μuch much later σε έκπτωση το συζητάμε. Ναι είναι απαράδεκτη η συμπεριφορά τους προς τους pc gamers ομως συμφωνώ...
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,417
Ανακοινωθηκε για pc και αυριο ξεκιναει η beta!!!  https://www.pcgamesn.com/injustice-2/injustice-2-pc-release-date-beta
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,543
Πολύ ευχάριστο νέο. Εχώ πωρωθεί για τα καλά με DC λόγω του DC Legends :cool:<br>Θα είναι Ultimate Edition άραγε? :hmm:
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Το δικό σου ποστ δεν είναι ευχάριστο για τον σρέ όμως. Έτσι και το πάρεις θα τον αναγκάσεις να σταματήσει να παίζει.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,543
Μέχρι να το πάρω έχει καιρό ντάξει. Day 1 δεν αγοράζω ποτέ παιχνίδια σαν και αυτόν εξάλλου. Και αυτό που είπες δεν ισχύει μόνο για μένα :pP
 
Top Bottom