What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Καλλιτεχνικές ανησυχίες!

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,648
Πάλι με Music 2000 το original στο λύκειο, rework αργότερα με FL


Kαι τώρα Suno remake. Αυξήθηκαν οι στίχοι και πάλι!
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,648
Eνα δάκρυ κύλησε συνέχεια. 3 ακομα που είχα φτιάξει με Dance Ejay στο λύκειο επιστρέφουν!

 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,648
Cover τραγουδιών που είχα φτιάξει με τα Dance Ejay!

Αυτό το είχα κάνει με το Music 2000

To οποίο το είχα ξαναφτιάξει στο FL Studio ένα φεγγάρι
 
Last edited:

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,648
Σήμερα είχε φουλ covers κομματιών που είχα φτιάξει με το music 2000 το πρόγραμμα με αρκετά από αυτά να βάζω το chatgpt να μου φτιάχνει έξτρα στίχους!

 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,648
Cover inception η συνέχεια!

 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,648
Αλλα τρία δικά μου

Και τρία που δεν είχα τελειώσει παλιότερα

Cover στο τραγούδι από το Persona 4

Cover στο τραγούδι τίτλων του Devil May Cry 4 με έξτρα στίχους

Cover στο αγαπημένο μου τραγούδι των Eiffel 65
 
Last edited:

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,648
1719601322078.png
Η μεγάλη στιγμή έφτασε. Για να σας δω!!!

Edit - Προσοχή μην βάλετε sample που να έχει λόγια γιατί δεν θα σας αφήσει να το κάνετε public. Φτιάξτε δικά σας ή βάλτε το Suno ή ακόμα καλύτερα το chatgpt να σας φτιάξουν
 
Last edited:

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,648
Κάνω την αρχή

Πρόσφατα στο Dance Ejay 2 έφτιαξα τα πρώτα 54 δευτερόλεπτα. Ζήτησα στο chatgpt να φτιάξει στοίχους σχετικούς και ορίστε το αποτέλεσμα!

Δύο χρόνια πριν είχα φτιάξει αυτό το Drop στο FL Studio 11 αλλά δεν έκατσα ποτέ να το τελειώσω. Τελικά υπήρχε λόγος!

20 χρόνια πριν έφτιαξα αυτό το κομμάτι όπως σας είπα σε παλαιότερο post και είχα βάλει το Suno να κάνει cover με νέους εμπλουτισμένους στίχους. Ορίστε τώρα επανακτέλεση με την original μουσική σαν sample. Nτάξει όνειρο ζω μην με ξυπνάτε!

Παρόμοια φάση
 
Last edited:

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,648
Νομίζω πως το συγκεκριμένο κομμάτι αξίζει ξεχωριστό ποστ. Δύο χρόνια πριν είχα φτιάξει τη μουσική για αυτό το τραγούδι και δεν του είχα δώσει όνομα αρχικά. Ξαφνικά μια μέρα που το άκουγα στο αυτοκίνητο κάποιος με τράκαρε. Ε και το ονόμασα "The Crash"
Ζήτησα από το chatgpt να μου φτιάξει στίχους γι'αυτό το συμβάν οπότε. Τρέμετε Swedish House Mafia:LOL:

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,684
ωραιος τσοζεν. δεν ακουω αυτο το ειδος, αλλά μ αρεζε.
ωστοσο ρε φιλε αρκετα σπουκυ οι στιχοι. του δωσε και καταλαβε ο τσαττζιπιτής.

ασχετο, θελω εδω και καιρο να σε ρωτησω. ολ αυτα τα φτιανεις για να τ ακους εσυ να γουσταρεις η τα παιζεις σε κλαμπς, σε μαγαζια κλπ?
κι αν ισχυει το δευτερο, πως τα εισπραττει ο κοσμος? θελω να πω, ερχονται και σου λενε, ωπα, αυτο ειναι ΑΙ, ακουγεται τζενερικ και φλατ, ή δεν καταλαβαινουν τι εχει συμβει κι ερχονται και σε ρωτανε ποιος το λεει αυτο και τετοια?
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,648
Μπα για μένα τα φτιάχνω. Μόνο σε φίλους τα βάζω να τα ακούνε για την ώρα και στο youtube. Θα αρχίσω να βάζω και στο soundcloud ειδικά αυτά τα τελευταία που εχουν samples από δικά μου κομμάτια. Για να παιχτούν σε club θέλουν δουλίτσα πάντως. Το mastering του suno είναι κακό. Πραγματικά το ΑΙ είναι πολύ creepy ώρες ώρες πάντως. Δεν είναι η πρώτη φορά. Κάτι το έχει πιάσει τελευταία κιόλας και ανεβάζει ταχύτητες στα τραγούδια χωρίς σταματημό, γελάει με creepy τρόπο προς το τέλος ή μιλάει ψιθυριστά. Εχω δει και στο reddit να μιλανε γι'αυτο
 
Top Bottom