What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Κλήρωση Metro Exodus και 3 κλειδάκια Steam giveaway

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Ρε τι άκυρο έχετε ρίξει στο παιδί ρε σεις; Είπε να δώσει δωράκι και δεν φτάνει που το θέλει μόνο ένας αλλά και αυτός το θέλει για να το ανταλλάξει.

Ρε μην είστε τέτοιοι.

Υ.Γ. Μην με βάλεις στην κλήρωση.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,868
Άμα είναι ετσι, αφού αυτοί θέλουν αλλά λένε πως δε θέλουν αλλά μετά θέλουν, βάλε με στη κλήρωση αλλιώς δεν έχει νόημα να υπάρχει κλήρωση


 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Άμα είναι ετσι, αφού αυτοί θέλουν αλλά λένε πως δε θέλουν αλλά μετά θέλουν, βάλε με στη κλήρωση αλλιώς δεν έχει νόημα να υπάρχει κλήρωση




Όχι, όχι, θα το παίξω, θα το παίξω. ΜΗΜΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!111!!!
 

manofsorrows

Hobgoblin Captain
Joined
Feb 21, 2013
Messages
306
1705864575294.png

OK, βγήκε λιγο το sceenshot χάλια για να φαίνονται και τα ονόματα της κλήρωσης αλλά έχουμε νικητή: Dim Gian Bot συγχαρητήρια!
Σας στέλνω PM και στους δύο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
εγινε κληρωση πριν παρω την καρτα απο τον ναυαρχο;
giphy.gif
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Συγχαρητηρια @Dim Gian Bot !!! Κερδισες και το παιχνιδι και την κληρωση!

(Δεν ειναι πιο γλυκο ετσι; ;) )

Ισχύει!!! Ειδικά μετά τη μεγάλη "ήττα" που έφαγα στο Τζόκερ! :Ρ

Ευχαριστώ πολύ φίλε, όπως ευχαριστώ ιδιαιτέρως και εσένα @manofsorrows για την κίνηση αυτή, αλλά και όλους όσους συνεισφέρουν με αυτές τις κληρώσεις που μας βοηθούν να ξεφεύγουμε, έστω και για λίγο, από την πεζή καθημερινότητα.

Και για όσους ακόμα αναρωτιούνται, ΝΑΙ, ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ, ΔΕΝΤΟ ΘΕΛΩ ΡΕ ΤΟ ΜΠΙΤΖΙΘΡΙ! :Ρ
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Ευχαριστώ πολύ @vlad! Να υποθέσω πως δεν υπάρχει λόγος να εγκαταστήσω την Enhanced εντίσιο αφού η κάρτα μου είναι η 1070 ε;
Απ' ό,τι έψαξα λίγο, διαφορά σε περιεχόμενο δεν υπάρχει μεταξύ απλής και enhanced έκδοσης.

Επίσης, άλλη ερώτηση: πρέπει να πάρω την τριλογία από την αρχή; Είχα παίξει το πρώτο (2033, την απλή έκδοση) αλλά δεν το είχα τελειώσει, και το Last Light δεν το έχω αγγίξει ακόμα (περιμένει υπομονετικά στη βιβλιοθήκη...).
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
610
Επίσης, άλλη ερώτηση: πρέπει να πάρω την τριλογία από την αρχή; Είχα παίξει το πρώτο (2033, την απλή έκδοση) αλλά δεν το είχα τελειώσει, και το Last Light δεν το έχω αγγίξει ακόμα (περιμένει υπομονετικά στη βιβλιοθήκη...).
Σεναριακά έχουν σχέση αλλά νομίζω οτι άνετα μπορείς να παίξεις το exodus με ένα βιντεο ρικαπ των προηγούμενων 2. Θα πρότεινα σίγουρα να τα παίξεις από την αρχή για να δεις τη σταδιακή εξέλιξη ενός κλειστοφοβικού και αγχωτικού παιχνιδιού (2033) σε ένα open world shooter.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,832
Ευχαριστώ πολύ @vlad! Να υποθέσω πως δεν υπάρχει λόγος να εγκαταστήσω την Enhanced εντίσιο αφού η κάρτα μου είναι η 1070 ε;
Απ' ό,τι έψαξα λίγο, διαφορά σε περιεχόμενο δεν υπάρχει μεταξύ απλής και enhanced έκδοσης.

Επίσης, άλλη ερώτηση: πρέπει να πάρω την τριλογία από την αρχή; Είχα παίξει το πρώτο (2033, την απλή έκδοση) αλλά δεν το είχα τελειώσει, και το Last Light δεν το έχω αγγίξει ακόμα (περιμένει υπομονετικά στη βιβλιοθήκη...).
Δεν είναι απαραίτητο αλλά είναι highly recommended να τα παίξεις με την σειρά. Έτσι έκανα και εγώ και το είδα σαν ένα μεγάλο παιχνίδι.
Θα χάσεις πολύ σε συναισθηματική σύνδεση με τους χαρακτήρες, ειδικά τον artyom.
 
Top Bottom