What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Let’s Play Darkest Dungeon - Series

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Που είναι το episode 2 κύριε Northlander; Τι μας κρύβετε; Τι δεν θέλετε να δούμε; :cylons:
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Αυτο το 1080p αγαλλιαση ρε παιδακι μου! :D :D :D
Η φωνη ειναι οπως πρεπει, ακουγεται μια χαρα ο σχολιασμος και η μουσικη του παιχνιδιου! Πιστευω οτι ειναι κομπλε!

Και ακομη μια φορα @kara mvp με @Great0ldOne αναδυομενο αστέρι!! @Hank Chinnaski κανε καλύτερους κόμπους στο γάντζο! GG!!!
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Αυτο το 1080p αγαλλιαση ρε παιδακι μου! :D :D :D
Η φωνη ειναι οπως πρεπει, ακουγεται μια χαρα ο σχολιασμος και η μουσικη του παιχνιδιου! Πιστευω οτι ειναι κομπλε!

Και ακομη μια φορα @kara mvp με @Great0ldOne αναδυομενο αστέρι!! @Hank Chinnaski κανε καλύτερους κόμπους στο γάντζο! GG!!!

Οι δύο MVP είναι και ξεκούραστοι από το XCOM, ενώ εμάς μας τρέχει στα barracks o @Dim Gian Bot. Να τα λέμε αυτά!
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Και 1440p? Μας κακομαθαίνεις. Ο ήχος προφανώς βελτιωμένος.
Επίσης, σε πάει πολύ καλά με τα surprise round. Φτου μην το ματιάσω.
 

Ultimus

Umber Hulk
Joined
Nov 30, 2012
Messages
884
Μια χαρά το βίντεο/ήχος! Και 1080 60 εφ πι ες 🤟
Χα πετάει η ομάδα! Κάτι ήξερα στο παραπάνω post :p
 

Snipereye

Umber Hulk
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral
Joined
Sep 17, 2013
Messages
774
Πολυ ωραιο το δευτερο μερος! Ανετο θα ελεγα! Δωσε πονο βορειε ;)
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Εκεί που προσευχόμουν στο αβαείο ήσυχα κι ωραία προτού προλάβω να ξεκουραστώ με τραβολόγησαν πάλι σε Dungeon. Μεσαίου μεγέθους αυτή τη φορά, περισσότερο loot, περισσότερο ρίσκο. Αν και μπήκαμε κάπως μουδιασμένα στην αρχή, ευτυχώς τα πράγματα κύλησαν καλά και επιστρέψαμε χωρίς απώλειες και χωρίς απειλητικά κουσούρια. Νομίζω κέρδισα μια μπύρα μετά από αυτή την περιπέτεια.

Όμορφα και αποτελεσματικά tactics μπράβο. Παύλο. Εκεί στο Resolve κράτησα την ανάσα μου μέχρι να δω πως ήταν θετικό το αποτέλεσμα. Συνεχίζουμε προσγειωμένοι και μετρημένοι.
:cylons:
 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,625
Nice Παβελ!
Πολυ καλη διαχειριση του στρες και παρα τα αδικα misses πηγε καλα με τα surprise και τα critical!

Οπως φαινεται, ο επομενος MVP θα ειναι αυτος που θα φυτεψει στο χωμα ο Admiral στο επόμενο Xcom episode! :p
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,217
Nice Παβελ!
Πολυ καλη διαχειριση του στρες και παρα τα αδικα misses πηγε καλα με τα surprise και τα critical!

Οπως φαινεται, ο επομενος MVP θα ειναι αυτος που θα φυτεψει στο χωμα ο Admiral στο επόμενο Xcom episode! :p

Δε φταίω εγώ, εσείς φταίτε!

4LWSjZL.gif


Anyway, on topic: Σοκαρίστηκα που είδα τον Παύλο να παίρνει μόνο οκτώ πυρσούς για medium αποστολή! Τελικά τα κατάφερε ο μπαγάσας αλλά εγώ δεν φεύγω από το hamlet με λιγότερους από 12 και συνήθως 16.

 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
ο επομενος MVP θα ειναι αυτος που θα φυτεψει στο χωμα ο Admiral στο επόμενο Xcom episode!

εγώ δεν φεύγω από το hamlet με λιγότερους από 12 και συνήθως 16.
Στα medium κι εγώ πάντα 12 παίρνω. Επίσης, ποτέ δεν πάω από τόσο νωρίς σε medium. Περιμένω πρώτα να μαζέψω αρκετούς πριν αρχίσω τα medium και long runs.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,609
Ήταν ομολογουμένως πολύ μεγάλο ρίσκο, που απέδωσε καρπούς. Στην επόμενη Εβδομάδα του παιχνιδιού μάλλον θα αποτολμήσουμε να πάμε στο Courtyard που είναι το πρώτο event του Crimson Court, εκτός αν φαρμάρουμε μερικά levels και στους υπόλοιπους χαρακτήρες. Διαβάζω ότι είναι εξαιρετικά δύσκολη αποστολή για level 0, οπότε θα εξετάσουμε τις πιθανότητες.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Νωρίς μου φαίνεται για courtyard. Αν έχω εμφανιστεί στην ομάδα, δηλώνω εθελοντής από τώρα.
 
Last edited:

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,609
Νωρίς μου φαίνεται για courtyard. Αν έχω εμφανιστεί στην ομάδα, δηλώνω εθελοντής από τώρα.

Είναι μία λεπτή ισορροπία μεταξύ του να χάσουμε επόμενα events ή όχι. Προς το παρόν, νομίζω είναι διαχειρίσιμη η κατάσταση πάντως με το stress, οπότε θα το επανεξετάσω σήμερα/αύριο. :D

Προς το παρόν, δεν έχεις εμφανιστεί πάντως. Θα γίνει ένας απολογισμός του roster σε ένα από τα επόμενα επεισόδια (μάλλον κάθε πέμπτη Εβδομάδα θα έχει τέτοια θεματική ;) ).
 
Top Bottom