What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Lord of The Rings Online

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Εγώ το έβαλα τώρα να κατεβαίνει αλλά δε νομίζω να προλάβω σήμερα να παίξω... 20 GB είναι ή κάνω λάθος;
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Είμαι στο 25%, πιστεύω τελικά το βράδυ αργά να μπω. Θα είναι κανένας; Μπορεί να μπω και πιο νωρίς αν η γυναίκα πάει "Μωρά στη Φωτιά".
 

nadril

Gelatinous Cube
Joined
Dec 6, 2012
Messages
164
Εγω λογικά θα μπώ βράδυ, στείλτε στο steam και μπουκάρουμε.<br>
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Λογικά θα μπω κι εγώ έστω για λίγο το βράδυ, αν και όπως έλεγα στον Θωμά τον Τζι στο στημ πριν, λογκάρω από λάπτοπ εκτός έδρας οπότε τα τεχνικά μέσα ίσως με περιορίζουν από το να raidάρω ασύστολα σε γκρουπ περιεχόμενο.<br><br>Ένα γεια θα περάσω να το πω πάντως  :peanutbutterjellytime2:
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Ωραία, ξεμεπρδεύω κι εγώ με τις RL υποθέσεις και σε καμιά ώρα θα μπω να δω που έχω μείνει. Αν τώρα θέλετε νεο χαρακτήρα λέω να πάμε σε νεο σέρβερ γιατί δεν υπαρχουν άλλα σλοτς
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Μάγκες θα μπει κανείς σήμερα; Εγώ όποτε μου πείτε μπαίνω!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Έχοντας παίξει 20 ώρες Underrail το τελευταίο 3ήμερο μπήκα Λότρο τώρα για να κάνω κάνα μπρεηκ σφάζοντας μύγες ή τίποτα τέτοιο, λογικά θα κάτσω 2-3 ώρες μέσα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
ΕΠΙΣΗΣ, όσοι παίζατε και παλαιότερα, εκτός από τον Laurelin σε ποιούς άλλους σέρβερς έχετε χαρακτήρες?<br><br>Ο Meneldor και ο Dwarrowdelf όπου είχα μερικούς χαρακτήρες έκλεισαν, οπότε πρέπει να σκεφτώ προς ποιον US Server να τους πετάξω.
 

nadril

Gelatinous Cube
Joined
Dec 6, 2012
Messages
164
Εγώ έχω όλους τους χαρακτήρες μου στον Evernight. Εχει πολύ κόσμο, είναι και το kinship το παλιό μου που είναι αρκετά active (για τα δεδομένα του lotro πάντα)
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
<blockquote><br>ΕΠΙΣΗΣ, όσοι παίζατε και παλαιότερα, εκτός από τον Laurelin σε ποιούς άλλους σέρβερς έχετε χαρακτήρες?<br><br>Ο Meneldor και ο Dwarrowdelf όπου είχα μερικούς χαρακτήρες έκλεισαν, οπότε πρέπει να σκεφτώ προς ποιον US Server να τους πετάξω.<br></blockquote><br><br>Έλα Landroval που μαι εγώ και κάτι φίλοι μου. <br>Ήμασταν όλοι Vilya και πήγαμε εκεί επειδή κλείνει  :mosh:
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
΅Εγώ χθες ξεκίνησα loremaster αλλά δεν θυμάμαι κόσμο
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Του έδωσα και κατάλαβε σήμερα.Το ψήνω να πάρω το Moria μετά την εξεταστική
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Για εμένα το παιχνίδι ουσιαστικά αρχίζει έξω από την Moria, κοντά στα level 45. Η Eregion είναι από τις καλύτερες περιοχές, και το "χτίσιμο" προς την είσοδο στη Moria είναι από τις καλύτερα οργανωμένες σκηνές στο παιχνίδι.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Inn of the Forsaken. Για μένα το καλύτερο instance που έχω δει σε ΜΜΟ, βάζοντας κάτω και αρκετά σινγκλ.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Τελειώνω τα Lone Lands, αν και θα αφήσω μερικά deeds. Σειρά έχει η Evendim και μπορεί για ξεσκασμα στην εξετεστική να κάνω τα slayer deeds σε barrows & Lone Lands
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Evendim, μια παπαρια και μίση. Τα αρχικά κουεστς είναι χειρότερα απ&#039; του shire και εκεί που πάει να στρώσει σου πετάει κάτι deeds για κινεζακια.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Αμείλικτος :Ρ <br><br>Σε ποιά περιοχή ξεκίνησες να κάνεις quests, στις φάρμες εκεί νότια στα σύνορα με το Shire? Εκεί ουσιαστικά χόμπιτς μένουν οπότε το ίδιο πνεύμα θα υπάρχει και στα quests.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Ε ναι, το πήρα από την αρχή όντας λέβελ 34. Και μετά δεν είδα πολύ βελτίωση, αφού πέραν των deeds τα quests είναι άψυχα σε σχέση με τα εκπληκτικά Lone-lands.<br><br>ΨΟΦΟΣ ΣΤΟΥΣ ΤΡΙΧΟΠΟΔΑΡΑΔΕΣ
 
Top Bottom