What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Marvel's Avengers

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,844
Το ερώτημα είναι επίσης πώς η κυκλοφορία του Cyberpunk θα επιρεασει την SE να επενδύσει σε ένα νέο Deus Ex στο μέλλον.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
121192796_3615283701871819_8841062370897366531_o.jpg



¯\_(ツ)_/¯
Ναι...... Αυτό περίμενε για να έχει προβλήματα το matchmaking........
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Ακόμα ένα patch.

Αυτό μου άρεσε πιο πολύ
  • Remote faction terminals have been added to outposts, which allow collection of faction assignments and villain sector bounties without the need to visit each faction coordinator in person.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,255
Ακόμα ένα patch.

Αυτό μου άρεσε πιο πολύ
  • Remote faction terminals have been added to outposts, which allow collection of faction assignments and villain sector bounties without the need to visit each faction coordinator in person.

DLSS, nice!
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Και το 1ο State of the Game

 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Seriously? you are the best. Ειδικά αυτά τα credits είναι πολύ καλοδεχούμενα.

Πάντως καθόμουν και σκεφτόμουν όλους αυτούς που λένε ότι δεν έχουν πράγματα να κάνουν στο παιχνίδι. Είμαι στις 50 ώρες και ακόμα δεν έχω καταφέρει να φτιάξω max power armor και οι άλλοι το κάναν την πρωτη βδομάδα. Ε αν καεί κάποιος τόσο και στο wow φτάνει max level . Δεν τους φταιεί κανεις.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Πενήντα ώρες λέει και δεν ντρέπεται, ο νουμπάς που το παίζει και φανμπόυ ναουμ.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
ΑΜΑΝ ΤΟ ΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ OBJECTIVES. ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΟΝΤΩΣ!

Υ.Γ βεβαια το μπορώ και το θέλω , απέχει πολύ
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Σιγά σιγά γεμίζει το War Table αποστολές. Ωραίο το καινούριο outpost, αν είχε και τον Inhuman Reward Vendor θα ήταν άψογο και θα γλυτώναμε τα πέρα δώθε. Τουλάχιστον αύξησαν το movement speed όσο είμαστε σε κάποιο outpost και κινούμαστε φυσιολογικά πλέον. Το ό,τι η AI "μετράει" στο να πιάνει capture points βοηθάει στις Vault missions, μιλώντας γι αυτές ανακάλυψα σήμερα πως αν πατάς το "V" σου δείχνει ακριβώς που είναι το terminal με τον αριθμό που ζητάει. Τόσο καιρό πήγαινα από μνήμης...

Θετικές κινήσεις γενικά :)
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
.....σήμερα πως αν πατάς το "V" σου δείχνει ακριβώς που είναι το terminal με τον αριθμό που ζητάει. Τόσο καιρό πήγαινα από μνήμης...

Θετικές κινήσεις γενικά :)
ΤΙΙΙΙΙ;;;;;; ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ!!!

Με την Καμάλα έχω αρχίσει και τα βρίσκω μπαστούνια πάντως στις endgame αποστολές.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Δύσκολα τα πράγματα για το παιχνίδι, εκτιμούν περίπου 52€ εκ. ζημιές έχει φέρει μέχρι στιγμής. Ήδη πωλείται στο -50% λόγω Black Friday στις κονσόλες.



 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,255
Δύσκολα τα πράγματα για το παιχνίδι, εκτιμούν περίπου 52€ εκ. ζημιές έχει φέρει μέχρι στιγμής. Ήδη πωλείται στο -50% λόγω Black Friday στις κονσόλες.





Ωχ, μεγάλη ζημιά. Δεν αποκλείεται η ανάκαμψη αλλά μοιάζει δύσκολη.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Κατά τα άλλα είχε Microtransactions....
όποιος ασχολήθηκε μπορούσε να ξεκλειδώσει τα πάντα.

Y.Γ
Κάτσε να το λιώσουμε όμως αυτή την εποχή.... γιατί πολλά γίνονται....
 
Last edited:

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Ακόμα ένα μεγάλο patch

 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Στο σημείο να πω ναι μεν ζημία αλλά μη βιάζεστε να το σκοτώσετε. Τουλ από την άποψη να κλείσουν τους σερβερς δεν θα γίνει σύντομα. Μέχρι τότε ίσως να έχει πάρει και τα πάνω του. Το θέμα είναι να μη χάσουν την "όρεξη" τους για υποστήριξη του τίτλου που με τοσα λεφτά που δαπανήθηκαν δεν νομίζω ότι θα πετάξουν λευκή πετσέτα τόσο εύκολα.
 

Snipereye

Umber Hulk
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral
Joined
Sep 17, 2013
Messages
774
Δε ξερω κατα ποσο ειναι κουφια λογια ή δικαιολογιες, παντως δε τους βλεπω να ειναι ετοιμοι να τραβηξουν πριζα.
Για να δουμε πως θα το χειριστουν με το νεο περιεχομενο, ποτε θα το βγαλουν και κυριως την ποιοτητα που θα εχει.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Ετσι οπως εβαλες το citation νομιζα οτι ηταν καποιο νεο signature σου :p
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Σηματοδοτώντας τη Season 1 έρχεται η Kate Bishop δωρεάν στο παιχνίδι στις 8/12 με το δικό της ξεχωριστό story (Operation) και νέο Villain (επιτέλους!) Ενδιαφέρουσα φαίνεται και ως voice Actress θα είναι η Alloy από το Horizon Zero Dawn. Θα ακολουθήσει ο Hawkeye με τη δική του Operation που συνεχίζει μετά της Kate (Early 2021)



Από το press release
The narrative of Marvel’s Avengers will expand over time with the addition of new stories featuring new heroes, villains, mission types, regions, items, and more delivered to players at no additional cost once they own the core game. These stories move the entire Marvel’s Avengers narrative world forward on a multi-year arc, and all new missions are accessible to the entire roster of playable heroes.
 
Last edited:
Top Bottom