What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

MARVEL’S MIDNIGHT SUNS

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
ΣΝΙΚΑΡΟΣ VS LIGHT Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΡΕ ΜΠΡΟ.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Τουλάχιστον για το 2K Launcher, μπορείς να ξεκινήσεις το παιχνίδι από το exe στο φάκελο του, σαν καλός δεινόσαυρος, και δεν ξεκινάει ο launcher. Δεν νομίζω ότι πιάνει για Rockstar και Ubi, αν και δεν το έχω δοκιμάσει.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268
Τουλάχιστον για το 2K Launcher, μπορείς να ξεκινήσεις το παιχνίδι από το exe στο φάκελο του, σαν καλός δεινόσαυρος, και δεν ξεκινάει ο launcher. Δεν νομίζω ότι πιάνει για Rockstar και Ubi, αν και δεν το έχω δοκιμάσει.
ναι αλλά γράφει achievements κτλ στο steam έτσι; Αν δουλεύει να πάω να κάνω custom shortcuts στο steam άμεσα.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Ξηγήθηκε ο Σρε, ακόνισε τις γωνίες του πι μου, είμαι έτοιμος για όλα.

#ΡαντεβούΘανάτουΆντμιΠοράτσο #ΜόρταλΚόμπατΔενΞεχνώ #ΠουνιέςΤαΧριστούγεννα #ΞύλοΣτοΧιόνι
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
μπορείς να κάνεις disable το καρκίνωμα των launchers?????

Δουλεύει και στο Mafia Remastered!!! Το δοκίμασα!! Απλά πρέπει να ξέρεις με ποιο .exe τρέχει το παιχνίδι!!
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Οκ, αναφορά σε Buffy στο Μidnight Suns, οπότε είναι και επίσημο πλέον: Παιχνιδάρα.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Και καθε δευτερη μερα αναφορα ο τονυ ο σταρκ στο Stargate. Παιχνιδαρα x2
 

manofsorrows

Hobgoblin Captain
Joined
Feb 21, 2013
Messages
304
Όπως είπα, αδιαφορώ για το Μarvel setting (και γενικά για super heroes), αλλά το ξεκίνησα για όλα τα υπόλοιπα. 5+ ώρες μες στο παιχνίδι, έχω παίξει σκάρτη 1 ώρα μάχες και 4 ώρες ψάχνω κάθε γωνιά για collectibles και χαζολογάω με τους χαρακτήρες. Και μ'αρέσει! Τόσο που περιμένω πως και πως να σχολάσω και να πάω να λιώσω! Ε που και που σκέφτομαι "τι καλα που θα ήταν να ήταν με τους χαρακτήρες του Μass Effect" π.χ. , αλλά και πάλι...Δεν θα πάρει 10, θα πάρει 9!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Όπως είπα, αδιαφορώ για το Μarvel setting (και γενικά για super heroes), αλλά το ξεκίνησα για όλα τα υπόλοιπα. 5+ ώρες μες στο παιχνίδι, έχω παίξει σκάρτη 1 ώρα μάχες και 4 ώρες ψάχνω κάθε γωνιά για collectibles και χαζολογάω με τους χαρακτήρες. Και μ'αρέσει! Τόσο που περιμένω πως και πως να σχολάσω και να πάω να λιώσω! Ε που και που σκέφτομαι "τι καλα που θα ήταν να ήταν με τους χαρακτήρες του Μass Effect" π.χ. , αλλά και πάλι...Δεν θα πάρει 10, θα πάρει 9!

Με βάση τις απογοητευτικές πωλήσεις του, το Midnight Suns είναι από τα μεγαλύτερα hidden gems στο gaming αυτή την στιγμή. Θα είναι το πρώτο παιχνίδι που θα εγκαταστήσω όταν πάρω Steam Deck, το σύστημα μάχης ήταν καταπληκτικό και είναι πολύ κρίμα που το ευρύ κοινό το απέρριψε λόγω των καρτών ή της Marvel.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Όταν υπάρχει τόσο έντονος ανταγωνισμός για τον περιορισμένο χρόνο και την προσοχή μας εκεί έξω, είναι αναγκαίο ένα υποκειμενικά ελκυστικό setting. Τα mechanics δεν επαρκούν. Μπορούν να σε κρατήσουν σε ένα παιχνίδι, αλλά δύσκολα θα είναι η εισαγωγή σου σε αυτό.
 

manofsorrows

Hobgoblin Captain
Joined
Feb 21, 2013
Messages
304
Πραγματικά λυπηρό που δεν πήγε καλά σε πωλήσεις γιατί είναι μερακλίδικο και τολμηρό μπορείς να πεις στην κατεύθυνση που διάλεξε (Sims-like card-driven tactical) . 'Ισως τώρα με το Ηumble Choice (απ' όπου το τσίμπησα κι εγώ) δει μια άνοδο στην φήμη του, αν και δεν θα βγάλει κέρδη.
 
Top Bottom