What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Μεγαλες Αληθειες

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,530
Επειδη εγω δεν θελω μεροκαματο εχω χρονο. Τυχαια, ξεκινησα να βλεπω καποια μικρα βιντεο με τον Neil deGrasse.
Ηθελα να γινω εξυπνος και βρηκα μερικες αληθειες.
Ειχα δυο στο μανικι αλλα θα ριξω την μια.
Θεωρει παραξενο που υπαρχει η λεξη αθεος. Δεν παιζω γκολφ. υπαρχει λεξη για οσους δεν παιζουν γκολφ; Αυτοι που δεν παιζουν γκολφ κανουν συναντησεις; Αυτοι που δεν κανουν σκι. μαζευονται και συζητανε για το γεγονος οτι δεν κανουν σκι;
Η δευτερη αληθεια ειναι για τα debate αλλα μπορει να γινει πολυπλοκο θεμα. Ειναι θεμα ναι μεν αλλα.

Αν δεν ακολουθουσα παρομοια λογικη και εαν δεν ειχα δει την Εφη Πικουλα, θα ελεγα οτι η λογικη του μου εκανε τρομερη εντυπωση.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,530
Η χρυση συμβουλη της ακροδεξιας και των κυβερνησεων του ντουνια.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,530
Ο λογος που ΕΙΝΑΙ ρεαλιστικο ειναι απλος. Οι πεινασμενοι δεν βρεθηκαν σε μια καλυτερη κοινωνια. Το εορταστικο πνευμα δεν εκανε καλυτερη την ζωη τους. Θα ελεγα οτι την εκανε χειροτερη γιατι προσθεσε στην μιζερια τους.
Πηραν ενα προσωρινο επιδομα, ισα να μην πεθανουν, ωστε να συνεχισουν να παραγουν. Ο θανατος ειναι ρεαλιστικος και μαλιστα, πολλοι με λεφτα, βρεθηκαν να τα σκορπανε γιατι πηραν ειδοποιητηριο θανατου.|
btw

 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,671
Άλλη μεγάλη αλήθεια ότι ο παραπάνω λογαριασμός έχει ξεπεράσει το 50% της ζωής του. :(

They grow so fast. 🥲
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,530
O κοσμος χρησιμοποιει ορολογιες χωρις να γνωριζει την πραγματικη τους εννοια, το γνωριζουμε αυτο.


langen-simple-800px-Generation_timeline.svg.png


Ολες οι γκρινιες επικεντρωνονται στους boomers και τους millennials, ενω οι Gen X βγαινουν εντελως απο το καδρο.
ποιος λεει Gen Χ; και αυτους στο σακι με τους boomers τους βαζουν. Ειναι σαν το Fight Club, κανενας δεν μιλαει για αυτους.
Μετα εγιναν ολα σκατα.

οι πρωτοι gamers 13:30

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,502
Η αλήθεια είναι ότι πραγματικά οι genxάκιδες είναι στο απυροβόλητο, ενώ είναι οι υπεύθυνοι για το "θαύμα" των GenZ...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,530
Ο κουνελος λεει μονο αληθειες, επρεπε να το ειχατε καταλαβει μετα απο τοσο καιρο.
Οι Gen Z ειναι οι ιδιοι η ευθηνη τους.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,809
Ναι αλλά για τη Gen V δε λέτε...
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,892

Για την GenAI γράφει, αλλά άνετα χωράει και σε όλες τις εφαρμογές του web3
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,289
Εξαρτάται από την βάρδια που έχεις και από το τι προηγήθηκε το προηγούμενο βράδυ Μίλτο μου
 
Top Bottom