What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Metro Exodus

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Καλημέρα Αρη!
Αυτό ακριβώς είχα γράψει στο Discord.
Aν συνέκλινε περισσότερο σε RPG αντι για shooter θα παραμιλάγαμε.
Το immersion στο σάπιο, τοξικό, ραδιενεργό κόσμο του (και σαν landscape αλλα και κοινωνικά) ειναι σε τρομερά υψηλα επίπεδα.
Καλημέρες, καλημέρες. Έχω να μπω κάτι μήνες discord, δεν το είχα δει. Ακριβώς, το immersion είναι αυτό που παραπέμπει καθαρά στο fallout. Όλα μοιάζουν τόσο φυσικά να συμβαίνουν και καθόλου βεβιασμένα. Πραγματικά έχουν παραδώσει κάτι μοναδικό.
1 ευρώ στο Xbox Pass του MS Store και ξεκοκαλίζεις το game για ένα ολόκληρο μήνα 🥳
Είμαι στις 24 ώρες και βρίσκομαι ακόμα Κασπία. Άνετα γεμίζει ποιοτικά έναν ολόκληρο μήνα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Είμαι στις 24 ώρες και βρίσκομαι ακόμα Κασπία. Άνετα γεμίζει ποιοτικά έναν ολόκληρο μήνα.

Γι'αυτό θα προτιμούσα να το αγοράσω, να παίξω με την ησυχία μου.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Τέλος. 34 ώρες ποιοτικού gaming. Άντε τώρα να πας να παίξεις τα fps τού σωρού. Άνετο GOTY. Και είχα και το good ending, βλέποντας όμως το bad στο yt, μπορώ να πω πως ήταν πολύ πιο δυνατό. Kudos στους devs.
 

kuivamaa

Death Knight
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
3,207
εν το μεταξύ παρατήρησα ότι στο steam πουλάνε κανονικά τα DLC του :p

Ναι αλλά ουσιαστικά είναι διαθέσιμα μόνο σε όσους το προαγόρασαν στο steam γιατί χρειάζεται το βασικό παιχνίδι. Το οποίο είναι GOTY 2019 ε;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Ναι αλλά ουσιαστικά είναι διαθέσιμα μόνο σε όσους το προαγόρασαν στο steam γιατί χρειάζεται το βασικό παιχνίδι. Το οποίο είναι GOTY 2019 ε;
άντε να βγει gog με discount στα 10€ να το πάρω και εγώ ο φτωχομπινές, ΑΝ καταφέρω να τρέξει στο σύστημα :p
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,152
άντε να βγει gog με discount στα 10€ να το πάρω και εγώ ο φτωχομπινές, ΑΝ καταφέρω να τρέξει στο σύστημα :p
με 11 ευρώ που είναι η συνδρομή μπορείς να το παίξεις άμεσα στο game pass των windows
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,640
More like 1 ευρώ.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Έκανα μεγάλη θυσία να μην τα έχω κουτάτα, δεν θα κάνω και άλλη να μην τα έχω ούτε ψηφιακά :p
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,640
Κάτσε τότε και περίμενε να πέσει στα 5 ευρώ σε 2 χρόνια, ΦΤΩΧΕ Ε ΦΤΩΧΕ
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Για gog τίποτα; Πάω να ρωτήσω.

edit, arkidia...

metro-gog.png
 
Last edited:
Top Bottom