What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Μοναχικά Giveaways

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
Άντε έμπα και συ να δούμε τι θα καταλάβεις!?
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
https://www.youtube.com/watch?v=2RD0JKF2640

Για το Really Big Sky νικητής είναι ο.. Ba-tho-ryyyyyyy
<span class="bbcode_spoiler">2.Bathory
3.Bald_Killer_Clone
1.JonIrenicus13</span>

Το άλλο με τους πιγκουίνους το παίρνει ο.. Jon-I-re-ni-cus
<span class="bbcode_spoiler">1.JonIrenicus13
3.Bathory
2.Cercaphus
4.Bald_Killer_Clone</span>

Οι κωδικοί σας θα σταλούν με PM!
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Kέρδισα! Και δουλεύει! Ουόου! :cheers:
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
Δουλεύει ε!? Εντυπωσιακό!!! Πρόσεξε μην το κάνεις install καταλάθος!!!
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Όχι, βέβαια, για ποιον μας πέρασες; Τριπλοτσέκαρα μην το πάτησα καταλάθος
και μετά το μετέφερα στην υποκατηγορία "Oύτε αν ήσουν το τελευταίο παιχνίδι στη Γη" :lol:
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528


Bathory wrote:
Όχι, βέβαια, για ποιον μας πέρασες; Τριπλοτσέκαρα μην το πάτησα καταλάθος
και μετά το μετέφερα στην υποκατηγορία "Oύτε αν ήσουν το τελευταίο παιχνίδι στη Γη" :lol:</blockquote>

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Δηλώνω υπερήφανος κάτοχος τού παιχνιδιού που κέρδισα. Όχι, δεν ξέρω πως το λένε.
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
Σημασία έχει το ότι κέρδισες! Το τι δεν παίζει κανέναν απολύτως ρόλο! Μην είσαι και πλεονέκτης!
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
Όποιος για τον έναν ή τον άλλον λόγο δεν κατάφερε να τσιμπήσει το Viking: Battle for Asgard από την SEGA μπορεί να ηρεμήσει! Έχω έξτρα κωδικό για σας! Βλέπετε την πάτησα με το Binary Domain που δινε και την τελευταία φορά χρησιμοποίησα και το δεύτερο mail μου για να μαι σίγουρος! Οπότε συμφορουμήτες και συμφορουμήτισσες δηλώστε συμμετοχή όσοι ενδιαφέρεστε και Πέμπτη, Παρασκευή, το πολύ Σάββατο γίνεται κλήρωση για να δούμε ποιος, ποιος, ποιος θα φάγωθ... εεε κερδίσει! Στον παραπάνω κωδικό συμπεριλαμβάνονται και τα Gunstar Heroes και Renegade Ops!
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Αν όχι Σάββατο, το πολύ πολύ να γίνει Κυριακή, το αργότερο Δευτέρα. Υπό διαπραγμάτευση είναι και η Τρίτη.<br><br><span class="bbcode_spoiler">Τώρα ξέρω, περιμένεις να σου δώκω σχαρίκια. Άντε, τα κέρδισες. Τα σχαρίκια μου λοιπόν.  :drinks:</span><br><br>υγ. μη με βάλεις στην κλήρωση.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Αδερφέ μάλλον έχω και εγώ ένα extra κλειδί. Μπορώ να το βάλω να έχουμε (για την ώρα) όσα κλειδιά είναι και οι συμμετέχοντες;
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
Εννοείται ρε συ! Κ αύριο τους μοιράζουμε! Ναι τ&#039; αποφάσισα! Μάλλον αύριο! Θα δείξει!
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
Ήρθε η ώρα της κλήρωσης! Ναι ρε! Θα κάνω και κλήρωση! Έτσι! Γιατί μπορώ!!! <br><br>1.Pain<br>2.Cercaphus<br><br>και νικητής είναι ο Cercaphus(έχεις pm)!!! Και ο Pain(λογικά θα σου στείλει ο J.Lynx)(τ&#039; ακούς J.Lynx???)!!!<br><br><span class="bbcode_spoiler">2.Cercaphus<br>1.Pain</span>
 
Top Bottom