What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Νέος στο site; Έμπα εδώ! (ή αλλιώς, κάνε το γνωστό Welcome post σου)

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
<blockquote><br>εγκλιματίστικες αμέσως  :hmm:<br></blockquote><br><br>Αυτο.
 

donatello

Gelatinous Cube
Joined
Sep 9, 2016
Messages
70
Δηλαδη θελατε να ειμαι αφαντος?<br>Δεν σας αρεσει τα νεα μελη να ειναι ενεργα?
 

donatello

Gelatinous Cube
Joined
Sep 9, 2016
Messages
70
Α καλα τι προβλημα ειναι αυτο που εχετε?<br>Καθε φορα που βαζω ενα βιντεακι δεν φαινεται ο τιτλος του<br>Να δειτε<br>https://www.youtube.com/watch?v=4NVDBwtE0S8
 

cercaphus

Mind-flayer
Joined
Feb 26, 2015
Messages
1,804
<blockquote><br>Δηλαδη θελατε να ειμαι αφαντος?<br>Δεν σας αρεσει τα νεα μελη να ειναι ενεργα?<br></blockquote><br><br>ΌΧΙ! Εγώ θέλω να είσαι δυνατός και φανερός, αλλά να είσαι και φαντομάς για να χτυπάς <br>και να μας προστατεύεις από τον κακό τον Σρέντερ!  :ninja:<br><br><br><br>Y.Σ. Γαμάτη φάτσα έχεις βάλει στο άβαταρ! Είναι οβάλ το κάδρο όπως είναι οβάλ το πρόσωπο της χελώνας, είναι καδραρισμένο και κεντρικά, έχει και αυτό το θυμωμένο βλέμμα, ψαγμένη επιλογή!<br><br><br>Sent from my N5206 using Tapatalk<br><br>
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
ντονατελο, απο ποια φυλη εισαι?<br>μηπως ειναι μπλε??
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
<blockquote><br>ντονατελο, απο ποια φυλη εισαι?<br>μηπως ειναι μπλε??<br></blockquote><br><br>Ναι.<br><span class="bbcode_spoiler">Πίτσες</span> μπλε.
 

donatello

Gelatinous Cube
Joined
Sep 9, 2016
Messages
70
Καλα λεω εγω οτι δεν πατε καλα εσεις<br>Μαλλον σας αξιζει ο Shredder<br>Θα φερω ομως και τα αδερφια μου και θα δειτε εσεις<br>Cercaphus θα ειμαι ο πιο δυνατος εδω μεσα<br>Κοντα μου δεν χρειαζεται να φοβασαι τιποτα
 

alas

Hobgoblin Captain
Joined
Feb 28, 2017
Messages
257
Καλησπέρα, με λένε Χρήστο. Βρήκα τυχαία το site απο link στο review του Numenera σε κουβέντα στο Steam. Είμαι πολλά χρόνια ουσιαστικά απών απο το ελληνικό internet και τα Ελληνικά δρώμενα γενικότερα, δεν είχα ιδέα πως υπάρχουν τέτοιες κοινότητες ακόμα. Αλλά φάνηκε ενδιαφέρον, είδα και ένα παλιό γνώριμο. Και είπα δε βαριέσαι.<br><br>Για το παιχνιδικό παρελθόν μου να αναφέρω επιγραμματικά πως είμαι gamer on and off περισσότερα απο 25 χρόνια. Αγαπώ τα κλασσικά RPGs και Adventures, όπως και τα Grand Strategies, και δε θα πω όχι σε ένα Super Mario Bros run όποτε κάτσει. Δε συμπαθώ ιδιαίτερα τα multiplayer παιχνίδια και τα αποφεύγω, αλλά γενικά μπορώ να πω πως έχω μια μάλλον ευρεία γκάμα.<br><br>
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Νομίζω θα σου αρέσει εδώ, καλώς ήλθες φίλε.
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Καλωσόρισες στην παρέα μας. Please fasten your seat-belt.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Χρήστο, καλώς όρισες. Όλα είναι μία ιδέα, μέχρι να ξεκινήσεις το Rocket League.
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Καλώς ήρθες Χρηστάρα. Όπως τα είπε ο North από πάνω σχετικά με το Rocket League [emoji38]
 

alas

Hobgoblin Captain
Joined
Feb 28, 2017
Messages
257
Τι να πω παιδιά, δε το έχω ακόμα δοκιμάσει το Rocket League. Αλλά αν είναι κατάσταση μαζευόμαστε παρέα και "απ&#039;το σπίτι δε θα βγω, πίνω μπάφους και παίζω προ" μάλλον δε θα με κερδίσει, οπως δεν με είχε κερδίσει τότε και το προ, παρότι καίγονταν οι φίλοι μου με δαύτο σε ατέλειωτα τουρνουά.<br><br>Ευχαριστώ όλους για τα καλωσορίσματα.
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
<blockquote><br>Τι να πω παιδιά, δε το έχω ακόμα δοκιμάσει το Rocket League. Αλλά αν είναι κατάσταση μαζευόμαστε παρέα και "απ&#039;το σπίτι δε θα βγω, πίνω μπάφους και παίζω προ" μάλλον δε θα με κερδίσει, οπως δεν με είχε κερδίσει τότε και το προ, παρότι καίγονταν οι φίλοι μου με δαύτο σε ατέλειωτα τουρνουά.<br><br>Ευχαριστώ όλους για τα καλωσορίσματα.<br></blockquote><br><br>Είσαι σε πολύ καλό δρόμο. Ξεκινάς όπως ξεκινήσαμε όλοι  :lol: :lol: :lol:
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Καλώς μας ήρθες Χρήστο αν το username Daedra Lord σε ελληνικό φόρουμ σου λέει κάτι στείλε πμ.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Καλώς ήρθες φίλτατε. Παίξε Division και κατά προτίμηση το Last Stand.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
welcome στην hardcore κοινοτητα μας  :salute:
 
Top Bottom