What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

No Man's Sky

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,345
Πότε θα κάνουν καμία έκπτωση πάνω από 50%; Θέλω να το πάρω κάποια στιγμή αλλά με ανησυχεί το survival που γενικά δεν με γοητεύει.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,423
Πότε θα κάνουν καμία έκπτωση πάνω από 50%; Θέλω να το πάρω κάποια στιγμή αλλά με ανησυχεί το survival που γενικά δεν με γοητεύει.

Μήπως θες και να σε πληρώσουμε για να παίξεις το ένατο καλύτερο παιχνίδι όλων των εποχων; Μέχρι και ο Νίτρος θα ήταν αντίθετος με αυτό.

Τέλος πάντων, ρίξε μια ματιά εδώ.

Εναλλακτικά, game pass φυσικά...
 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,345
Μήπως θες και να σε πληρώσουμε για να παίξεις το ένατο καλύτερο παιχνίδι όλων των εποχων; Μέχρι και ο Νίτρος θα ήταν αντίθετος με αυτό.

Τέλος πάντων, ρίξε μια ματιά εδώ.

Εναλλακτικά, game pass φυσικά...

Πάλι πολλά είναι. 10€ είμαι διατεθειμένος να δώσω, όχι παραπάνω.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,393
μέχρι και εγώ έδωσα 15άρι στο ίνστα για κλειδάκι ρε, αν και βλέπω έχει ανέβει στα 20 τώρα, πληθωρισμός λογικά :p
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,393
Καλά πήγε αυτό... πάω να ανοίξω το save... μπουμ...

Νέο παιχνίδι ξεκινάει κανονικά.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,345
Έτσι στο άσχετο δεν φορτώνει το save σου; Μήπως παίζει κάτι με το cloud sync;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,393
κάτι με τον πλανήτη παίζει, προσπαθώ να χακάρω το save με editor να με μεταφέρω αλλού τώρα, μπας και... μιλάμε για άπειρες ώρες...
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,423
Έχει ξανατύχει update να σπάσει το save compatibility, σε 2-3 μέρες θα το πατσάρουν λογικά.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,393
Έχει ξανατύχει update να σπάσει το save compatibility, σε 2-3 μέρες θα το πατσάρουν λογικά.
δε βλέπω γενική γκρίνια για κάτι τέτοιο, οπότε πολύ φοβάμαι μην έπεσαι σε περιπτωσάρα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,393
ok κατάφερα με τον save editor να με μετακινήσω αλλού, δούλεψε το παιχνίδι, έφαγα ένα Crash to desktop με το ίδιο error code αλλά το παιχνίδι συνεχίζει να δουλεύει. Έπαιξα καμιά ώρα μετά το τελευταίο crash χωρίς θέμα, για να δουμε.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,345
ok κατάφερα με τον save editor να με μετακινήσω αλλού, δούλεψε το παιχνίδι, έφαγα ένα Crash to desktop με το ίδιο error code αλλά το παιχνίδι συνεχίζει να δουλεύει. Έπαιξα καμιά ώρα μετά το τελευταίο crash χωρίς θέμα, για να δουμε.

Και μετά θες να δώσω 15€.
 

ebon page

Gelatinous Cube
Joined
Dec 1, 2012
Messages
163
Και μετά θες να δώσω 15€.

Admiral, το παιχνιδι αξίζει τα 15 ευρώ. Αξίζει και τα 25 ευρώ που συχνά το βρίσκεις σε έκπτωση στο steam.

Έχω γράψει πριν κανα δυο σελίδες την κριτική μου για το παιχνίδι και το τι προβλήματα βλέπω εγώ σε αυτό. Παρ' αυτά, η πρώτη εμπειρια, πάλι συμφωνα με την γνώμη μου, είναι πολύ καλή και αξίζει να δώσεις τα φράγκα.

Στο λογαριασμό μου στο steam βλέπω 393 ωρες gameplay, οπότε δεν είναι και άσχημα. Και σίγουρα κάποια στιγμή θα το εγκαταστήσω ξανά για να ταξιδέψω σε κάποιο γαλαξία.

Όλα αυτά βέβαια με την προυπόθεση πως σου αρέσουν τα exploration, crafting παιχνιδια που ουσιστικά τους στοχους για το τι θες να κάνεις τους θέτεις εσύ και όχι κάποιο questline.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,393
Summoning @Admiral να του κάνει ένα τσεκ αν προλαβαίνει
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,345
Summoning @Admiral να του κάνει ένα τσεκ αν προλαβαίνει

Το είχα ήδη δοκιμάσει μέσω Game Pass, έγινε κάτι το ιδιαίτερο για το οποίο αξίζει να επανέλθω;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,393
Το είχα ήδη δοκιμάσει μέσω Game Pass, έγινε κάτι το ιδιαίτερο για το οποίο αξίζει να επανέλθω;
nop αν δεν σου κλίκαρε τότε δεν θα σου κλικάρει τώρα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,393
ΜΟΥΡΑΙΙΙΙΙΙ



Dock your fully customised starship in the sleek new space stations
Space Station interiors are now procedurally generated and vary dramatically from station to station. A huge range of different designs are waiting to be found, as well as a wide array of atmospheric and lighting arrangements.
Disassemble starships at the Starship Outfitting station to break them into reusable components. These salvaged customisation modules can be used to fabricate a brand new, fully custom starship.
Fleets of frigates engaged in interstellar expeditions may reach out for remote guidance, or even request your presence for direct intervention!

Δεν είναι τίποτα σπουδαίο, αλλά γουστάρω.
Φοβάμαι ότι το έσβησα προχθές όμως και πρέπει να το κατεβάσω πάλι :p
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,345
Εμ γιατί κάνεις τέτοια λάθη! Δεν ξέρεις ότι παραμονεύει το επόμενο update;
 
Top Bottom