What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,694
χρονια πολλα

victory-the-reichstag-berlin-1945-russian-soldiers-wallpaper-preview.jpg
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,670
Για μια εταιρία που θα συνεχίσει να έχει (για κάμποσο καιρό ακόμη) σαν μεγάλο μέρος του τζίρους της τα γαλακτοκομικά προϊόντα, το πιο λογικό είναι να αφαιρέσει απο το σήμα της την κοπελιά με την καρδάρα.....
Τα παγωτά της πάντως απο το 2006 τα έχει αγοράσει η nestle.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Για μια εταιρία που θα συνεχίσει να έχει (για κάμποσο καιρό ακόμη) σαν μεγάλο μέρος του τζίρους της τα γαλακτοκομικά προϊόντα, το πιο λογικό είναι να αφαιρέσει απο το σήμα της την κοπελιά με την καρδάρα.....
Τα παγωτά της πάντως απο το 2006 τα έχει αγοράσει η nestle.
τι στο διάβολο είναι αυτό το έκτρωμα; σαν να έβαλαν το παλιό λογότυπο με χαμηλής ανάλυσης αρχείο σε εφαρμογή τύπου "vectorize" ένα πράμα...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Therapist: "Dwarfs Metal isn't real"
Dwarfs metal:
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,654
Οριακά παίζει να μην είχε βγει αν είναι η περίοδος μεταξύ 97 (Tomb Raider II) και 98 (όταν βγήκε το πρώτο BG).

Τι παιχνιδάρα το Turok στο N64. Το Chronoscepter θέριζε.
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,694
Οριακά παίζει να μην είχε βγει αν είναι η περίοδος μεταξύ 97 (Tomb Raider II) και 98 (όταν βγήκε το πρώτο BG).
Θα το περιορίσω και άλλο. Δεν έχει βγει ούτε το StarCraft.

Παρατηρήστε τα δύο φλόπι!
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,779
Οριακά παίζει να μην είχε βγει αν είναι η περίοδος μεταξύ 97 (Tomb Raider II) και 98 (όταν βγήκε το πρώτο BG).
Όντως οριακό, το Ocarina είχε βγει περίπου ένα μήνα πριν το BG :p
Turok καλό, αλλά το 2 πιο δυνατό.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Ναι πρεπει να εχετε δικιο παιδια! Παιζει για λιγους μηνες να το χανουμε το BG...ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ ΝΑΝΑΙ! :cry:
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,694
Όντως οριακό, το Ocarina είχε βγει περίπου ένα μήνα πριν το BG :p
Turok καλό, αλλά το 2 πιο δυνατό.
Σωστά, δεν κοίταξα για το Zelda ούτε ήξερα πότε βγήκε. Αλλά γιατί δεν βλέπω Starcraft;
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Αν δεν κάνω λάθος στην αφίσα είναι η Ρεάλ του '97-'98 που το πήρε απέναντι στην Γιούβε με το γκολ του Μιγιάτοβιτς.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
νταξ παιδιά μην σκοτώνεστε κιόλας, μπορεί να το έκανε κάποιος που δεν το έζησε καν ξέρω εγώ :p

άλλωστε τα ηχειάκια νομίζω είναι αισθητά νεότερα και σίγουρα το headset επάνω στην καρέκλα είναι εκτός εποχής.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
νταξ παιδιά μην σκοτώνεστε κιόλας, μπορεί να το έκανε κάποιος που δεν το έζησε καν ξέρω εγώ :p

άλλωστε τα ηχειάκια νομίζω είναι αισθητά νεότερα και σίγουρα το headset επάνω στην καρέκλα είναι εκτός εποχής.
 
Top Bottom