What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

peisistratos

Hobgoblin Captain
Joined
Mar 4, 2014
Messages
319
ποια δηλητηριαση, καραμπινατο στερητικο συνδρομο rocket league, ακου με που σε λεω. αντε καλη αναρρωση
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Περαστικά  ρε Τσόκαρε, άμα ήμουν Αθήνα θα σε βοήθαγα. Το Θριάσιο το δοκίμασες;
 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,625
Θριάσσιο στην Ελευσινα και Αττικο στο Χαιδαρι ειναι ενα τσιγαρο δρομος και τα δύο.<br>Ειμαι Πειραιά Τσόκ μεχρι το απογευμα, αν χρειαστείς κάτι μπορώ να πεταχτώ απο τη δουλειά! πμ τηλεφωνο<br>
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Χιλια ευχαριστω μαγκες. Με κατατοπεισε το κουμπαρακι του βορειου αλλα δεν μπορεσα να βρω με τπτ ταξι να παω και τη παλεψα με κατι ντεπον και ιμοντιουμ. Τελειωσα με τη σχολη. Παω αεροδρομιο. Στις 7 πεταω για σπιτι. Στις 12 θα μπω ροκελι.
 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,625
Nα μην παραλείψεις να μας πεις απο που έφαγες Νίκο! <br> :silly: :silly: :silly:
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Ορεξη να χεις λεγεται η μλκια... και δυστυχως ειχα μπολικη ορεξη.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
Ρε παίδες! Τι σκατά έγινε, ας μου εξηγήσει κάποιος, γιατί θα τρελαθώ.<br><br>Έπαιζα για περίπου ένα μήνα Spec Ops : The Line. Το τερμάτισα την Κυριακή και είπα να το ξαναρχίσω στο FUBAR.<br> Όλα καλά μέχρι σήμερα, που έφτασα στο 13ο κεφάλαιο. Στην πιο δύσκολη μάχη. Πεθαίνω 2 φορές, ε λέω "του πούστη. fight another day".<br>Πάω να μπω όμως το απόγευμα (μετά από 4 ώρες), χωρίς να κλείσω τον υπολογιστή και ενώ φορτωνε τις πρώτες εικόνες των devs , μετά κόλλαγε το κυκλάκι του loading και δεν φόρτωνε. <br><br>Έκανα verify integrity απ το Steam, έκανα uninstall και το ξανακατέβασα.<br>Τα ίδια σκατά.<br><br>Τι άλλο να κάνω; Στο ίντερνετ δεν βρήκα κάτι σχετικό με το πρόβλημα μου. Απ το πουθενά ρε πούστη μου -.-
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
έριξα μερικές καρατιές στο μπροστινό μέρος του κουτιού. <br>Υπάρχει κάνας οδηγός για ξύλο στον επεξεργαστή; Τι πρέπει να προσέχουμε; Αν βάλω οινόπνευμα μετά στις πληγές θα μου κρατήσει κακία;
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
οχι οινοπνευμα, τσουζει.<br>βαλτου τσιρότα καλυτερα.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
την πάστα/πλακούντα κάνει να την βάλω στα γιουβαρλάκια;  Θα το καταλάβει ο γιος μου;<br><br>/manules tu facebo0k mode off
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,778
<blockquote><br>Αν βάλω οινόπνευμα μετά στις πληγές θα μου κρατήσει κακία;<br></blockquote><br><br>Αν θέλεις πραγματικά Να Πληρώσει™, αλάτι.
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
α, και μην εισαι νιουμπάς, γινε παουερ γιουζερ. την παστα του επεξεργαστη μην την παρεις απ οπου ναναι. εγω τις τσιμπαω απ το μαξ περυ.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Αν συνεχίζεται το ίδιο πρόβλημα , πιθανόν κάτι θα τρέχει με το steam , πιθανόν.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
Τελικά το παιχνίδι αυτό κλείνει το Steam, γι&#039;αυτό κολλάει μετά και θέλει τασκ μάνατζερ. Δοκίμασα επίσης να το μεταφέρω σε άλλο σκληρό. Τα ίδια σκατά.<br><br>Άλλη λύση;
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Δοκίμασες να κλείσεις το overlay για το συγκεκριμένο game;
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
<blockquote><br>Δοκίμασες να κλείσεις το overlay για το συγκεκριμένο game;<br></blockquote><br><br>όχι και μαλακία βέβαια που δεν το σκέφτηκα. <br>Τώρα διέγραψα το steam και το ξανάεγκατέστησα.<br><br>Αν έκλεινα το overlay δεν θα δούλευαν τα achievements,έτσι δεν είναι;
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
<blockquote><br>Αν έκλεινα το overlay δεν θα δούλευαν τα achievements,έτσι δεν είναι;<br></blockquote><br>Δεν νομίζω να επηρεάζονται.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,426
<blockquote>Αν έκλεινα το overlay δεν θα δούλευαν τα achievements,έτσι δεν είναι;<br></blockquote><br><br>Θα ξεκλειδώσουν κανονικά, αλλά δε θα τα δεις να κάνουν pop-up.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
To φτιαξα τελικά. Ήθελε σβουριχτή μπουνιά ο πυκνωτής της GPU.<br><br>Και τα saves ήταν απείραχτα. ΕΥΤΥΧΩΣ!<br><br><span class="bbcode_spoiler">Έφτιαξε κάνοντας uninstall/reinstall το Steam.</span>
 
Top Bottom