What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Αυτη η κατσικοποδαρη κατσικα φταιει.<br>Η ελληνιδα, με την 24ωρη μιρλα. Εφυγε και εκτος του οτι βουτηξε κατι πραγματακια απο το σπιτι και τα χαρισε. Μου αφησε την εκτοπλασματικη της μορφη για να με τιμωρει wireless.<br><br>Η κοπελα της ιστοριας, ειναι μια μαυρουλα καλονη που με ψηνει να την κρατησω.<br><br>Τον "φιλο" τον βλεπω συχνα. Εχει χομπι το tecnho ντιτζειλικι. Μου εδωσε κατι mix και φτιαχνω ενα ερασιτεχνικο video.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
<blockquote><br>Αυτη η κατσικοποδαρη κατσικα φταιει.<br>Η ελληνιδα, με την 24ωρη μιρλα. Εφυγε και εκτος του οτι βουτηξε κατι πραγματακια απο το σπιτι και τα χαρισε. Μου αφησε την εκτοπλασματικη της μορφη για να με τιμωρει wireless.<br></blockquote><br><br>πως τόλμησε και βούτηξε πράγματα. από που την ψώνισες την ελαφροχερισα?
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
που πας και μπλεκεις ρε λελο.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
σωστα τα λες. αμα δεν την πατήσουμε και δεν θα μάθουμε ουτε ιστορίες θα εχουμε.
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,741
να προσεχεται μην σας βουτηξουν τιποτα απο το pc,οι γυναικες ξαναγινονται.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Καλησπέρα σας !!!<br><br>Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω αν γνωρίζετε.<br><br>Γίνεται κάποια μεταχειρισμένα ηλεκτρονικά παιχνίδια που πουλιούνται για μια συγκεκριμένη πλατφόρμα να λειτουργήσουν-αναγνωριστούν (άρα και να παίξουν) σε υπολογιστή μέσω κάπιου emulator (προσομειωτή) ή με κάποιο άλλο τρόπο?
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Εγω διακρινω εναν χειρισμο των λεξεων που παραπεμπει σε παπατζη βουλευτη. Ειμαι σιγουρος οτι εχεις παρει τον κακο τον δρομο. Τον κατηφορο. Χωρις πληροφοριες και αοριστους emulators δεν βλεπω να κανεις προκοπη.
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Γενικά ναι, μέχρι και ps2 wii γενιές. Ps3 δεν παιζει ακόμα κάτι βιώσιμο. Btw όντως τι παίζει με τις διατυπώσεις; Σου ροκανισε το μυαλό η Έκθεση;
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Μάλλον αυτό φαίνεται . <br><br>Επομένως , να μην ελπίζω για ps3 , xbox 360 , ps4 , xbox one παιχνίδια στον υπολογιστή τουλάχιστον όσον αφορά το κομμάτι των emulators?<br>
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
δεν ηξερα που να το κολησω. νομιζω εδω ταιριαζει καλυτερα<br>https://www.digitalmusicnews.com/2017/02/21/kiss-air-guitar-strings/" class="bbcode_url">https://www.digitalmusicnews.com/2017/02/21/kiss-air-guitar-strings/<br><br>KISS Precision-Manufactured ‘Air Guitar Strings’ Available for $3.99 <br>ο κοπανιστος αερας κοστιζει 4$ και μετα λενε για την κριση στην ελλαδα.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
<blockquote><br>δεν ηξερα που να το κολησω. νομιζω εδω ταιριαζει καλυτερα<br>https://www.digitalmusicnews.com/2017/02/21/kiss-air-guitar-strings/" class="bbcode_url">https://www.digitalmusicnews.com/2017/02/21/kiss-air-guitar-strings/<br><br>KISS Precision-Manufactured ‘Air Guitar Strings’ Available for $3.99 <br>ο κοπανιστος αερας κοστιζει 4$ και μετα λενε για την κριση στην ελλαδα.<br></blockquote><br><br>να τις πάρω για το μπάσο μου xD  η δεν βγαίνουν για μπασο? εχω εύκαιρη μια κιθάρα αν είναι.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,269
Ωραία, και έχω την ψευτοστρατ τόσους μήνες με 4 χορδές. Θα γλιτώσω 6€ και δεν θα μπορούν να μου τις κλέψουν!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
Βασικά οι air guitar strings άνετα γίνονται δώρο προς κάποιον, και θα γελάσει και θα το εκτιμήσει κιόλας.<br><br>Οσμίστηκε αγέννητες πενταροδεκάρες από κέρδη και εκεί ο Gene Simmons και χώθηκε σαν τον γύπα.
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,324
<blockquote><br>Οσμίστηκε αγέννητες πενταροδεκάρες από κέρδη και εκεί ο Gene Simmons και χώθηκε σαν τον γύπα.<br></blockquote><br><br>Το πως κατάφερες και έχωσες 2 στερεότυπα σε μία πρόταση ούτε εσύ πρέπει να το κατάλαβες  :rofl2:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Ο σιμονας πρεπει να ειναι η αχρηστοτερη rock φιγουρα στην ιστορια του ροκ.  Ο τυπος εγινε μουσικος μπας και μαμησει. Τι να λεμε τωρα? Εκτος των αλλων, ειναι και στους kiss. Στρακαστρουκες, ιδρωμενες μπογιες και απο μουσικη, τιποτα της προκοπης.<br><br>Εβγαλα την χολη μου απο την ριζα για να βγαλω τοσο φαρμακι. Αλλα γιατι φαρμακι?  Υπαρχουν απο το 1900ποτε. Εχουν βγαλει δεν ξερω ποσους δισκους αλλα υποθετω πολλους. Ποσα τραγουδια τους παιζονται? Μηπως μονο ενα? Χολη λεμε.<br><br>Παντως θα γουσταρα να παω σε φαση-event με air quitar τυπακια. Μερικοι ειναι πολυ καλοι.<br><br>[youtube]https://youtu.be/U8iVaYDeL1E[/youtube]<br>
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
Οι KISS όσο ήταν μέσα ο Ace Frehley και ο Peter Criss, οι μόνοι δηλαδή που ένιωθαν το ΡΩΚΕΡΟΛ και ήθελαν να έχουν και λίγη καλλιτεχνική αναγνώριση πέρα από το να πηδάνε γκομενίδια και να είναι ένα περιφερόμενο τσίρκο, μια χαρά διασκεδασάρικο rock and roll έπαιζαν για την εποχή τους. Εκεί στο 78-79 η μπάντα άρχισε να ακολουθεί αποκλειστικά τις επιταγές του Simmons και του Stanley και μετατράπηκε σε μια disco παιδική χαρά (κυριολεκτικά), το παιχνίδι χάθηκε νταξ.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,664
<blockquote><br>Ο σιμονας πρεπει να ειναι η αχρηστοτερη rock φιγουρα στην ιστορια του ροκ.  Ο τυπος εγινε μουσικος μπας και μαμησει. Τι να λεμε τωρα?<br></blockquote><br><br>ΚΑΙ ΤΟ ΈΚΑΝΕ. U, JELLY? :trollface:<br><br>Μια χαρά μουσική είχαν οι ΚΙΣΣ.
 
Top Bottom