What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,326
Ok, έδειραν έναν random τύπο γιατί αρνήθηκε να ακολουθήσει τις "οδηγίες" της αεροπορικής και στη συνέχεια της εταιρείας secutity...<br><br>Όταν στην Ελλάδα τα ΜΑΤ έδερναν συνταξιούχους γιατί διεκδικούσαν τα δεδουλευμένα τους, αυτοί ήταν πάνω στα δέντρα.<br><br><span class="bbcode_spoiler">Προφανώς ανεκδιήγητο το γεγονός, απλά όχι και τόσο άξιο προσοχής.</span>
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Με τους συνταξιουχους ειχε γινει μια ψιλοφασαρια. Το γνωστο και τραγικο, ειναι η πλειοψηφια της τριτης ηλικιας. Συνεχισαν να ψηφιζουν πασοκ.<br><br>Τωρα για τον ξυλοδαρμο στο σεροπλανο. ειναι δειγμα των καιρων μας.
 

hypersyntelikos

Hobgoblin Captain
Joined
Apr 8, 2017
Messages
245
<blockquote><br>Ok, έδειραν έναν random τύπο γιατί αρνήθηκε να ακολουθήσει τις "οδηγίες" της αεροπορικής και στη συνέχεια της εταιρείας secutity...<br><br>Όταν στην Ελλάδα τα ΜΑΤ έδερναν συνταξιούχους γιατί διεκδικούσαν τα δεδουλευμένα τους, αυτοί ήταν πάνω στα δέντρα.<br><br><span class="bbcode_spoiler">Προφανώς ανεκδιήγητο το γεγονός, απλά όχι και τόσο άξιο προσοχής.</span><br></blockquote><br><br>Δέν ήταν ακριβώς σεκιούριτι αλλά χειρότερο, πολιτειακή αυτόνομη (αυτοχρηματοδοτούμενη) αστυνομία του αεροδρομίου.<br>Ο μπάρμπας έχει προσλάβει δύο δικηγόρους έναν εβραικής και έναν ή ελληνικής ή ιταλικής καταγωγής με εμπειρία και ειδίκευση σε παρόμοια περιστατικά.<br>Δεν λυπάμαι καθόλου την United την εμπλεκόμενη αεροπορική δηλαδή αλλά και την αστυνομία του αεροδρομίου, σαν εικόνα μόνο έχω αυτή του Σκρούτζ να βουτά στο χρυσάφι με τη διαφορά πως ο Σκρούτζ έχει τη μορφή του ασιατικής καταγωγής γιατρού που έδειραν.
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Παλευω να κανω μια πολυ μεγαλη αλλαγη στη ζωη μου. Εμπεριεχει ενα ρισκο αλλα θεωρω πως ειναι μικρο μπροστα στα καλα που θα μου προσφερει εφοσον παει καλα. Σκεφτομαι επιτελους να φυγω μετα απο 6 χρονια απο το μπουρδελο που δουλευω και να παω σε αλλο πλοιο. <br><br>Θα δουλευω σε γραφειο και θα πηγαινω ταξιδι 4-5 φορες τον μηνα.<br><br>Εφοσον παει καλα, θα ειμαι σχεδον τις διπλασιες ημερες με την οικογενεια μου απ οτι ως τωρα, ιδια λεφτα με αυτα που παιρνω ηδη 100 φορες παραπανω καλυτερες συνθηκες εργασιας και σεβασμος προς αυτο που προσφερω. <br><br>Ηθελα απλα να το μοιραστω με καποιον και επειδη ειναι επικνδυνο πριν γινει το τελικο ντιλ να το πω εδω παραεξω, το εγραψα εδω.
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Με το καλό Τσόκαρε, να έρθουν όλα έτσι. Βάλτα καλού κακού σε ένα <br><strike>forum eyes only.</strike> (χμμμ νομίζω πως έχει χαλάσει το κουμπί...)
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Εύχομαι να σου παν καλά τσοκ o/
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Το ρισκο και τα απροοπτα συμβαινουν ακομα και οταν αδρανουμε. Δεν ειναι τα αγνωστα νερα που θα μας βαλουν σε περιπετειες. Οι εμπειριες μας ειναι αυτες που ανοιγουν αλλες πορτες με περισσοτερα σκαλοπατια. <br><br>Ευχομαι να πετυχεις τους στοχους σου.<br>εχεις και το plus του pc gamer. <br>Ειμαστε ανωτερη μορφη ζωης.<br> :pcmr:<br><br>Καποιες φορες θελω να γραψω κι εγω διαφορα σεντονια, αλλα εχω την εντυπωση οτι θα το δουν ματια που δεν πρεπει.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
<blockquote><br>Παλευω να κανω μια πολυ μεγαλη αλλαγη στη ζωη μου. Εμπεριεχει ενα ρισκο αλλα θεωρω πως ειναι μικρο μπροστα στα καλα που θα μου προσφερει εφοσον παει καλα. Σκεφτομαι επιτελους να φυγω μετα απο 6 χρονια απο το μπουρδελο που δουλευω και να παω σε αλλο πλοιο. <br><br>Θα δουλευω σε γραφειο και θα πηγαινω ταξιδι 4-5 φορες τον μηνα.<br><br>Εφοσον παει καλα, θα ειμαι σχεδον τις διπλασιες ημερες με την οικογενεια μου απ οτι ως τωρα, ιδια λεφτα με αυτα που παιρνω ηδη 100 φορες παραπανω καλυτερες συνθηκες εργασιας και σεβασμος προς αυτο που προσφερω. <br><br>Ηθελα απλα να το μοιραστω με καποιον και επειδη ειναι επικνδυνο πριν γινει το τελικο ντιλ να το πω εδω παραεξω, το εγραψα εδω.<br></blockquote><br>Αν είναι για την προσωπική σου ικανόποιηση και ευχαρίστηση , πήγαινε , πραγματικά . Μόνο και μόνο που βρίσκεσαι σε αυτή την κατάσταση και πως την αντιμετωπίζεις φαίνεται το σθένος σου. ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΑΝD F*** &#039;EM ALL το κάνεις για εσένα.
 

Tom G

Mind-flayer
Joined
Nov 30, 2012
Messages
1,736
CMPUNK μη βρίζεις μανμου. Μεγάλη Παρασκευή σήμερα, σε παρακαλώ.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
<blockquote><br>CMPUNK μη βρίζεις μανμου. Μεγάλη Παρασκευή σήμερα, σε παρακαλώ.<br></blockquote><br><br>Διάβαζα κάτι την ώρα που έγραφα και με συνεπήρε το περιεχόμενο του κειμένου.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Man μου  μην απολογείσαι  Έχουμε μαζεύτει εδώ όλοι οι σατανάδες και απολογείσαι? [emoji14]
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Όχι . Επειδή είμαστε στην Μεγάλη Εβδομάδα , τούλαχιστον τώρα ,να μην εκφραζόμαστε έτσι όπως έκανα εγώ.
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
ολες οι βδομαδες μεγαλες ειναι. τεραστιες. χιουτζ.<br>ωστοσο, ας μην περιοριστουμε στην καλοσυνη και την ευγενεια σημερα μόνο... ας βαλωμε στην καθημερινη ζωη μας πραότητα, ανθρωπιά, αλληλοσεβασμό... ας μην σταματησει ποτέ να παιζει το σιντι του πετρου γαιτανου.<br>ας κανωμε ενα γκρουπ χαγκ κι ας μεινωμε εκει αγκαλιά ολο το χρονο, πετρωμενοι στην στιγμη ωσάν τα μαγουλα του γαίου του μεγαλοπρεπούς. <br><br>(ηταν το πασχαλινο μηνυμα του αδερφου μας του μπράδερ)
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
<blockquote><br>ολες οι βδομαδες μεγαλες ειναι. τεραστιες. χιουτζ.<br>ωστοσο, ας μην περιοριστουμε στην καλοσυνη και την ευγενεια σημερα μόνο... ας βαλωμε στην καθημερινη ζωη μας πραότητα, ανθρωπιά, αλληλοσεβασμό... ας μην σταματησει ποτέ να παιζει το σιντι του πετρου γαιτανου.<br>ας κανωμε ενα γκρουπ χαγκ κι ας μεινωμε εκει αγκαλιά ολο το χρονο, πετρωμενοι στην στιγμη ωσάν τα μαγουλα του γαίου του μεγαλοπρεπούς. <br><br>(ηταν το πασχαλινο μηνυμα του αδερφου μας του μπράδερ)<br></blockquote><br> :worshippy: :worshippy: :worshippy: :worshippy:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Βλασφημε. Γαιτανος σε σιντι. Πειρατικο του σατανα θα ειναι. <br>Ο.γαιτανος μονο σε βυνιλιο.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
λελο είναι γνωστό οτι το βινύλιο είναι του θεουλη μιας και μπορείς να δεις αν έχει μπει ο διάβολος μέσα του ενώ στο cd δεν μπορείς.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Ναι καλα... <br>Το βινύλιο μπορείς να το παίξεις ανάποδα για να ακούσεις τα μηνύματα. Το Cd όμως όχι.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
γιαυτό είναι του θεουλι λυγκα επειδή μπορείς να ξέρεις αν εχει μηνύματα οπότε πραττεις ανάλογα μετα  :pope: <br>ενώ στο cd που δεν καταλαβαίνεις δεχεσε όλα τα υποσυνείδητα
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Κατα την διαρκεια της ερωτικης πραξης ξεφωνισα κατι το αμαρτωλο "προσκυνα στον μεγαλοδυναμο" ,<br>αλλα το μεγαλυτερο αμαρτημα το διεπραξε το ετερον ημισυ. Ηταν μεγαλη παρασκευη, και χαλασε την νηστεια της....<br><span style="font-size:7pt">Σχωρατε αδελφια.</span><br><br>https://www.youtube.com/watch?v=0If3QgdDKiI<br>
 
Top Bottom