What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
μπηκα σε μια διαδικασια να περασω την νυχτα μου με εγκαταστασεις linux γιατι νοιωθω σαν μικρο παιδι στο μαγαζι με τα παιχνιδια.
οσο δοκιμαζω/εγκαθιστω διανομες σερφαρω στο ιντερνετ, που το θεωρω απιστευτη μαγκια. Μπαινω youtube χωρις προστασια για τις διαφημισεις και ειναι λες και μπηκα σε ενα διαφορετικο κοσμο. μου πεταξε και μηνυμα εαν θελω να πλερω για να μην βλεπω διαφημισεις και σκεφτηκα οτι ισως να υπαρξει η μερα οπου αυτες οι υπηρεσιες θα ειναι προσβασιμες μονο με ενα μικρο/ελαχιστο χρηματικο αντιτιμο.
ας μην ξεχναμε οτι για πολλους, ιντερνετ ειναι το facebook, το youtube και μερικοι ψαγμενοι εχουν και email. Ναι, αυτοι θα πληρωναν για να χρησιμοποιουν αυτες τις υπηρεσιες και χωρις να ξεκινησουν επανασταση. Για την περιπτωση μου, θα μεταφερω την ατακα που ειχε πεταξει ενα φιλαρακι. Δεν πειραζει, θα βρουμε αλλα ζωα να γμμε.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Ας μιλήσουμε και για κάτι σοβαρό επιτέλους.


 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
νόμιζα οι κατσαρίδες της θάλασσας είναι οι γαρίδες, για μακαρονάδα ή κανά ριζότο φαίνονται τέλειες πάντως!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Τι άλλα νέα, όλα καλά?


Σαν τα εγγόνια του Κθούλου φαίνονται.
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,321
Σαν τα δόντια της χήνας, τίποτα.
goose-with-teeth.jpg

Edit:
Βασικά άκυρο. Υπαρχει το στόμα της δερματοχελώνας, Φήμες λένε ότι λειτουργούν και ως πύλες της κολάσεως.

turtle-teeth.0.jpg
 
Last edited:

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Σαν τα δόντια της χήνας, τίποτα.
goose-with-teeth.jpg

Edit:
Βασικά άκυρο. Υπαρχει το στόμα της δερματοχελώνας, Φήμες λένε ότι λειτουργούν και ως πύλες της κολάσεως.

turtle-teeth.0.jpg

Απόδειξη ότι όπως εμείς είμαστε εξέλιξη του πιθήκου, ο predator είναι αυτής της χελώνας!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Τον τελευταιο καιρο και για λογο αγνωστο. οταν παω να παρω τσιγαρα τσιμπαω και ενα παγωτο. Ειχα πολλα χρονια να ασχοληθω με αυτο το αθλημα. Νοιωθω καλυτερος ανθρωπος.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Εάν έχουμε κάποιον από το φυσικό του ΕΚΠΑ ή αν έχει κάναν γνωστό αυτός, ας στείλει ένα μήνυμα αγάπης. Χρειάζομαι ορισμένες ανώδυνες πληροφορίες.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Τον τελευταιο καιρο και για λογο αγνωστο. οταν παω να παρω τσιγαρα τσιμπαω και ενα παγωτο. Ειχα πολλα χρονια να ασχοληθω με αυτο το αθλημα. Νοιωθω καλυτερος ανθρωπος.

Ακολουθεί κοινωνικό μήνυμα από το Bot:

Την επόμενη φορά που θα πας για τσιγάρα, τσίμπα μόνο το παγωτό και άσε τα τσιγάρα. Έτσι, θα νιώσεις ακόμα καλύτερα.

Έτσι Κουνελάκο μου;
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Εάν έχουμε κάποιον από το φυσικό του ΕΚΠΑ ή αν έχει κάναν γνωστό αυτός, ας στείλει ένα μήνυμα αγάπης. Χρειάζομαι ορισμένες ανώδυνες πληροφορίες.

Έχω άκρες, τι θέλεις ακριβώς?
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Ακολουθεί κοινωνικό μήνυμα από το Bot:

Την επόμενη φορά που θα πας για τσιγάρα, τσίμπα μόνο το παγωτό και άσε τα τσιγάρα. Έτσι, θα νιώσεις ακόμα καλύτερα.

Έτσι Κουνελάκο μου;
Ειναι μεσα στο σεναριο αλλα για το επομενο season. Δεν ξερω τι συμβαινει με τους αλλους. Χωρις τσιγαρο, ο κουνελος ανεβαζει τον εκνευρισμο σε επιπεδα Θεικα, πριν τον κατακλυσμο. Αυτη την περιοδο εχω ηδη πολλα νευρα και αγχος εξαιτιας της φυλακης που βιωνω.
Αν καταφερω να φυγω και κανω το kickstart, θα κοψω τσιγαρο και νυχια. Το τσιγαρο με εχει γονατισει σωματικα και οικονομικα αλλα δεν θελω να παω φυλακη για σωματικες βλαβες επειδη καποιος περασε απο διπλα μου χωρις να κοιταξει τα παπουτσια μου.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Πανούκλα, επικείμενος πόλεμος... Τι άλλο μας έλειπε? Καμιά αράχνη προφανώς.

 
Top Bottom