What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,330
k09JFIN.png


🤯

Ανά δύο αν δεν κάνω λάθος!! Αλλιώς θα πρέπει να ανατρέξω στην μη Ευκλείδια Γεωμετρία!!

4hwokd.jpg
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,625
Και όμως, όλες οι γραμμές είναι παράλληλες αναμεταξύ τους.

Αν μισοκλείσεις τα μάτια, η ψευδαίσθηση σπάει κάπως.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,400
εγώ πήγα και έβαλα γραμμές μια-μια για σίγουρα :p
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,244
Πφφφ επιστήμονες. Κλείστε λίγο τα μάτια σας και δείτε το Φως το Αληθινό
Insert flashing Jesus gif
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,459
Πριν καμια δεκαρια μερες ειχα επικοινωνησει με ενα απο τα μαγαζακια του. Αν και εκκρεμουσε η αθωωτητα ηταν ανοιχτα αλλα δεν ηθελαν κανουμε deal. Οταν σηκωνουν το τηλεφωνο δεν λενε τιποτα, πρεπει να τους ρωτησεις αν ειναι οι ανθρωποι που ψαχνεις.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,400
όχι καλά το είχες βάλει στην πράσινη ανάπτυξη γιατί το άλλαξες.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,668

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,668
Μια χαρά, το δίπλωμα για το 50άρι θα το κάνω 125άρι.
Μένει μόνο να δω πως θα μεγαλώσω τη μηχανή απο το 50αρι για να την κάνω 125άρα. :ROFLMAO:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,459
Ξενα μηχανακια δεν καβαλαω, ποτε, αλλα εκατσε σερβις στην μηχανη (σημαντικο 1000cc 150κατι? hp) και επειδη ειχα κατι τρεχαματα, αφησα την μηχανη και καπακι εσκασα με κρανος, δερματινο μπουφαν, γαντια σε ξαδερφο για να τσακωσω εναν 50αρι ματρακα.
βγαινω στην λεωφορο και μετα απο λιγο το μηχανακι δεν μου τα ελεγε καλα, εκανε κατι παραξενα. Παιρνω τον ξαδερφο και του λεω, το μασινι σου πατιναρει. Παιρνω σαν απαντηση το αποκλειεται και τελειωνει η συζητηση. Σε καποια φαση ημουν ετοιμος να μπουκαρω σε συνεργειο και να πω του μαστορα, κατεβασε το μοτερ. τελικα μετα απο μερικα τηλεφωνηματα/πολυ τρολαρισμα καταλαβα οτι το πηγαινα τερμα (ποσο πιανουν αυτα; 50;) και βαραγανε/τριζανε τα παντα κοφτες, πιστονι, ζαντες, τσιμουχακια, σιγαστηρες. ξεφτιλα εγινα.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Τι να φτουρισουν τα νέα glx πειραγμένα με εκείνα προ 10 15ετιας και. Πρέπει να γίνεις ένα με το μηχανάκι, άμα δε σου μείνει ο καυστήρας στο χέρι να το νιώσεις, δεν είναι καλό το εργαλειάκι😂
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,400
Μπήκε ο κωλόγερας, τσακώθηκε για τον λογαριασμό του τηλεφώνου (που δεν είναι καν χρέωση του καταστήματος δηλαδή...) και πήγε μέχρι το σπίτι του και έφερε ένα πιστόλι και σκότωσε τον άλλον... ναι οκ ξέρω εγώ...

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,625
Έβλεπα σχόλια κάτω από την είδηση σε διάφορα σάιτς, και κάποια πήγαιναν να δικαιολογήσουν την κατάσταση στο στυλ "αααχ τις ξέρω αυτές τις εταιρείες, θα τον έφτασαν στο αμήν τον άνθρωπο", "ο Γερμανός φέρεται συνέχεια άσχημα στους ηλικιωμένους" κτλ.

Αυτός ο λαός είναι καταδικασμένος.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,400
το wtf πάει στο ότι επιβάλεις τον εαυτό σου στην ψυχική οδύνη του να διαβάζεις τα σχόλια του κάθε βλαμμένου από κάτω.
Το ότι θα γράψουν τέτοιες παπαριές είναι αυτονόητο λόγο της εισαγωγής στο internet μέχρι και του τελευταίου γιδέου εκεί έξω.

Εγώ από όταν σταμάτησα να το κάνω, έβγαλα +10% enchantment στην ποιότητα ζωής μου.
 

asparagus_12

Gelatinous Cube
Joined
Nov 26, 2019
Messages
181
Έβλεπα σχόλια κάτω από την είδηση σε διάφορα σάιτς, και κάποια πήγαιναν να δικαιολογήσουν την κατάσταση στο στυλ "αααχ τις ξέρω αυτές τις εταιρείες, θα τον έφτασαν στο αμήν τον άνθρωπο", "ο Γερμανός φέρεται συνέχεια άσχημα στους ηλικιωμένους" κτλ.

Αυτός ο λαός είναι καταδικασμένος.
H ρήση του Ουμπέρτο Έκο για το ίντερνετ είναι, νομίζω, πιο επίκαιρη από ποτέ:

Εδωσαν δικαίωμα λόγο σε λόχους ηλιθίων οι οποίοι προηγουμένως δεν μιλούσαν παρά σε μπαρ, μετά από ένα ποτήρι κρασί. Τότε δεν έκαναν κακό στους υπόλοιπους. Εκεί κάποιος τους έκοβε την κουβέντα ενώ τώρα έχουν το ίδιο δικαίωμα να μιλούν όσο και ένα βραβείο Νόμπελ»
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,881
Εδώ και 2-3 εβδομάδες προσπαθώ να καταλάβω τι είναι και πως λειτουργούν αυτά τα NFTs και είμαι σε φάση
14372461_1197059340358206_19972148121159079_o.jpg
 
Top Bottom