What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pathfinder: Wrath of the Righteous

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Δυστυχως μετα μαλλον παμε για το χειροτερο stretch goal ίσως απο καταβολή stretch goals. +2 romance options.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
'Αμα το δούμε το μετά, γιατί άρχισαν να αγριεύουν τα stretch goals. Διακόσια χιλιάρικα για ένα έξτρα race, πάμε καλά; Να το κρατήσετε κύριοι, δεν το θέλουμε :gap: .
 

MaverickStrange

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,682
Δυστυχως μετα μαλλον παμε για το χειροτερο stretch goal ίσως απο καταβολή stretch goals. +2 romance options.
Φαντάζεσαι πόσο καλύτερο θα ήταν το τρίτο παιχνίδι γνωστής σειράς αν δεν είχε δεύτερο romance option κι έμενε πιστό στα βιβλία?
:trollface:
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Δυστυχως μετα μαλλον παμε για το χειροτερο stretch goal ίσως απο καταβολή stretch goals. +2 romance options.
Γιατί ρε παιδιά? Τόσα τραβάνε οι χαρακτήρες μας, να μην δουν και αυτοί λίγη χαρά στα σκέλια???

Ελπίζω αυτή την φορά να εκπληρωθεί το κρυφό μου όνειρο, romance με Earth elemental!
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Όταν κοίταξα τι είναι αυτό το secret ending, έχει αρκετά requirements αλλά μπορεί να γίνει χωρίς walkthrough αφού και εγώ χωρίς το έκανα.
Αρκεί να
Είσαι good χαρακτήρας με συμπόνια και ευγενικός απέναντι σε συγκεκριμένο NPC και το "σόι" του

Εγώ chaotic good έπαιξα (besties με την Linzi <3)
αλλά
με τον npc και το σόι του, δεν ήμουν, αν ψιλλιάζομαι για ποιον μιλάς.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
To έχω τελειώσει μια φορά ρε, τώρα είμαι στο δεύτερο πλέιθρού μου.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Nαι.

Nyrissa νομίζω είναι το σωστό :p

Βρε συ! Που ποσταρεις πιο γρήγορα από τον ίσκιο, σου, δώσε χρόνο στον άλλον να προλάβει να διορθώσει τα post του!

Το ένα το έφαγε η λήθη αφού πριν προλάβω να το ξαναγράψω, έκανες reply και στο δεύτερο απάντησες πριν προλάβω να πατήσω edit!!!!:mad::cry:
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Χμμμ, με βαση αυτο που ειπες ρε συ,
Να υποθέσω πως τα spoiler υπάρχει λόγος που τα βάλατε και δεν κάνει να τα ανοίξω. :sneaky:


Αν ενα παιχνίδι (ή μια ταινία ξερω γω) ειναι βασισμένο σε κάτι ευρέως γνωστό (η νταξει οχι τοσο ευρεως) οπως πχ σε adventure paths που εχει γινει ο χαμος/η μια ταινια που να ειναι βασισμενη σε αληθινα γεγονοτα, πειράζει να σχολιάσεις κάτι ανέμελα χωρις να σκεφτεις οτι παιζει σποιλερ για τον αλλο; Σε φαση να! ειναι γνωστο!!! (Ρωτάω γιατι εφαγα κραξιμο απο ένα φίλο γιατι είπα ποιος είναι ο τυπος που εμφανιζεται στο τρειλερ του hidden life...στον ιδιο φιλο είχα αναφέρει για το Kingmaker btw που οταν κυκλοφορησε εμεις τελειώναμε την campaign στο Pnp)
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Βρε συ! Που ποσταρεις πιο γρήγορα από τον ίσκιο, σου, δώσε χρόνο στον άλλον να προλάβει να διορθώσει τα post του!
Αυτά γίνονται άμα παίζεις σε TB. Ενώ ο Bathory που είναι κρυφο-RTwP lover, "διαβάζει" την απάντηση πριν καν γράψεις, είναι πάντα ένα βήμα μπροστά... :trollface:
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Αν ενα παιχνίδι (ή μια ταινία ξερω γω) ειναι βασισμένο σε κάτι ευρέως γνωστό (η νταξει οχι τοσο ευρεως) οπως πχ σε adventure paths που εχει γινει ο χαμος/η μια ταινια που να ειναι βασισμενη σε αληθινα γεγονοτα, πειράζει να σχολιάσεις κάτι ανέμελα χωρις να σκεφτεις οτι παιζει σποιλερ για τον αλλο; Σε φαση να! ειναι γνωστο!!! (Ρωτάω γιατι εφαγα κραξιμο απο ένα φίλο γιατι είπα ποιος είναι ο τυπος που εμφανιζεται στο τρειλερ του hidden life...στον ιδιο φιλο είχα αναφέρει για το Kingmaker btw που οταν κυκλοφορησε εμεις τελειώναμε την campaign στο Pnp)

Ε λογικά πειράζει, δεν μπορείς να γνωρίζεις ποιος ξέρει και ποιος όχι τι παίζει με τα adventure paths.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Αφήνω απλά αυτό εδώ.


Εξαιρετικές προτάσεις και εξάισιο ανάγνωσμα.

Απ' τις καλύτερες αποδείξεις για μένα του πόσο πάθος και αγάπη υπάρχει απ' την community προς την Owlcat.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Ερώτηση για όποιον γνωρίζει, μιας και δεν βρήκα κάτι στο faq τους. Στις boxed/collector's editions αναφέρει για "digital download of PF: WotR" και παρακάτω λέει για "PF: WotR Boxed Edition". Αυτό θα περιορίσει την επιλογή για gog ή steam? μιας και συνήθως οι κουτάτες εκδόσεις προτιμούν το steam.
Και μια 2η ερώτηση μιας και πρώτη φορά ασχολούμαι πρακτικά με kickstarter. Στα addons, προσθέτω όσα μου αρέσουν αν εκπληρώνω τα προαπαιτούμενα που ζητάνε? Για παράδειγμα, αν επιλέξω να κάνω pledge τα 60$, μετά μπορώ να διαλέξω όποια addons μου αρέσουν χωρίς περιορισμό?
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Ερώτηση για όποιον γνωρίζει, μιας και δεν βρήκα κάτι στο faq τους. Στις boxed/collector's editions αναφέρει για "digital download of PF: WotR" και παρακάτω λέει για "PF: WotR Boxed Edition". Αυτό θα περιορίσει την επιλογή για gog ή steam? μιας και συνήθως οι κουτάτες εκδόσεις προτιμούν το steam.
Και μια 2η ερώτηση μιας και πρώτη φορά ασχολούμαι πρακτικά με kickstarter. Στα addons, προσθέτω όσα μου αρέσουν αν εκπληρώνω τα προαπαιτούμενα που ζητάνε? Για παράδειγμα, αν επιλέξω να κάνω pledge τα 60$, μετά μπορώ να διαλέξω όποια addons μου αρέσουν χωρίς περιορισμό?

Το πρώτο δεν γνωρίζω.
ΓΙα το δεύτερο, επειδή το έχω ρωτήσει κι εγώ, ακόμα δεν το έχω καταλάβει καλά. Σε άλλα KS θυμάμαι, τελείωνε και το campaign και είχες κάτι σαν pledge manager, στο οποίο με έξτρα χρήματα έπαιρνες add-ons αν ήθελες. Από beta access μέχρι διάφορες μαλακίες.
Σε αυτό μου απάντησαν κάτι του στυλ: Βλέπεις ποια σου αρέσουν, και τα προσθέτεις σε ποσό όταν βάζεις το tier σου. Δηλαδή τα υπολογίζεις, και μετά κάνεις pledge. πχ εγώ αν θέλω το μπλουζάκι που κάνει 20$ και θέλω το tier των 40 ξέρω 'γω, επιλέγω το 40άρι tier αλλά βάζω 60 στο ποσό που δίνω.
Τεσπα, κάτι τέτοιο πάνω κάτω, αλλά προσωπικά θα περιμένω το τέλος του campaign και αν έχει να προσθέσεις add-ons εκεί, θα το κάνω έτσι αν θέλω κάτι. Αλλιώς, oh well.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Θα τους ρωτήσω κι εγώ μόλις βρω όρεξη, γιατί θα' θελα κάποια καλούδια από τα addons.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
^Μα είναι θεοί ρε οι τύποι. Στο πάνω λινκ δείχνουν... το backstory των bots που έχουν βάλει να τρέχουν scriptάκια in game για buggs, testing κλπ. Τους έχουν δώσει όνομα, εμφάνιση.
Τι να λέμε τώρα, ρισπέκτ!
 
Top Bottom