What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pathfinder: Wrath of the Righteous

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Άσχετο, αλλά και το επόμενο stretch goal παίζει να έχει επιτευχθεί. Είμαι ο backer 23772 και στη σελίδα φαίνονται ακόμα μόνο 23386. Δηλαδή υπολείπονται 400 άτομα περίπου για 10000$. Το πιάσαμε και αυτό.

Επίσης, ήταν το πρώτο πραγματικά project που έκανα pledge (εξαιρώ αυτό στο Pillars of Eternity 2 που έγινε για πολύ συγκεκριμένους λόγους). Και ήταν και η πρώτη collector's που αγοράζω ποτέ μου. Αλλά τα παλληκάρια εκεί στην owlcat το αξίζουν και με το παραπάνω.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,084
Προς τι η έκπληξης καλέ; 2 βδομάδες τώρα το ξέραμε.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,084
Επίσης, το επόμενο stetch goal είναι +2 Attack Animations

ή

+8/+9 Attack Animations
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Meh, το βιντεακι ηταν λες και εβλεπα το 1 με μεγαλωμενο UI. Δεν εχεις κατι να δειξεις γιατι το δουλευεις; Περιμενε ρε φιλε και τι εγινε που εσκασε το hype του BG3?
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
ελπιζω τα επιπλεον ανιμετιον να πανε σε parry/counterattack με σπαθια η κινησεις καρατε των μοναχων.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,084
Meh, το βιντεακι ηταν λες και εβλεπα το 1 με μεγαλωμενο UI.
Καλυτερα ρε, απτο να βγαλουν κανα Original Sin 4, καλύτερα αυτο που ξερουν και κανουν καλα.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Meh, το βιντεακι ηταν λες και εβλεπα το 1 με μεγαλωμενο UI. Δεν εχεις κατι να δειξεις γιατι το δουλευεις; Περιμενε ρε φιλε και τι εγινε που εσκασε το hype του BG3?

Δε με χαλάει καθόλου. Κάνουν αυτό που ξέρουν καλά. Και τα Baldur' s Gate ελάχιστες διαφορές είχαν. Άλλο adventure, στο ύφος τού πρώτου. Ότι δηλαδή ζητούσαμε και για το προχθεσινό reveal.

Πάντως στο πολύ καθηλωτικό βιντεάκι, θα ήθελα να δω πως θα παιχθεί σε tb. Μπράβο τους και πάλι μπράβο τους που έχουν ενσωματώσει και τα 2 συστήματα.

Εγώ πάντως πήρα το Kingmaker από το Humble Bundle και το έβαλα στην ωρίμανση, στήριξα και το Wrath (1o που κάνω Pledge στο KS), κούμπωσα και τα 2 artbooks στα add-ons :cool:


Είμαστε η απόδειξη πως το collective hive mind, είναι εδώ, ενωμένο δυνατό.
 
Last edited:

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Είμαστε η απόδειξη πως το collective hive mind, είναι εδώ, ενωμένο δυνατό.

Κάποιος, μη λέμε ονόματα, μου περιγράφει το παιχνίδι σχεδόν καθημερινά. Χθες είπε και την ιστορία και των 2 παιχνιδιών, την βρήκα ενδιαφέρουσα. Είναι και μικρό studio από πίσω, δεν ήθελα και πολύ. Η αγορά άλλωστε είναι το πιο εύκολο πράγμα, μένει τώρα να βρω σωστό slot κάποτε να παιχτούν κιόλας.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
11 μερούλες, έχω χρόνο.

Άνετα.

Κάποιος, μη λέμε ονόματα, μου περιγράφει το παιχνίδι σχεδόν καθημερινά. Χθες είπε και την ιστορία και των 2 παιχνιδιών, την βρήκα ενδιαφέρουσα. Είναι και μικρό studio από πίσω, δεν ήθελα και πολύ. Η αγορά άλλωστε είναι το πιο εύκολο πράγμα, μένει τώρα να βρω σωστό slot κάποτε να παιχτούν κιόλας.

Ωραίος τύπος ακούγεται. :giggle:
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,084
@jonirenicus13 Αυτά είναι, να δείχνεις στην Βάσσια μας τον σωστό δρόμο! <3

Χαίρομαι που σου αρέσει τόσο, και θεωρώ όσο προχωράει γίνεται καλύτερο και θα γουστάρεις περισσότερο! Πού έχεις φτάσει; Ακόμα με το TB mod είσαι, και αν ναι, πώς σου φαίνεται;
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Έχω βρει και άλλον έναν companion
(τον ekundayo, ο οποίος είναι πολύ καλός, αλλά δεν ξέρω ποιον να αφήσω απ' έξω για πάρτη του.)
και για την ώρα σταθεροποιώ την περιοχή. Μου αρέσει που έχω event
ή να καταστρέψω το ναό ή να πάω να τον αναστηλώσω. Με έτρωγε να τον κατέστρεφα,
αλλά θα το αφήσω για evil playthrough. Θα πρέπει να είναι πολύ ενδιαφέρον

Σε turn-based συνεχίζω. Μου αρέσει τόσο η δουλειά του παλληκαριού που το έστησε, που δεν το βγάζω με τίποτα. Λίγο σωστότερο pathfinding να είχε και θα ήταν τέλειο.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,084
ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΑ SOCIAL GOALS, TΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΑ GOALS ΟΛΩΝ. GALFREY <3

364px-Queen_Galfrey.jpg
 
Top Bottom