What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,619
Το original μου άρεσε πολύ, ήταν "τόσο-όσο" η δυσκολία των puzzles. Το φινάλε ήταν μεν παράξενο, αλλά δε μπορώ να πω και ότι δε μου άρεσε. Αναρωτιέμαι τι άλλαξαν. Κυκλοφόρησε χτες.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,825
G

Για να βλέπω 8ρια σε AAA τίτλο, ειδικά από κάτι IGN, το παιχνίδι δεν πρέπει να βλέπετε!
Θα περιμένω review εδώ για να δω εάν εχω δίκαιο ;)
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,957
Η αλήθεια είναι ότι τα trailers του GoTG μού φάνηκαν πολύ ψόφια (ειδικά οι διάλογοι) και τα εγκωμιαστικά reviews με εξέπληξαν. Πάντως κάποια στιγμή στο μέλλον με 50-70% έκπτωση μπορεί να το σκεφτώ. Μ'αρέσει που διαβάζω ότι είναι αυστηρά γραμμική, single-player εμπειρία χωρίς filler και παρόμοια βαρίδια.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,825


Το Skyrim μπορεί να οδηγήσει μέχρι και στον φόνο? ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ
Συμφωνώ ότι το Skyrim μπορεί να οδηγήσει σε φόνο (τουλάχιστον εμένα εάν με υποχρεώσεις να ασχοληθώ μαζί του) αλλά στο άρθρο που κολλάει?
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,411
Βγαινει το Βright Memory Infninitie Νοεμβριο Ειναι το πρωτο παιχνιδι μιας Κινεζικς εταιριας και πρωταγωνιστης ειναι μια Κινεζα που σφαζει τερατα. Τετοια Κινεζα ψαχνω και εγω για κοριτσι μου!
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,236

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355

Κλάψε @Borracho , κλάψε! Η Marvel θα κατακτήσει το gaming όπως ακριβώς έκανε με το σινεμά!

tumblr_pdhdteC36I1tpy4bfo1_1280.png
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,535
Τυχαίο στιγμιότυπο από το πρόσωπο του Μαρβέλκυθου Άλεξ ενώ έγραφε το παραπάνω μήνυμα :

maxresdefault.jpg

ΥΓ Μπέσα, διάβασα αρχικά 'Complete, Global, Masturbation' στην εικόνα του Μαρβέλκυθου και το θεώρησα απολύτως φυσιολογικό.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
ΥΓ Μπέσα, διάβασα αρχικά 'Complete, Global, Masturbation' στην εικόνα του Μαρβέλκυθου και το θεώρησα απολύτως φυσιολογικό.

Λογικό ρε θείο, με 500 βαθμούς πρεσβυωπία είναι επιτυχία και που βλέπεις έστω θολά την οθόνη.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,974
Λογικό ρε θείο, με 500 βαθμούς πρεσβυωπία είναι επιτυχία και που βλέπεις έστω θολά την οθόνη.

Ντροπή κι αίσχος, Ναυαρχούκο! Κανένας σεβασμός πια στην τρίτη ηλικία; :Ρ
 
Top Bottom