What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,893
Μετά και τις πρόσφατες δηλώσεις, το παρακάτω είναι κάτι μεταξύ εταιρικής υποκρισίας και τρολαρίσματος.
Εναλλακτικά προσπαθούν να διασκεδάσουν τις εντυπώσεις από τις προαναφερόμενες δηλώσεις.

eidos-montreal-15th-anniversary
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,757
Το ότι αναφέρονται σε τίτλους που είτε έχουν ξεχάσει οι ίδιοι πως υπάρχουν ως franchise (Deus Ex) είτε τους άλλαξαν τα φώτα σε σχέση με το αρχικό και αποδείχθηκαν massive flops (Thief) το λες και προκλητικό.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,623
Το ότι αναφέρονται σε τίτλους που είτε έχουν ξεχάσει οι ίδιοι πως υπάρχουν ως franchise (Deus Ex) είτε τους άλλαξαν τα φώτα σε σχέση με το αρχικό και αποδείχθηκαν massive flops (Thief) το λες και προκλητικό.
Αυτό! Ακόμα δε χωνεύω το reboot των Tomb Rider, μεγάλο heresy!
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,963
Εντάξει, το λιγότερο φαιδροί οι τύποι.
Ωστόσο, προσωπικά μου άρεσαν τα νέα Tomb Raider (βέβαια, δεν έχω παίξει τα παλιά, εκτός από ένα demo από CD του PC Master).
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,645
Εντάξει, το λιγότερο φαιδροί οι τύποι.
Ωστόσο, προσωπικά μου άρεσαν τα νέα Tomb Raider (βέβαια, δεν έχω παίξει τα παλιά, εκτός από ένα demo από CD του PC Master).
τα παλιά εκτός από το 1 και το 2, ήταν παπαριές, απλά τους (μας;) χάλασε που δεν είναι η Λάρα μοντέλο του playboy πλέον. Αλλά με ένα resetera θα στρώσουν οκ.
 

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,893
'Εχει "πλάκα" που ένα "grey market" key reselling μαγαζί χρησιμοποίησε τις πιο ευθείες και καθαρές εκφράσεις για να περιγράψει την εισβολή.
dfdf.jpg
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,859
Ρισπέκτ αν συνυπολογίσεις ότι από πίσω είναι Κινέζοι.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,581
Πραγματικά μένω άναυδος που υπάρχουν τέτοιες απόψεις, ειδικά μετά από το έπος μεγατόνων που ήταν το Rise of the Tomb Raider. Απορώ που ακόμα δεν έχει βγει και Indiana Jones σε αυτή την εξέλιξη του είδους που χρειαζόταν και ξεκίνησε το Uncharted.
Mακάρι το Indiana Jones and the Infernal Machine να γινόταν remake
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,623
Έμπαινα, αν και θα προτιμούσα remake-remaster των δύο Indiana Jones adventures, με προδιαγραφές Monkey Island 2 remake.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Ωραία κίνηση και ωραίο παιχνίδι.
(Βέβαια ο κυνικός μπάσταρδος μέσα μου δεν άντεξε να μην σχολιάσει ότι πρακτικά είναι PR κίνηση, μετά από τόσα χρόνια κυκλοφορίας, πόσες πωλήσεις να κάνει την βδομάδα?)

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,645
Η Square Enix για κάποιο λόγο ζητάει 70€ για αυτό



με Deluxe έκδοση για κάτι ingame cosmetics 110

και... wait for it... microtransactions και battlepass...

ίσως έπρεπε να το βάλω στα facepalm?
 
Top Bottom