What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μ αρεσει που τάγκαρες κιολας. ηθελες και ιντεράξον, παναθεμασε.
αισιοδοξος αθρωπος = μεγαλες απογοητευσεις,
λεει μια παροιμία των τσερόκι.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Ως μέγας Σονάκιας από τα γεννοφάσκια μου, θα το τσιμπήσω σε γενναία εκτός αν παίξει review code έκπτωση κυριώς λόγω του remaster του Sonic 3. Κατά τα άλλα, νομίζω ότι να αγοράζεις το ίδιο παιχνίδι ξανά και ξανά, καταντάει μαλακία μετά την πέμπτη φορά.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Και εσυ μεγας Σονακιας Great Old one? Και εγω καθως το πρωτο μου βιντεοπαιχνιδι ηταν το sonic 1 στο sega game gear που μου εκαναν δωρο το 1994 οταν ημουν 7 χρονων. Απο τοτε εχω παιξει ολα τα sonic και εχω δει ολες τις σειρες και τις 2 ταινιες ενω επισης διαβαζω και τα κομικς πουξεκινησαν απο το 1993 και συνεχιζουν μεχρι τωρα καθε μηνα. Τα sonic 1 2 3 knuckles 3d και spnball τα επαιξα το 1997 στο πρωτο μου pc τοτε . Ηταν παιχνιδαρες αλλα τα γραφικα τους ηταν τελειως χαλια. Απο τα βιντεο που ειδαμε φαινεται οτι δεν εχουν σημερινα γραφικα και ειναι το ιδιο χαλια οπτως τοτε. Γινεται χαμος σε φορουμς και youtube για το οτι θα εχουν ιδια γραφικα. Αλλα ομως θα εχουν καινουργιες πιστες απο οτι ειδα και 60 fps.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Σρεντερίνο, η γενιά των 16-bit συστημάτων (SNES, Mega Drive κλπ.) είναι ίσως η μοναδική που τα περισσότερα παιχνίδια της βλέπονται και παίζονται άνετα ακόμη και σήμερα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Μάλλον η Ubisoft θα αλλάξει χέρια στο (σχετικά) άμεσο μέλλον.

 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Μάλλον η Ubisoft θα αλλάξει χέρια στο (σχετικά) άμεσο μέλλον.

Όποιος και να την πάρει, χειρότερη δεν θα γίνει πιστεύω.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,846
Δύσκολο. Για να ορθοσταθείσει ξανά το όνομα Ubisoft θα πρέπει να αφαιρέσει τον games as service χαρακτήρα των παιχνιδιών τις, κυρίως από τα παλιά και να πάει σε αγνή Single player εμπειρία (mah expectations)
Ενδεικτικά:
-Splinter Cell στα πρότυπα των τριών πρώτων.
-Prince of Persia στα πρότυπα των Warrior Within - The Two Thrones
-Remake του πρώτου Far Cry τόσο σε επίπεδο γραφικών, όσο και μηχανισμών (βλέπε stealth). Ισως και μία επέκταση των χαρτών με περισσότερη εξερεύνηση.
-Tactical Rainbow Six / Ghost Recon στα πρότυπα των πρώτων
-Assassins Creed στην προ Origins εποχή. Οχι άλλο Wither 3 wannabe με τίτλο AC.

Ονειρα θερινής νυχτός βέβαια, όσο τα NfTs εΙνΑι τΟ μΕλΛοΝ!
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Όποιος και να την πάρει θα κοιτάξει τα έσοδα. Άρεσε δεν άρεσε το Valhalla είχε τα μεγαλύτερα έσοδα από αυτό. Η συνταγή δεν θα αλλάξει αν δεν αποτύχουν αρκετά γκειμς.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Όποιος και να την πάρει θα κοιτάξει τα έσοδα. Άρεσε δεν άρεσε το Valhalla είχε τα μεγαλύτερα έσοδα από αυτό. Η συνταγή δεν θα αλλάξει αν δεν αποτύχουν αρκετά γκειμς.

Έχουν ήδη ανακοινώσει το επόμενο main entry AC και αλλάζουν τη συνταγή

 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Καλά ναι το είχα ξεχάσει. Αλλά γενικά πήγαινε ότι όποιος και να την πάρει θα είναι πάνω κάτω το ίδιο. Δεν νομίζω να υπάρχει εταιρεία που να μην την ενδιαφέρει το κέρδος.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500


"...Nazralath: The Fallen World is a story-driven, third-person, dark fantasy action-adventure game with RPG elements...
Inspired by titles such as Planescape: Torment and Dark Souls...."


δεν ξερω τι θα λεει ως παιγνιδι, αλλά η ατμοσφαιρα και το εικαστικο ειναι καταπληκτικα.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Την Πεμπτη βγαινει το House of the dead Remake


Ειχα παιξει το πρωτο το 2001 αλλα δεν βλεποταν με τοσο χαλια γραφικα που ειχαμε τοτε. Τωρα θα το παιξουμε οπως πρεπει!!
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947
Το επόμενο game του στούντιο που μας έδωσε το διασκεδαστικότατο Call of the Sea. Δεν έχω πολυκατάλαβει αν θα είναι κυρίως puzzle-based, platformer, ή λίγο απ'όλα, αλλά μ'αρέσει η αισθητική και εμπιστεύομαι την ομάδα. Περιμένουμε περισσότερα στοιχεία σύντομα.

 
Top Bottom